Kurtlar Vadisi Pusu 275. Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Aga bu senaristler Yusuf'tan yeni bir Polat yaratmaya çalışıyorlar. Polat Aslan Amca tarafından Karahanlı'lardan kaçırılmıştı Yusuf Polat tarafından Asya'dan kaçırıldı. Polat Tapınakçıların kutsal saydığı kana sahip Yusuf'ta da Kuzuzadelerden gelen bir kan var diye biliyorlar. İlerleyen bölümlerde Yusuf'un Polat'ın emriyle Karacaahmet'in yanına yerleştirildiği açığa çıkarsa al sana Kurtlar Vadisi:Yusuf :D
güzel bi senaryo oluşturdun ancak yusuf sevilmeyen bi karakter o yüzden o iş yatar yusufun sonu akif gibi olacak ötesi yok

şu abartma işini senden iyi yapan yok forumda. :X
biz sadece gerçekleri söyleriz gerisi başkalarının işi çaycı dedimde çaycı bile yapmazlar :kiki:

inşallah öyle olur dicemde aga görüceksinizki öyle bişey olmicak.
bu bölümde herkes şunu gördü ki vadi dehşet bi şekilde yoluna devam ediyor sıkıntı tınne :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
güzel bi senaryo oluşturdun ancak yusuf sevilmeyen bi karakter o yüzden o iş yatar yusufun sonu akif gibi olacak ötesi yok

biz sadece gerçekleri söyleriz gerisi başkalarının işi çaycı dedimde çaycı bile yapmazlar :kiki:

bu bölümde herkes şunu gördü ki vadi dehşet bi şekilde yoluna devam ediyor sıkıntı tınne :D
tamam kardeşim iyi geceler size. :X

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Ben bugun bolume konsantre olamadim. O nedenle yorum sov yapamadim yoksa 14 degil 20 olmustu coktan :D
Ben cikmamda arkadaslari bilmiyorum
bugün hayal kırıklığına uğrattın aga sen tek başına 14 sayfa yapardın zaten neyse çıkma 20 yapalım

@DoğuEşrefoğlu aga tek izlemiş olsaydım izlerkende yazardım belki ancak giremedim :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
vadi öyle bi bitti ki maçı tamamen unutmuşum bjk elendi mi :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Yalnız geçen sene de Isid üzerinden Usta'ya komplo kurmuşlardı. Bu yeni olay senaryoda tekara gider. Bence Zarf olayıyla yeni bir hikayeye girilmeli.