Kurtlar Vadisi Pusu 277.Bölüm Yorumları

Kardeşim daha zarf açılmadı ki. Belki dediğin gibi cd ve belgeler vardır. Önyargıyla yaklaşmamalısın.
Hayır benim anlamadığım Polat'ın postaya verdiği zarf neden karun sandığına girdi? Haftaya orayı izlerim ama bana aşırı derecede mantıksız geldi.

katılıyorum söylediğine 2015 te kendisine gönderilmesi gereken ra ve amonun hakeminin sandığına nasıl girdiği ise merak konusu gelecek bölüm nasıl yapıldığını muhakkak tepkilerden sonra anlatırlar anlatmazlar ise dizide büyük bir boşluk olur
Aynen öyle mutlaka gelecek bölüm anlatmaları lazım. 10 yıllık olay bu kadar saçma bir şekle evrilmemeli.

Bakın sert yazmak istemiyorum da ne olmasını bekliyorsunuz? Polat Alemdar müthiş bir hamleyle kendini toplantıya çağrılmaya mecbur kıldı. Polat Alemdar diye adres mi olur? Postacı getirecekmiş haa nereye getirecek soracak Polat Alemdar nerde kalıyor ben ona mektup getirdim diyecek haa bu mu daha iyi olacaktı ?
eleştiri yapacaz diye cozuttunuz cidden Polat Alemdar kişinin adı hangi adrese yolladığını biliyor msunuz? bir de nasıl o sandıktan çıktı diyorsunuz zarf? adam kriptexden bu sırlara vakıf oldu 2015 de ki toplantıya da o zarfı 10 yıl önceden göndererek girmiş oldu
Postacı nereye mi getirecek ustanın mekanını herkes bilir herhalde o kadar saçma bir sebep olmaz. O zarfı nasıl gönderdi peki adam posta kutusuna attı zarfı bundan daha net birşey olabilir mi ya.

farkında olmayabilirsiniz anlarım bir detayı kaçırmışınızdır anlarım boşluk kalan yeri sorarsın anlamaya çalışırsın bir problem yok; daha olayı anlamamışsın düşünmeden etmeden veryansın başladı ateş edilmeye başlandı ayıptır ya yazık günah bu kadar emeğe bakın adamlar aynı posta zarfını bile tatbik etmişler inanılmaz derecede mantıklı ve helal olsun dedirten bir hamleyle bu zarf konusunu bağladılar helal olsun pana !
CXBWXkjWEAA2GDo.jpg

büyük yapıyı geçen sene sanırsam deşifre etmişti ama gerçekten bir boşluk söz konusu :(
Elif'in mezarından çıkan kripteksteki notlar bütünün bir parçası. Zarfın içindeki CD ve belgeler o bütünü tamamlıyor ama senaristler işi eline yüzüne bulaştırdı. Zarfı açarlarsa belgeler ortaya çıkacak Polat ölecek zarf açılmazsa büyük boşluk olacak her açıdan büyük bir soru işareti oldu bu olay.

farkında olmayabilirsiniz anlarım bir detayı kaçırmışınızdır anlarım boşluk kalan yeri sorarsın anlamaya çalışırsın bir problem yok; daha olayı anlamamışsın düşünmeden etmeden veryansın başladı ateş edilmeye başlandı ayıptır ya yazık günah bu kadar emeğe bakın adamlar aynı posta zarfını bile tatbik etmişler inanılmaz derecede mantıklı ve helal olsun dedirten bir hamleyle bu zarf konusunu bağladılar helal olsun pana !
CXBWXkjWEAA2GDo.jpg
O posta zarfını PTT'ye gidip APS zarfı istersen bulabilirsin zor birşey değil, adamlar saman zarfı bulamamışlar beyaz zarfa koymuşlar oraya hiç girme bence :)

Elif'in mezarından çıkan kripteksteki notlar bütünün bir parçası. Zarfın içindeki CD ve belgeler o bütünü tamamlıyor ama senaristler işi eline yüzüne bulaştırdı. Zarfı açarlarsa belgeler ortaya çıkacak Polat ölecek zarf açılmazsa büyük boşluk olacak her açıdan büyük bir soru işareti oldu bu olay.

aynen öyle yukarı tükürseler bıyık aşşağı tükürseler sakal ne yapacaklarını merakla bekliyoruz kadir agamada katılıyorum adamlar yapmaya çalışmış bir şeyler önümüzdeki bölüm yada bölümlerde illa ki bir mantıksal çözümleme yaparlar

tek kelimeyle vadi bitmiş isteyen istediğini desin kimseylede tartışmicam yazık oldu efsane dizimize malesef artık çok yakın zamanda kurtalr vadisi efsane olarak değilde başka şekilde anılıcak

Hayır benim anlamadığım Polat'ın postaya verdiği zarf neden karun sandığına girdi? Haftaya orayı izlerim ama bana aşırı derecede mantıksız geldi.

Aynen öyle mutlaka gelecek bölüm anlatmaları lazım. 10 yıllık olay bu kadar saçma bir şekle evrilmemeli.

Postacı nereye mi getirecek ustanın mekanını herkes bilir herhalde o kadar saçma bir sebep olmaz. O zarfı nasıl gönderdi peki adam posta kutusuna attı zarfı bundan daha net birşey olabilir mi ya.
saçmalığın dibine dibine vuruyorsun biraz anlarsın herhalde bu işlerin nasıl olacağını iki senedir mekan yoktu o zaman nereye gelecekti adres olmadan birde elden verseydi savunduğun şeye bak ; adam toplantı adresini öğrendi katılım sağlamak için toplama merkezine o zarfı gönderdi diyorum adresi biliyordu o sandığada o şekilde girdi hayır yani kabullenmek bu kadar mı zor? beğenmemiş olabilirsin orası başka ama saçmaladı boşlukta kaldı nasıl oldu senaristler uçtu kaçtı diyemezsin

saçmalığın dibine dibine vuruyorsun biraz anlarsın herhalde bu işlerin nasıl olacağını iki senedir mekan yoktu o zaman nereye gelecekti adres olmadan birde elden verseydi savunduğun şeye bak ; adam toplantı adresini öğrendi katılım sağlamak için toplama merkezine o zarfı gönderdi diyorum adresi biliyordu o sandığada o şekilde girdi hayır yani kabullenmek bu kadar mı zor? beğenmemiş olabilirsin orası başka ama saçmaladı boşlukta kaldı nasıl oldu senaristler uçtu kaçtı diyemezsin
Sen son sahneden memnun olduysan birşey diyemem ama gelecek hafta olayı nasıl bağlayacaklar çok merak ediyorum. Bahadır - Cüneyt - Raci üçlüsüne sormak lazım acaba o zarfın içinde ne planlıyorlardı :F

şimdi böyle zarflar varmı ki ya bulsunlar hemen
Heyecandan zarf dedim abla pardon o kağıt APS kağıdı, kargo yada hızlı posta gönderdiğinde veriyorlar zaten kağıdı da koskoca film şirketi bir zahmet bulurdu ama buna da şükür diyelim 10 yıl sonra bu konuyu hatırlatmaları bile mucize :)

Sen ne içtin aga ya vadinin senaristi bile eleştiriye açıktır sen vadinin sahibi gibi konuşuyorsun klasik aziz yıldırım'a bağladın kendine gel bir eleştiri yapıyoruz burada
10 yıl önce dizinin bu kadar süreceğini bilmiyorlardı bu bir gerçek
2.gerçek ise o zarfın o sandığa nasıl girdiği 2 seçenek var ya polat kendi elleriyle koydu yada bir şekilde senaristlerin uçukluğuna bağlı bağlayacaklar bir yere
3.gerçek ise herkesin herkesi eleştirmeye hakkı var savunma yapabilirsin ama saçma falan diyemezsin kimseye lütfen dikkat edelim şu konuya

Heyecandan zarf dedim abla pardon o kağıt APS kağıdı, kargo yada hızlı posta gönderdiğinde veriyorlar zaten kağıdı da koskoca film şirketi bir zahmet bulurdu ama buna da şükür diyelim 10 yıl sonra bu konuyu hatırlatmaları bile mucize :)

bence hatırlatmaları çok güzel birşey ben @-KADİR- katılıyorum
polat yapmış yapacağnını yine

Agalar çok ufak detaylara takiliyorsunuz yok saman zarfıymışta yok beyaz kağıtmış. Aradan 10 yıl geçmiş adamlar zarfın üstündeki yazı karakterini bile nerdeyse birebir yapmış. Daha zarf açılmamış ortada birkaç soru işareti var. Peşin hüküm veren arkadaşlar bir sonraki bölümü beklesinler. En iyi cevabi vereceklerdir. Yiğidi öldür hakkını yeme 2 senedir ilk defa merak uyandırdılar helal olsun panafilme.

Bir de Yusufzade efendimiz toplantıya teşrif edecek dur ben gelecek haftaki bölümü izlerim bakalım nasıl saçmalıklar yapacak beyzademiz :D

işe bak ya seyirciye bak ; muhteşem yüzyılda adamlar bir bölümde başrol oyuncusunu değiştiriyorlar kız sarışındı kumral oldu , çakırdı ela gözlü oldu, adamlar seyircisiyle medyasıyla gaz veriyorlar dizinin geleceği için çalışıyorlar dizi mantığı içerisinde olabilir diyorlar
biz taaa 10 yıl önce bir kurgu yapıyoruz aradan 10 yıl geçiyor dizi mantığı ile falan de değil gerçekten on yıl geçiyor dizinin yapımcısı senaristi yönetmeni hepsi gitmiş onca yıldır bir ton konsept geçmiş buna rağmen adamlar çok titiz çalışarak bu konuyu hem de gayet mantıklı bir şekilde nihayete ulaştırıyorlar boşlukları ortadan kaldırıyorlar ama gelen tepki bir güruh için söylüyorum takdir etmek yerine daha olayı anlayamamışken bile tukaka yapmaya çalşıyor sonra da ahkam kesmeye devam ediyor sen bu şekilde bu diziye nasıl katkı sağlıyorsun ha ? nasıl destekcisi oluyorsun haa?