İngiliz Downton Abbey - Dizi Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,911
Puanı
1,061
poldark şu an konu ve geçtiği zaman dilimiyle downton a en yakın dizi durumunda izlemeden nasıl beğenmedin o kısmı anlamadım :) the affair de ingiliz havasıyla ön planda the affair in ruth wilson u ingiliz asilzadiyelerinden :))
ilk 2 bölümü izledim işte yetti o kadarı poldark için downtona benzetip de hakaret etme.ss

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ilk 2 bölümü izledim işte yetti o kadarı poldark için downtona benzetip de hakaret etme.ss
downtonu ne kadar sevsemde downtonda bir demelza yok ? boşuna iki diziyi karşılaştırıp haklı çıkmaya çalışma :) iki dizinin de kendine has güzellikleri var downton un güzelliği maggie teyze, daisy, sybil, ise poldark ında demelza ve elizabeth i var bunları birbirinin yerlerine kullanıp sevemeyiz ayrı ayrı sevmek lazım :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,911
Puanı
1,061
downtonu ne kadar sevsemde downtonda bir demelza yok ? boşuna iki diziyi karşılaştırıp haklı çıkmaya çalışma :) iki dizinin de kendine has güzellikleri var downton un güzelliği maggie teyze, daisy, sybil, ise poldark ında demelza ve elizabeth i var bunları birbirinin yerlerine kullanıp sevemeyiz ayrı ayrı sevmek lazım :)
işte ruth wilson ı da sevme nedenini açıklamış oldun poldarkı sevme nedenini açıklarken:)))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
işte ruth wilson ı da sevme nedenini açıklamış oldun poldarkı sevme nedenini açıklarken:)))
ilk iki bölümü izlediğinden emin değilim izlesen bırakmazdın yada izlediğin halde bıraktıysan gül ağa benzeri karakter bulamamandan kaynaklanmış olabilir :))

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,774
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
son yazını baştan sona okumamışım aslında bir çok karakteri övmene rağmen o sondaki diğer diziler biterse bir daha şans veririm sözüyle tüm övgüleri silip süpürmüşsün gibi :)
mary karakterini sevmiş olman ilginç ?
ben mary ve edith karakterlerini ilk sezondan son sezona kadar bir türlü sevemedim:) iyi oynamadıkları için değil tipik ingiliz soğukluğu çok fazla sinmiş bu iki karaktere derin dondurucu niyetine kullanmak lazım :)
Yoo övgüler duruyor. İyi bir şekilde vedalaşmışız işte diziyle, o durumda vedalaştığım az dizi vardır. :):)

Mary'yi niye sevdim bilmem böyle düşününce sebep bulmak kolay değil aslında. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yoo övgüler duruyor. İyi bir şekilde vedalaşmışız işte diziyle, o durumda vedalaştığım az dizi vardır. :):)

Mary'yi niye sevdim bilmem böyle düşününce sebep bulmak kolay değil aslında. :D
birinci sezonda special bölüm yokmuş diğer sezonların hep sonunda özel bölüm diye normal bölüm haricinde bir bölümü var, ilk sezon özel bölümü izlemeyi unuttun sandımda ilk sezonda özel bölüm yokmuş :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x6
Mr. Pamuk öldü depremi sürüyor :D Grandma ve Cora'nın kızı evlendirme planları güldürdü :X
Sybil politikaya pek bir meraklı ama onun yüzüne çok insan zarar görüyor, bencil biri.ss
Biz seni böyle hırsız, ayyaş bilmezdik Bates. Thomas'ın hain planı güzel olmayan gerçeklerin açığa çıkmasına neden oldu. :(
7.5/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x7 (Sezon Finali)
Çok hareketli, güzel bir bölümdü.
ABV O'Brien :( Senin salaklığın yüzüne Cora çocuğunu düşürdü :bağır:
Mary ve Matthew arasında büyük bir sınav vardı ve maalesef Mary evlenmeyi kabul etmeyerek büyük bir hata yaptı.
Mary'nin Edith'ten intikamı acı oldu. Garibim ilk kez kendisiyle ilgilenen bir adam buldu ama onu da kaybetti.
Daisy'nin bu saf halleri güldürüyor :D Patmore'la yemeğin tadını kötüleştirme çalışmaları güzeldi :D
En sonunda bir kötü haberle bitti. Bakalım açılan savaş Downton Abbey'yi nasıl etkileyecek :):)
9/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,911
Puanı
1,061
@destere 6..sezonu izliyon mu galiba final sezonuna geldik eski karakterler bir bir gözüküp kayboluyor :) game of thronestaki oyuncu adını unuttum ''you know nothing'' dyen kız da döndü 1 bölümlüğüne galiba .:) @sürgünüm diğerlerini söylemiyim sürpriz:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x7 (Sezon Finali)
Çok hareketli, güzel bir bölümdü.
ABV O'Brien :( Senin salaklığın yüzüne Cora çocuğunu düşürdü :bağır:
Mary ve Matthew arasında büyük bir sınav vardı ve maalesef Mary evlenmeyi kabul etmeyerek büyük bir hata yaptı.
Mary'nin Edith'ten intikamı acı oldu. Garibim ilk kez kendisiyle ilgilenen bir adam buldu ama onu da kaybetti.
Daisy'nin bu saf halleri güldürüyor :D Patmore'la yemeğin tadını kötüleştirme çalışmaları güzeldi :D
En sonunda bir kötü haberle bitti. Bakalım açılan savaş Downton Abbey'yi nasıl etkileyecek :):)
9/10
ben gittiğimde bu bölümdeydin sanırım benden sonra olduğun yerde kaldın :)

@destere 6..sezonu izliyon mu galiba final sezonuna geldik eski karakterler bir bir gözüküp kayboluyor :) game of thronestaki oyuncu adını unuttum ''you know nothing'' dyen kız da döndü 1 bölümlüğüne galiba .:) @sürgünüm diğerlerini söylemiyim sürpriz:A
son sezon başladımı başladığından haberim yok kaçarmı bu dizi tabiki izleyeceğim yüzdük yüzdük kuyruğunu bırakırmıyız :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,911
Puanı
1,061
ben gittiğimde bu bölümdeydin sanırım benden sonra olduğun yerde kaldın :)

son sezon başladımı başladığından haberim yok kaçarmı bu dizi tabiki izleyeceğim yüzdük yüzdük kuyruğunu bırakırmıyız :)
buradan devam ediyoz yorumlara :) asrın düğününü kaçırma sakın yetiş çabuk:)

@sürgünüm downtonda baya farklı gözüküyor got taki yabani kız :X @destere :)
CRb6nXfWcAEi-vj.png

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok, merak ettim. :)
büyük ihtimalle izlesen bırakamayacağın dizilerden ama son sezona geldik artık senide izle diye zorlamayayım çok boşta kalırsan bir göz atarsın harikadır asalet ve kalite var izlerken dizide çok olağanüstü şeyler olmuyor ama öylesine akıp gidiyor heleki birde karakterlere ısınınca bırakamıyorsun :) ilk defa başroldeki kadını semediğim halde sonuna kadar gittiğim dizilerden bunun sebebi ise karakterlerin bolluğu kıl başrol fazla göze batmıyor yan karakterler çok güçlü hele bir babaanne var şiir gibi :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,911
Puanı
1,061
büyük ihtimalle izlesen bırakamayacağın dizilerden ama son sezona geldik artık senide izle diye zorlamayayım çok boşta kalırsan bir göz atarsın harikadır asalet ve kalite var izlerken dizide çok olağanüstü şeyler olmuyor ama öylesine akıp gidiyor heleki birde karakterlere ısınınca bırakamıyorsun :) ilk defa başroldeki kadını semediğim halde sonuna kadar gittiğim dizilerden bunun sebebi ise karakterlerin bolluğu kıl başrol fazla göze batmıyor yan karakterler çok güçlü hele bir babaanne var şiir gibi :)
dizide belli bir başrol yok ki :X