MusicSurvivor All Star Şampiyonu I Rihanna (sokak sanati)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
İki arkadaşı da tebrik ediyorum buraya kadar gelmek büyük başarıydı bir kişi kazanacaktı ve kazanan @sokak sanati oldu. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@sokak sanati Umut'um inan ki kendim kazanmış kadar sevindim çünkü ilk sen bu yabancı algısını kırdın sonra da ben kırdım. :Z O yüzden sevincini hissedebiliyorum. :D

@denizz19 Sıla severim zaman zaman şarkılarına tam puanın bir alti bile verdim. O yüzden sana da Tebrikler. Sıla'yı sonuna kadar savundun baya azimlisin. :)

Ve bir tebrik @GunesinOglu 'na. :D Hersey icun cok sağol cok emek verdin iyi ki varsın forumda Cengiz. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@denizz19 çok tebrikler 2.sezon hariç 3 sezonda finaldesin 2 şampiyonluk var all starda tabi tşampiyonluk daha özeldi ama final başarında iyidir bence aramızdan en iyi yarışanlardansın :bhr::bhr::bhr:
@sokak sanati bende 1.sezona avril lavigne yabancıyla katılmıştım oyüzden yabancıları dsteklemem çok normaldi rihannayı zaten 1.sezonda final dahil desteklemiştim bu sefer kazanmana sevindim yabancı bir dünya starı olarak all star şampiyonluğuna yakıştı bence :bhr::bhr::bhr:

ocak ayından beridir yanı 1 yıldır survivorla yatıp kalkıyoruz @GunesinOglu format içi öncelikle çok teşekkürler özellikle son 1 yıl forumun en durgun dönemiydi senin yarışman forumu ayakta tuttu bence umarım devam edebiliriz :F:F:F

2 farklı şarkıcımı all stara getirelek başarı sağladım bence 2.sezondan çeyrek finalden 1 hafta önce elenen mustafa sandal 3.sezonda final başarısı gösterdiğim burcu güneş ama malesef iki şarkıcımda all starda erken elediler yinede ben mustafa sandalla elimden geleni all stardada yaptım 2.sezondan bile iyi başlamıştık elendiğim haftaya kadar başarılı sonuçlar alıp final puanı durumumda iyiydi ama sezen aksular gülşenler ve bir çok iddalı aşrkıcılar gibi risk aldığım hafta maleef bende elenmiştim sağlık olsun eğlendim ben:bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@denizz19 canım sağlık olsun ne yapalım kısmet bu kadarmış üzülme:bhr:
@sokak sanati tebrik ederim;)

Teşekkür ederim beni sevmeyen ve oy vermeyen kişi.ss Sevincimi seninle paylaşmıyorum. Ohh olsun sana.:A

Rihanna'yı tebrik ederim. Şunu söyleyebilirim ki sevdiğim en iyi yabancı şarkıcı hatta türk şarkıcılardan bile biraz fazla seviyorum. Tebrikler @sokak sanati
@denizz19 seni de tebrik ederim. Çok iyi bir şekilde yarıştınız. Hakederek geldiniz ikiniz de finale tebrikler.

Teşekkürler karşim. Ne hissettiğini çok iyi anlıyorum bence de en iyisi Rihanna. Daha üstü yok.D Desteğin için tekrardan teşekkür ederim.:bhr:

Tebrikler @sokak sanati :D

ve ayrıca bunca zaman kime toplam kaç point verdim onu paylaşacağım :A meraklılarına duyurulur :X

Som haftalarda çok büyük destek verdin ve bunu bariz hissettim. Teşekkür ederim kadim dostum.:bhr:
İstatistiklerini paylaştığında beni etiketlersen güzel olur.:Z

VE MUSICSURVIVOR ALL STAR'IN DA SONUNA GELDİK VE ŞAMPİYON BELLİ OLDU!

Yalın,Sezen Aksu,Tarkan,Mustafa Ceceli,Barış Manço gibi güçlü şarkıcıları eleyerek finale kalan Rihanna ve Sıla büyük finalde tekrar yarıştı ve ikili arasındaki mücadeleyi kimin kazandığı belli oldu.

Forumun çoğunun desteğini kazanan ve 1.sezonda da finale kalan Rihanna şampiyon oldu :oley: Rihanna'yı ve Rihanna'yı yöneten @sokak sanati ni tebrik ederim :X . Ödülün @OzaN tarafından verilecek inşallah :X

Büyük finale kalarak büyük başarı gösteren @denizz19 u da tebrik ederim :X

Yarışma 128-120 Rihanna üstünlüğüyle sonuçlanmıştır!!

rihanna-01.jpg

Puan Durumu :

gV15bO.png

Öncelikle sana teşekkür ederim. Forums hem yarışman ile hemde kendi eğlenceli hallerin ile çok büyük katkı sağladın. İnanılmaz eğlenceli birisin. İyi ki gelmişsin foruma.:D 2015 yılını sen götürdün forumda.

Sonra Rihanna'ya teşekkür ederim. 20 hafta boyunca beni taşıyan muhteşem şarkıları için teşekkür ederim. Her şarkıcı yapamazdı bunu.:Z Muhteşemsin Rihanna.:love1:

Emeklerimin karşılığını aldığım için ve bunu bana yaşattığı için beni destekleyen herkese tek tek teşekkür ettim zaten tekrardanda edeceğim ama toplu bur şekilde buradan teşekkür ederim.:D

Son düzenleme:

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@sokak sanati öncelikle seni tebrik ederim. İlk başta oyumu Sıla'ya vermeyi düşünüyordum genel bir sezona bakarsak ama Diamonds sevdiğim bir Riri şarkısı olduğundan sana verdim oyumu. Eğer Sıla'ya verseydim eşitlik olacakmış. :A @denizz19 Sanada çok tebrikler, 5.sezonda yarışmam diyorsun ama yarışman gerekir bence. :) Final parçan biraz sönük kaldı açıkçası. :(

Ve MusicSurvivor gerçekten çok kaliteli, kaliteliği olduğu kadarda zor bir yarışma. Keşke daha önceden üye olsaydım ve bu yarışmaya ilk 2 sezonda katılabilseydim. 5. Sezona katılacağım umarım. Bu yarışmayı o kadar sevdim ki, aklıma gelen her türlü fikri @GunesinOglu na söylüyorum. (Son fikrim umarım olur. :A ) umarım hep burada olur ve @Çiğdem- in dediği gibi forumu durgunluktan kurtarırsın kardeşim. :X

Şimdiden herkese musmutlu yıllar ayrıca. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
tebrikler
@sokak sanati hediyem
@denizz19 a 2lik için hediyem

Ne kadar güzel kalpli bir insan:Z İkimizede hediye Hee. Teşekkür ederim reis. Çok destek oldun bana. :D
Hediye süper. Bu karayı sevmiştim bende:Z

Rihanna'nın aşırı sevdiğim bir şarkıcı olduğu söylenemez, ama galibiyetine sevindim. Tebrikler @sokak sanati. :)

Sen zaten bir beğendiğimi beğensen şaşarım.s.s Teşekkürler. Her ne kadar erkenden gidip desteğini hissetmesemde.:A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Benim verdiğim pointler genel olarak bu şekildedir , merak eden arasın bulsun kendini :D

1-Mustafa Ceceli - 159
2-Demet Akalın - 152
3-Tarkan - 149
4-Katty Pery - 107
5-Yalın - 106
6-Sıla ve Barış Manço - 104
7-Yıldız Tilbe - 101
8-Rihanna - 98 al sana etiket :A @sokak sanati (Pis bide şampiyon olcak :A )
9-Ahmet Kaya - 89
10-Seksendört - 80
11-Göksel - 78
12-Sertab Erener - 75
13-Mustafa Sandal - 67
14-Hande Yener - 55
15-Atiye - 50

(50 nin altındakileri almadım)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,587
Puanı
1,061
@adımutlulukk şarkımın finale yakışır özel bir tarafı var nitekim başa baş giderekte gücünü gösterdi :) Ayrıca 5.sezona bu akşam verdiğim kararla noktayı koydum yarışmanın dediğim gibi iyi olan imajını bir tek hata sildi süpürdü yoksa Rihanna o oy olmasaydı da 1 puanla kazanacaktı buna bu kadar bozulmayacaktım herkeste biliyor bunu :)

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
@adımutlulukk şarkımın finale yakışır özel bir tarafı var nitekim başa baş giderekte gücünü gösterdi :) Ayrıca 5.sezona bu akşam verdiğim kararla noktayı koydum yarışmanın dediğim gibi iyi olan imajını bir tek hata sildi süpürdü yoksa Rihanna o oy olmasaydı da 1 puanla kazanacaktı buna bu kadar bozulmayacaktım herkeste biliyor bunu :)

Ya bak @denizz19 anlamadığın bir şey var.Ben bana gelen her oyu kabul ederim.Bir insan oy kullandıysa nasıl hayır kabul etmiyorum derim ?

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,551
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ne kadar güzel kalpli bir insan:Z İkimizede hediye Hee. Teşekkür ederim reis. Çok destek oldun bana. :D
Hediye süper. Bu karayı sevmiştim bende:Z

Sen zaten bir beğendiğimi beğensen şaşarım.s.s Teşekkürler. Her ne kadar erkenden gidip desteğini hissetmesemde.:A
başka bir hediyem daha var sihirli annem halkın yolundaya bak @denizz19 a ilet halkın polisine baksın onada yılbaşı süprizleri var 2 bölüm sonra

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Benim verdiğim pointler genel olarak bu şekildedir , merak eden arasın bulsun kendini :D

1-Mustafa Ceceli - 159
2-Demet Akalın - 152
3-Tarkan - 149
4-Katty Pery - 107
5-Yalın - 106
6-Sıla ve Barış Manço - 104
7-Yıldız Tilbe - 101
8-Rihanna - 98 al sana etiket :A @sokak sanati (Pis bide şampiyon olcak :A )
9-Ahmet Kaya - 89
10-Seksendört - 80
11-Göksel - 78
12-Sertab Erener - 75
13-Mustafa Sandal - 67
14-Hande Yener - 55
15-Atiye - 50

(50 nin altındakileri almadım)

20 hafta 100 puan bile vermemiş piiiss.:( Son haftalarda desteğini aldım zaten öncesinde çok melundun.:A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@denizz19 Her neyse kötü demiyorum ama bir Vaziyetler olsaymış farkla alabilirdin bunuda Diamonds u kötülemek için değil, az çok forumun zevkini tahmin edebildiğimden söylüyorum. 5.sezon Ziynet Sali ile olman lazım. :)