Kurtlar Vadisi Pusu 277.Bölüm Yorumları

Allah bee tek kelimeyle efsane :D

bencede canım polat bu toplantıda açılsın diyemi göndermiş anlamadım
birde oraya kadar gelmiş polat ne diye gözünü kapatıyorlar ki
Yazıklar olsun. Seyircisiyle bu kadar başak geçen bir dizi daha olamaz. Polat 2005'te o zarfı posta ile kendisine göndermişti ne ara karun sandığına girdi o zarf? Bu kadar olayları havada yazan senaristler oldukça ben bir daha yeni bölümlere bakmıyorum bu kadar NET!

Gerçekten beğendim. :) Zarfın içindekinin zaten önemi yok. Zarfın varlığı ve tarihi Polat'ı bu ortama sokmuş oldu.

Yazıklar olsun. Seyircisiyle bu kadar başak geçen bir dizi daha olamaz. Polat 2005'te o zarfı posta ile kendisine göndermişti ne ara karun sandığına girdi o zarf? Bu kadar olayları havada yazan senaristler oldukça ben bir daha yeni bölümlere bakmıyorum bu kadar NET!

aynen cnm bende anlamadım o zarf oraya nasıl girdi açıklamaları
lazım bize

inş sözünde durursun senin adına sevindim

Zarftan ne bekliyorsunuz ki? İçinde zaten bir sır yok, Polat'ın bilmediği bi şey yok. Efaane bir hamleyle Polat kendini o toplantıya sokmuş oldu 10nyıl önceden.

Şu kadar söyliyim malum kanala geçildiğinden beri yani 2 senedir en mükemmel bölüm sonuydu. Ufak mantık hataları yok değil ama bu kadar görkemli bir son kimse beklemiyordu herkes ters köşe oldu.

Şimdi Polat teammüllere karşı geldi bandajı açmaması gerek neler konuşcak falan gelecek bölümü iple çekiyorum şimdiden ister misin polat buraya baskın düzenlesin :D

Zarftan ne bekliyorsunuz ki? İçinde zaten bir sır yok, Polat'ın bilmediği bi şey yok. Efaane bir hamleyle Polat kendini o toplantıya sokmuş oldu 10nyıl önceden.
Zarfın içinde piramit yapıyı deşifre edecek CD ve belgeler vardı ama o CD'nin içinde ne olduğunu biz görmedik. Polat o postayı 2015'e kadar postada koruyup zamanı geldiğinde büyük yapıyı deşifre edecekti ama resmen yeni senaristler eline yüzüne bulaştırdılar.

Bakın sert yazmak istemiyorum da ne olmasını bekliyorsunuz? Polat Alemdar müthiş bir hamleyle kendini toplantıya çağrılmaya mecbur kıldı. Polat Alemdar diye adres mi olur? Postacı getirecekmiş haa nereye getirecek soracak Polat Alemdar nerde kalıyor ben ona mektup getirdim diyecek haa bu mu daha iyi olacaktı ?
eleştiri yapacaz diye cozuttunuz cidden Polat Alemdar kişinin adı hangi adrese yolladığını biliyor msunuz? bir de nasıl o sandıktan çıktı diyorsunuz zarf? adam kriptexden bu sırlara vakıf oldu 2015 de ki toplantıya da o zarfı 10 yıl önceden göndererek girmiş oldu

Zarfın içinde piramit yapıyı deşifre edecek CD ve belgeler vardı ama o CD'nin içinde ne olduğunu biz görmedik. Polat o postayı 2015'e kadar postada koruyup zamanı geldiğinde büyük yapıyı deşifre edecekti ama resmen yeni senaristler eline yüzüne bulaştırdılar.
Kardeşim daha zarf açılmadı ki. Belki dediğin gibi cd ve belgeler vardır. Önyargıyla yaklaşmamalısın.

katılıyorum söylediğine 2015 te kendisine gönderilmesi gereken ra ve amonun hakeminin sandığına nasıl girdiği ise merak konusu gelecek bölüm nasıl yapıldığını muhakkak tepkilerden sonra anlatırlar anlatmazlar ise dizide büyük bir boşluk olur

Bakın sert yazmak istemiyorum da ne olmasını bekliyorsunuz? Polat Alemdar müthiş bir hamleyle kendini toplantıya çağrılmaya mecbur kıldı. Polat Alemdar diye adres mi olur? Postacı getirecekmiş haa nereye getirecek soracak Polat Alemdar nerde kalıyor ben ona mektup getirdim diyecek haa bu mu daha iyi olacaktı ?
eleştiri yapacaz diye cozuttunuz cidden Polat Alemdar kişinin adı hangi adrese yolladığını biliyor msunuz? bir de nasıl o sandıktan çıktı diyorsunuz zarf? adam kriptexden bu sırlara vakıf oldu 2015 de ki toplantıya da o zarfı 10 yıl önceden göndererek girmiş oldu

bak bu aklıma hiç gelmemişti ya doğru söylüyposun cnm

büyük yapıyı geçen sene sanırsam deşifre etmişti ama gerçekten bir boşluk söz konusu :(

Aynen öyle. Geçen sezonun bqşındakinin kopyasının olması kesinlikle en son istenecek şey. :)

Aynen kardeşim katılıyorum. Açık ve net söylüyorum bu bölümden tatmin olmayan gitsin kösem izlesin. Haftalardır sıkıntıdan uyuyan babam bile "haftaya nasıl bekleyeceğiz?" dedi yıllar sonra..