2015-2016 Yabancı Dizilerin Yayın Takvimi (Güncel)

@Harunnn60 @Çiğdem- @destere @xemrexxx @sürgünüm Bu yıl bir daha Türk dizisine başlamam :X Şu dizilere başlamaya karar verdim :D

The 100 <3----------------------
The Vampire Diaries----------------------
Quantico+++++++++++++++++
Limitless
Between
Pretty Little Liars+++++++++++++++++++++++++
Arrow-------------------
Orphan Black++++++++++++++++
Z Nation+++++++++++++++++++
The Flash--------------------------
The Originals-----------------------------
Outlander+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Dark Matter
Stitchers
artı işaret koyduğum dizilere mutlaka başla harikadırlar eksi işaret koyduğum dizilerden uzak dur :) işaretsiz diziler hakkındada fikrim yok :))

@GunesinOglu yeni yeni başlıyorsun dizilere o yüzden daha hafif diziler ile başla bence. :) Bazı diziler ya çok ağır oluyor yada çok hızlı oluyor sen en iyisi hafif bir dizi ile başla. :)

Quantico daki esmerden bahsediyon demi neresi felaket be :(
valla arabada odada havada karada kımıl kımıl çalışıyor kı:)z onu beğenmediysen zaten dizide başka izleyecek bişey kalmıyor :))

@GunesinOglu yeni yeni başlıyorsun dizilere o yüzden daha hafif diziler ile başla bence. :) Bazı diziler ya çok ağır oluyor yada çok hızlı oluyor sen en iyisi hafif bir dizi ile başla. :)
Vallahi bırakırsam senin dediklerine başlarım :X
o yüzden quantico yu öneriyorum @GunesinOglu na bu dizi hafif olduğu için ürküp kaçmaz :)) yvaş yavaş ayağı alışsın sonra outlander la vikings e geçeriz :)

valla arabada odada havada karada kımıl kımıl çalışıyor kı:)z onu beğenmediysen zaten dizide başka izleyecek bişey kalmıyor :))

o yüzden quantico yu öneriyorum @GunesinOglu na bu dizi hafif olduğu için ürküp kaçmaz :)) yvaş yavaş ayağı alışsın sonra outlander la vikings e geçeriz :)
Yo tabi bu Quantico'yu izlesin zaten dizi ulusalda yayınlanıyor çok ağır bir dizi olmaz. :D Benim dediğim Outlander, Vikings filan daha sonra başlasın. :D
@GunesinOglu