Klasik Breaking Bad - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3x11

Durgun bir bölümdü yine. :( Biraz yükselsek diyorum artık.. Neyse duyumlarımda 4. sezon süpermiş. :Z
Skyler eksikti işlerin içinde bi. :F Walt'ın da dediği gibi palyaçoya benzeyen bu avukatı gözün tutmaması normal. :A Bir foto görmüştüm, foto beni götürüyor sanırsam. :( Skyler de işin içinde girecek sanırsam.

Pickman az değil. :A O kadar para yediğin yerden malı çal, git arkadaşların vasıtasıyla sattır. :T:

Ha bir de Andrea çıktı başımıza. :F

7/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3x12

O nasıl sondu öyle, sonunda kendimize geldik. :Z

Pickman rahat duramadı,o iki adamı öldürmeye giderken Walt arabayla öldürdü ikisini de. :Z Müthişti o sahne, şaşırdım ben. :eek:

Özellikle sonda Walt'ın Pickman'a ''Kaç'' diyişi şaşırttı.

8/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3x13 (Sezon Finali)

Pek beğenmedim sezon finalini, daha iyi bir sezon finali bekliyordum. :)

Vay be Gale öldü. :D Pickman'ciğim kafasına sıktı bir tane. İyi oldu mu bilemedim, fena değildi kendisi. :A

Mike de yoldan çıktı. :T:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4x1

Güzel bir bölümle sezonu açtık.

Gus bize şok yaşattı. Yanındaki o siyahi ve sevimsiz herifin boğazını kesti. :eek: Şaşırdım kaldım aynı Pickman ve Walter gibi. :D

Bizimkiler ilk sezondaki gibi bu adamı da eritip yolladılar. :F

8.5/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4x2

Sıkıldım bölümü izlerken, hem de baya fazla. :(

Bölümün yarısı zaten Pickman'ın yaptığı partilerle geçti. O pizza neydi öyle, kocamandı ve üzerinde sadece domates sosu görünüyordu. :F

Barda Walter'in dediklerinden sonra Mike, Walter'e önce yumruk sonra iki tekme attı. Eskiden severdim bu adamı. :T:

7/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4x3

Fena bölüm değildi. :D

Marie diziye renk kattı. :Z O millete söylediği yalanlar ve kaşığı çalması falan ekrana kitledi beni.

Skyler, dükkanı kaptı, sayesinde. :bhr: :Z

Jesse iyice kafayı yedi. :F Bir gün parti, bir gün milletin kavga ettiği cins yerlere falan gidiyor. :D Parayı daha farklı harcama yolu bulsun. Çok uzatıyorlar bu sahneleri ve sıkılıyorum. :(

7.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x3

Fena bölüm değildi. :D

Marie diziye renk kattı. :Z O millete söylediği yalanlar ve kaşığı çalması falan ekrana kitledi beni.

Skyler, dükkanı kaptı, sayesinde. :bhr: :Z

Jesse iyice kafayı yedi. :F Bir gün parti, bir gün milletin kavga ettiği cins yerlere falan gidiyor. :D Parayı daha farklı harcama yolu bulsun. Çok uzatıyorlar bu sahneleri ve sıkılıyorum. :(

7.5/10

otomatiğe takmışsın dizinin ebesini bellemişsin bir haftada :) bitince aynı ayarda dizi bulamayacaksın bu ne hız ? :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
otomatiğe takmışsın dizinin ebesini bellemişsin bir haftada :) bitince aynı ayarda dizi bulamayacaksın bu ne hız ? :)
1 haftadır izlemiyordum, bugün 3 bölüm izledim daha. :T:

Sen çoğu efsane diziyi izledin tabi, ben baya gerideyim. :D Bunu hemen bitirip Oz, Preason Break, Friends ve daha aklımdaki birçok diziyi izleyeceğim. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4x4

4 sezon boyunca en sıkıcı bölümdü. :(
İlk başları çok iyiydi. Mike'nin boya/piliç kamyonunda ilerlerken iki kalıplı adamın gelip kamyonu taraması falan diziye renk kattı. :D

Sonra Walt ve Skyler'in uydurduğu hikaye güldürdü, orada Junior diyor ya baba niye bıraktın diye. :F

6/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4x5

Güzel sayılabilecek bölümdü. :D
Walter ve Skyler'in yeniden tam olarak barışması iyi oldu. :D Meşhur sahnemiz ile bunu kanıtlamış olduk. :A

Hank dizinin sonunda yine bir şeyler yakaladı, yatalak da olsa işe dönüş yapacak gibi. :D

8.5/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4x6

Sonunda güzel bir bölüm izledim. :Z
Skyler ve Walter tartışırken Walter'in dediği ''Tehlikede olan ben değilim, tehlike benim'' lafı çok hoşuma gitti, güzel söyledi ama. :D

Mike ve Jesse'nin yine takılmaları diziye renk kattı ama ben gereksiz buluyorum biraz bu sahneleri. :(

Walter'in o üç kadını temizlik için çağırması ve çağırmaya çalışması güldürdü. :D Garibim kadınlar işinden oldu. :T:

9.5/10

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
1.bölümünü çok uzun zaman önce izlemiştim bir daha böyle özet şeklinde izledim:D. 2 ve 3.bölümü bir arada yorumladım :D

1x1

Walter'in kanser olduğunu doktor söylüyor adam lekeye takmış kafasını:D .Bu bölüm biraz ağır başlamışlar ama genelde tüm diziler böyle davranır ,önce hikaye anlatılır sonra karekterler yavaş tanıtılır .Walter karekterini sevdim ben yardımcısı Pinkman'ın oyunculuğu muhteşem :D ,tam salak bir uyuşturucu bağımlısını olduğunu bize yansıtıyor:D.

Puanım: 8/10

1X2 ve 1X3

Konu ilerlemesi olmasada olaylar ilerlemeye başlayınca iyice heyacanlanmaya başladım:).Walter kimya ustalığını konuşturmaya başladı.Kuzenler'den bir tanesi gitti öteki kuzende 3.bölümde Walter'in tabaktan onu öldüreceğini çözmesi filan güzel düşünmüşler:D.Benim aklıma gelir gibi oldu ama kaze mi unuttum şimdi bağlı olan adamın adını her neyse işte o kadar masum kandırıyordu ki ben bile izlerken inandım:D ,az kalsın Walter'de inanıyordu.

Puanım: 9/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1.bölümünü çok uzun zaman önce izlemiştim bir daha böyle özet şeklinde izledim:D. 2 ve 3.bölümü bir arada yorumladım :D

1x1

Walter'in kanser olduğunu doktor söylüyor adam lekeye takmış kafasını:D .Bu bölüm biraz ağır başlamışlar ama genelde tüm diziler böyle davranır ,önce hikaye anlatılır sonra karekterler yavaş tanıtılır .Walter karekterini sevdim ben yardımcısı Pinkman'ın oyunculuğu muhteşem :D ,tam salak bir uyuşturucu bağımlısını olduğunu bize yansıtıyor:D.

1X2 ve 1X3

Konu ilerlemesi olmasada olaylar ilerlemeye başlayınca iyice heyacanlanmaya başladım:).Walter kimya ustalığını konuşturmaya başladı.Kuzenler'den bir tanesi gitti öteki kuzende 3.bölümde Walter'in tabaktan onu öldüreceğini çözmesi filan güzel düşünmüşler:D.Benim aklıma gelir gibi oldu ama kaze mi unuttum şimdi bağlı olan adamın adını her neyse işte o kadar masum kandırıyordu ki ben bile izlerken inandım:D ,az kalsın Walter'de inanıyordu.

Puanım: 9/10
Hayırlı olsun. :D Çok güzel bir dizi. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Keşke yerli uyarlamasını yapsalardı bizimkiler. Sonuçta Breaking Bad, drama dizisi bizimkileri zorlamazdı. :) Hem Erdal Beşikçioğlu tam bu rolün adamıydı. :D
Uyarlama olacak gibi geliyor ama alakası yok diyorlar :).Erdal Beşikçioğlu'nu oyunculuğunu çok severim tam böyle bir rolün üstesinden fazlasıyla gelirdi.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Vay bee şuan senin yerinde olmak isterdim @Since2011. :D

Bu arada sen nickini değiştirmiş birisin galiba 2011'den beri burda olduğunu varsayarsak bilmem lazımdı seni. :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Vay bee şuan senin yerinde olmak isterdim @Since2011. :D

Bu arada sen nickini değiştirmiş birisin galiba 2011'den beri burda olduğunu varsayarsak bilmem lazımdı seni. :D
Ben uzun zamandan beri izlemiştim ama bugüne kısmetmiş:) .Şu anda bir tek ben izliyorum galiba,herkes izlemiş .Yeni başlayan yok gibi:D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
1X4

Bu bölümde Walter reyis kanser olduğunu ailesine söyledi ondan sonra Jesse Pinckman kardeşini ele vermedikten sonra kardeşi sağol şimdi otu alabilirim dediğinde zaten kötü ottu demesi güldürdü:D.Bölüm genel olarak ağır gitsede diyaloglar fazlasıyla hoşuma gidiyor:D.Sonunda Walter reyis itici adamın arabasını patlattı:D

Son düzenleme:

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
1X5

Bölüm biraz durgun gibi gelmesinin yanı sıra konuşmalar da sıkıcı geldi .Bölümü genel olarak beğenmedim.Walter,Jesse Pinkman'ın yanına gitti kısacası ortaklar buluştu :D.

Puanım: 7/10