CW Arrow 3. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
19.bölüm izledim arrow tarihinin en iyi bölümüydü bence sezon finallerine bile taş çıkartan bir bölümdü 40 dakıkaya dünylrı sığdırmışlar ayoll okadar çok olay varkı başım döndü @cookies @kaan955 @Forumdash işinizini gücünüzü brakıp hemen izleyin çabuk:Z:Z:Z
baştan sona aksiyon hiç bitmedi bölüme roy damga vurdu çocuk öldü diye çok üzülüm yaa feliticiyle oliverden özür dilerken ağlamaya baslamıstım bile sonra royu görünce ölmediğini 2 çeşme tutamadım kendimi oan işte :T roy diziden ayrıldı ama oliveri kurtardı ray atom olarak yine iş başındaydı bu adam hep aktif olsun oliver uzaktan atomu kontrol ederken çok güldüm:F
atom kendi başına ilk kavgasında metal bir insanı yenebildi tecrübe kazanıyor ve ciskoyu gördük ayrıca metal insan flashın şehrinde olmaamsına rağme metal olmuş bu sorunun cevabını flash bölümüne vermeliler (b) thea öldü :eek: tam olaylar bölüm bitti derken asıl bomba patladı vlla oliverden daha çok merln ne yapıcak acaba :-)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
3x19

Kurtulacağını biliyordumda, böyle bir plan aklıma gelmemişti. :D

Thea ölmemeli. Ölmemiştir bence çünkü eğer kız kardeşini öldürse Oliver hayatta geçmez yerine feyk attı bence. Ölümcül vurmadı diyorum.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B19

Güzel bölümdü ama

3 -4 olay oldu.Flashbackler-meta insan-Roy'u kurtarma filan derken ordan oraya ordan oraya beynim ya ıyordu az daha :X

Meta insanlı sahneleri pek sevmedim, Oliver'ın demir adam çakmasını uzaktan kojtrol etmesine kadar.

Roy nasıl ölür derken, ölmediği gösterdiler ama ben hala soruyorum.O planın yapıldıgı flashback gösterilmeseydi bile yememiştim. Slade gibi Roy'da ilaçlı değilmiydi? Bi bıcak darbesiyle ölemezdi diye aklıma gelmişti. Senin aklına nasıl gelmez @Çiğdem-

Thea ölmemiştir tabi. O ölürse zaten dizinin güzelliği gider.Cam kırıkları batmiştir sadece.Hem o acıya dayanıklı artık:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x19

Kurtulacağını biliyordumda, böyle bir plan aklıma gelmemişti. :D

Thea ölmemeli. Ölmemiştir bence çünkü eğer kız kardeşini öldürse Oliver hayatta geçmez yerine feyk attı bence. Ölümcül vurmadı diyorum.
S03B19

Güzel bölümdü ama

3 -4 olay oldu.Flashbackler-meta insan-Roy'u kurtarma filan derken ordan oraya ordan oraya beynim ya ıyordu az daha :X

Meta insanlı sahneleri pek sevmedim, Oliver'ın demir adam çakmasını uzaktan kojtrol etmesine kadar.

Roy nasıl ölür derken, ölmediği gösterdiler ama ben hala soruyorum.O planın yapıldıgı flashback gösterilmeseydi bile yememiştim. Slade gibi Roy'da ilaçlı değilmiydi? Bi bıcak darbesiyle ölemezdi diye aklıma gelmişti. Senin aklına nasıl gelmez @Çiğdem-

Thea ölmemiştir tabi. O ölürse zaten dizinin güzelliği gider.Cam kırıkları batmiştir sadece.Hem o acıya dayanıklı artık:X
@Forumdash başta bir plan yapmıslardır dedim ama feliticiy ve digle oliverden özür dilerken tmam gitti çocuk dedim:F
@kaan955 @Forumdash thea öldü bence flashın fragmanında as ghul kıyafetleriyle görünüyordu oliver belkide daha fazla seveni ölmesin diye kabul etmiştir thea yu hiç sevmiyorum zaten kurtulduk :Z:Z:Z

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
19.bölüm izledim arrow tarihinin en iyi bölümüydü bence sezon finallerine bile taş çıkartan bir bölümdü 40 dakıkaya dünylrı sığdırmışlar ayoll okadar çok olay varkı başım döndü @cookies @kaan955 @Forumdash işinizini gücünüzü brakıp hemen izleyin çabuk:Z:Z:Z
baştan sona aksiyon hiç bitmedi bölüme roy damga vurdu çocuk öldü diye çok üzülüm yaa feliticiyle oliverden özür dilerken ağlamaya baslamıstım bile sonra royu görünce ölmediğini 2 çeşme tutamadım kendimi oan işte :T roy diziden ayrıldı ama oliveri kurtardı ray atom olarak yine iş başındaydı bu adam hep aktif olsun oliver uzaktan atomu kontrol ederken çok güldüm:F
atom kendi başına ilk kavgasında metal bir insanı yenebildi tecrübe kazanıyor ve ciskoyu gördük ayrıca metal insan flashın şehrinde olmaamsına rağme metal olmuş bu sorunun cevabını flash bölümüne vermeliler (b) thea öldü :eek: tam olaylar bölüm bitti derken asıl bomba patladı vlla oliverden daha çok merln ne yapıcak acaba :-)

aaa theammm ölmemeli oyşşşluk bir kız o dizideki 2 kizdan biri ( avukati saymiyim .ss )
Roy geri gelsin aaa olmaz böyle ya roysuz nasıl olsun .ss
Ah o rakıahsegil miydi neydi o adamı arrow öldürsünde görelim öl git rakıcığım pılizzzz :(
Hahahah bende ağladım kız ama sonra royu görünce şok oldum senaristlere yok artık öhe diye bi güzel saydirdim hortlak gibi geldi bide :F

O laboratuvarin etkisi o kadan azmi kız taa giresuna kadan etkileri gelmiştir koskocaman laboratuvar yani ;) ;)
[HASHTAG]#TheaYasasin[/HASHTAG] .ss .ss dizide kız kalmayacak bu gidisle ahh bi thea bide felicitym var :love1: :love1:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa theammm ölmemeli oyşşşluk bir kız o dizideki 2 kizdan biri ( avukati saymiyim .ss )
Roy geri gelsin aaa olmaz böyle ya roysuz nasıl olsun .ss
Ah o rakıahsegil miydi neydi o adamı arrow öldürsünde görelim öl git rakıcığım pılizzzz :(
Hahahah bende ağladım kız ama sonra royu görünce şok oldum senaristlere yok artık öhe diye bi güzel saydirdim hortlak gibi geldi bide :F

O laboratuvarin etkisi o kadan azmi kız taa giresuna kadan etkileri gelmiştir koskocaman laboratuvar yani ;) ;)
[HASHTAG]#TheaYasasin[/HASHTAG] .ss .ss dizide kız kalmayacak bu gidisle ahh bi thea bide felicitym var :love1: :love1:
ayy bu arada bizim merak ettiğimiz soruyu atom sordu ciskoya burada yemeği nasıl yiyor tutuklular dedi tuvalet yok yemek yok adamda merak etti yanı nasıl olduğunu hahaha:F:F:F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
ayy bu arada bizim merak ettiğimiz soruyu atom sordu ciskoya burada yemeği nasıl yiyor tutuklular dedi tuvalet yok yemek yok adamda merak etti yanı nasıl olduğunu hahaha:F:F:F
Haha aynen adam tam bizim kafadan ama bunu senaristlerde bilmediği için cisco cevaplamadi .ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
20.bölümü izledim yine harika bir bölüm:love1::love1::love1:
@cookies @Forumash @kaan955
thea ölmedi keşke ölseydi sinir oluyorum o kıza ben:ppp:
merlin thea için ağladığı sahnede bende ağladım kötü karakterlerin üzülme anları beni hep etkiliyor :T ras al ghul theayı iyileştirmek karşılığında oliveri almak için öyle yapmış işe yaradıda oliverin arkadaşı yardım etti ama kaçamadılar :p:p:p aaa oliver feliticiy yakınlaşması izledik sonunda @cookies :Z:Z:Z oliver ras al ghul oldu the flashın haftaya lan bölümüne katılıcak bu kıyafetiyle çok heyecanlı bir ortak böölüm yine bizleri bekliyor bakalım barry oliverin yeni haline ne diyecek :-):-):-)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
3x20

Bölüm dediğin işte böyle olacak arkadaş. :Z

Flash'ın fragmanında Oliver lig kıyafetiyle duruyordu orada bi şüphelendirmişti zaten demek ki 1-2 bölüm sonra The Flashdayız. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B20

Çok iyi bi bölümdü, uzun konuşmalar ve flashback sahneleri haricinde...

Jetteki ve sevişmede önceki konuşulan uzun sohbetlerde ilerleyecektim o derece.
Thea'nın ölmeyeceği 1000km öteden biliniyordu.Sadece Oli'nin geçişi için sebep verdiler.Güzel sebepti.Thea'nın suya girişi ev çıkışı görsel olarak çok iyiydi.

Oli'nin yeni adına nasıl alışıcaz? Al Sah-him.Kıyafet yakışmamişti bu arada

Bölüme puanım 8.5 ama heycan yarattıgı için 9 mu versem bilemedim(b) 8.7 olsun :X

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
20.bölümü izledim yine harika bir bölüm:love1::love1::love1:
@cookies @Forumash @kaan955
thea ölmedi keşke ölseydi sinir oluyorum o kıza ben:ppp:
merlin thea için ağladığı sahnede bende ağladım kötü karakterlerin üzülme anları beni hep etkiliyor :T ras al ghul theayı iyileştirmek karşılığında oliveri almak için öyle yapmış işe yaradıda oliverin arkadaşı yardım etti ama kaçamadılar :p:p:p aaa oliver feliticiy yakınlaşması izledik sonunda @cookies :Z:Z:Z oliver ras al ghul oldu the flashın haftaya lan bölümüne katılıcak bu kıyafetiyle çok heyecanlı bir ortak böölüm yine bizleri bekliyor bakalım barry oliverin yeni haline ne diyecek :-):-):-)

ya felicitym hamileyse .ss
Bu arada irisin rolu baya azaldi oh olsun irise hahahahahaha :)
Bakalim haftaya neler olcak :)
Al sah him yani oliver neler yapici bakalim ;)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
3x21

Eh işte, orta karar pek beklentimi karşılamadı. :(
Nyssa sahnesi hariç diyelim, çarparlar adamı yoksa, flashback kısımları sinirlendiriyor adamlar birde. Yapamıyorlar bu sezon.

3. sezon herşeyi batırdılar özellikle flashback kısımları çok sahte, sürekli yakın sahne çekiyorlar ve resmen düşmanlar oliver'i nasıl ıskalarım diye düşünüyor. :D

Nyssa arrow olmaya yakışan en iyi karakter, ölmediğine sevindim. Arrow'u geri döndürmede ki başlangıcı yapacak kişi olacaktır, sonuçta evlenecekler beyni biri temizlemeli. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@cookies @kaan955 @Forumdash 21.bölümü izledim
oliver bence numara yapıyor tepkilerine dikkat etmiyormusunuz ras al ghulun kızıyla ilk kavga ettiğinde feliticileri görünce gitti ve theayı gördüğünde yine gitti ayrıca diglenin karısı olivere söz söylediğinde tuhaf bakışlar yaptı oliver ras al ghulun kızıyla evleniceğini duyuncada yüz tipi değişti bence oliverin aklı başında roll yapıyor buda sezon finalidne ortaya çıkar bence :-):-):-)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
bende izledim @Çiğdem-
superdi lo bu da ahh bu oliver ne şanslı simdide rasin kızıyla evlencek etrafi güzel kizlarla cevrili adamin bi tek savci kart kaliyor o kadar :)
Oliver bencede numara yapiyor :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B21

Nasıl güzel bölümdü

Oliver başta Dig'i öldürdü sandım. Herşey bencede numara adam 5 yıl boyunca esaret hayatı yaşadı bişey olmadı 2-3 haftalık eziyette mi olacak..

Laural ile Ghul'un kızı farklı maceralara atılacaktı nerden cıktı bu evlilik:F M.Saim'den bile kötü çıktı bu adam @Çiğdem- :F

Kazık surat hemen kıza aşık olmuş zaten:F

Ahh Thea bu sezon aşık ettin kendine resmen..Ama bu bölüm rolün ok atma dışında çok kötüydü.

8.5/10 haftaya 10 inş

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B22

Muhteşem bi bölümdü.Sezon finali öncesi böyleyse s.finali nasıl olur?

O şunu yaptım bu bunu yaptı yorumundan çok, Arrow n'apmaya çalışıyor? Bunun cevabını almak istiyorum.Kafayı yedim diziyi izlerken.

Düğün töreninde çalan müzik bi harikaydı dimi?Düğünde Nyssa'nın yaptıgı bıçak hareketini Al Sah-him güzel kurtardı [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Şimdiden 10/10 vereyim s.finali düşük tempoda çıkabilir diye:X

@çiğdem- hani yorumun? Tez vakit izleyin

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S03B22

Muhteşem bi bölümdü.Sezon finali öncesi böyleyse s.finali nasıl olur?

O şunu yaptım bu bunu yaptı yorumundan çok, Arrow n'apmaya çalışıyor? Bunun cevabını almak istiyorum.Kafayı yedim diziyi izlerken.

Düğün töreninde çalan müzik bi harikaydı dimi?Düğünde Nyssa'nın yaptıgı bıçak hareketini Al Sah-him güzel kurtardı [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Şimdiden 10/10 vereyim s.finali düşük tempoda çıkabilir diye:X

@çiğdem- hani yorumun? Tez vakit izleyin
22.bölümü izledim bende @cookies @Forumdash @kaan955
oliverin numara yaptığını biliyordum :F
merln oliverigerçekten sattımı yoksa odamı numara @Forumdash (b) merlin oliveri satmak istese pilan yaptıkalrı zaman gider ras al ghula söylerdi neden okadar zahmete girip canını tehrikeye atsın en bastan söylerdi numara yapıyor diye oyüzden merlinin ras al ghula oliveri satmasıda oliverle merlininbir oyunu bence oliver söyledi ona beni sat diye sanırım oliverin numara yaptığını söylemek istese en baştan söylerdi çünkü
bence hala oliverin bir pilanı var merlinle birlikte ama ne sezon finalinde herşey açığa çıkıcak:-):-):-)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
22.bölümü izledim bende @cookies @Forumdash @kaan955
oliverin numara yaptığını biliyordum :F
merln oliverigerçekten sattımı yoksa odamı numara @Forumdash (b) merlin oliveri satmak istese pilan yaptıkalrı zaman gider ras al ghula söylerdi neden okadar zahmete girip canını tehrikeye atsın en bastan söylerdi numara yapıyor diye oyüzden merlinin ras al ghula oliveri satmasıda oliverle merlininbir oyunu bence oliver söyledi ona beni sat diye sanırım oliverin numara yaptığını söylemek istese en baştan söylerdi çünkü
bence hala oliverin bir pilanı var merlinle birlikte ama ne sezon finalinde herşey açığa çıkıcak:-):-):-)

felicityme bişi olmasin yeter :)
Bu Starling ne çekti lo yine şehir yıkılıyor :F :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B23

Laaaaaaannnnn!!!!.........

@Çiğdem- hani yorumun ?

aman şehri şöyle kurtardı böyle kurtardı, dizi bitti mi? Sorusunun yanında yanında solda 0 kalır:T:

Gerçekten dizi bitti mi? :( Oliver emekliliğe mi geçti:( Neyse mutlu ama [emoji26] Malcom iyiki ölmemiş belki onun üzerinden 4.sezon olur.

Moralim bozuldu 8/10

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
S03B23

Laaaaaaannnnn!!!!.........

@Çiğdem- hani yorumun ?

aman şehri şöyle kurtardı böyle kurtardı, dizi bitti mi? Sorusunun yanında yanında solda 0 kalır:T:

Gerçekten dizi bitti mi? :( Oliver emekliliğe mi geçti:( Neyse mutlu ama [emoji26] Malcom iyiki ölmemiş belki onun üzerinden 4.sezon olur.

Moralim bozuldu 8/10
Dizi ndn bitsin lo sen bakma felicityle tatile gittiklerine elbet geri donerler :)