2015-2016 Yabancı Dizilerin Yayın Takvimi (Güncel)

@Harunnn60 @Çiğdem- @destere @xemrexxx @sürgünüm Bu yıl bir daha Türk dizisine başlamam :X Şu dizilere başlamaya karar verdim :D

The 100 <3
The Vampire Diaries
Quantico
Limitless
Between
Pretty Little Liars
Arrow
Orphan Black
Z Nation
The Flash
The Originals
Outlander
Dark Matter
Stitchers

Son düzenleme:
@Harunnn60 @Çiğdem- @destere @xemrexxx @sürgünüm Bu yıl bir daha Türk dizisine başlamam :X Şu dizilere başlamaya karar verdim :D

The 100 <3
The Vampire Diaries
Quantico
Limitless
Between
Pretty Little Liars
Arrow
Orphan Black
Z Nation
The Flash
The Originals
Outlander
Dark Matter
Stitchers
özllikle the flash arrow, the originals vampire diaries ve the 100
dizileri adına sevindim cw e @GunesinOglu da kazandırdık @destere hahaha sende kudur :A:A:A

Bir de Awkward var :A
doğru yolu bıldın bence cnm türk dizilerinde birkaç izleyip ağırlığı yabancı dizilere vermek lazım 23 diziyle baslıcam bende bu sezona :F
ayy özellikle fantastik ağırlıklı takılıcak olmana sevindim en iyi yabancı diziler fantastik dizilerdir sana teen wolf da öneririm kurt adam dizisi çok kalitlei bir fantastik dizidir teen wolfta listene almanı öneririm😉😉😉

doğru yolu bıldın bence cnm türk dizilerinde birkaç izleyip ağırlığı yabancı dizilere vermek lazım 23 diziyle baslıcam bende bu sezona :F
ayy özellikle fantastik ağırlıklı takılıcak olmana sevindim en iyi yabancı diziler fantastik dizilerdir sana teen wolf da öneririm kurt adam dizisi çok kalitlei bir fantastik dizidir teen wolfta listene almanı öneririm😉😉😉

Bir şunlara bakayım zaten 4-5 ünü bırakırım muhtemelen :A

The 100 dizisi Mart'ta kadar niçin oyalandı hakikaten bende anlayamadım dizi tam 15 ay beklenmiş olacak

CW haksızlık yapıyor resmen The 100'e.
O diziden daha düşük diziler var onlar 22 bölüm yayınlanıyor The 100 , 13 bölüm sadece. Üstelik yayın tarihi de sürekli değişiyor resmen.