TV8 O Ses Türkiye - Program Yorumları

ZEO sonuna kadar hak etti helal olsun, hayatta rap i sevmeyen bir kişi olarak zeo yu zevkle dinliyorum

Zeo çok iyiydi. Hakkıyla 1. oldu :) Hadise'nin duygulanmasını da eleştirenler var Twitter'da. Çok şaşırtıcı yorumlar yapıyorlar gerçekten :D

Sesi yetmez mi ya.Ayrıca 3 favorimi eşleştirmişler orası da ayrı :( Ne yazıki yine yeniden kadınları eliyorlar :(
Büyük ihtimal Yana da elenir. Kadınların işi zor. Bu arada Berfin'i eleyen Gökhan'ı da affedebilmiş değilim. Berfin buralarda olsa en güçlü favorilerden olurdu...

Diğer yarışmacılara bakarsak...

Zeo gerçekten çok başarılı birinci bile olabilir. Önü açık. :)

Osman Vahit'ti sanırım TSM söyleyen. Çok iyi bir ses, alanında harika...

Şu Yana ile sona kalan çocuk normalde çok iyi ama çok kötü şarkı seçimi yapılmış. Elenmeyi hak ediyor ama bakalım. :)

@OzaN bile ekrana kilitlemiş acun :D helal olsun :D

Ceyda yanlış seçmiş @Cengo gerçekten kötüydü )) ama kız geleceği açık

Elnur adlı arkadaşımız ise taktik uygulayarak aynı şarkılarin benzer şeyleri söylüyor ve sonda da hep bağırıyor birde tipte iyi tabi )) kazanmasi normal

Ukraynali kızda çok iyi değil ya geçen ki Hürrem ninnisi ıyiymis ama bu şarkı felaket @xemrexxx izler artık )))

Ben osmana hayran kaldım çok güzel söylüyor kesinlikle 1.olmali
16 yaşındaki çocuk için birsey diyemeyecegim ama çok iyi değildi oda
Birde zeynep vardı onuda elenmişler yazık olmuş

Büyük ihtimal Yana da elenir. Kadınların işi zor. Bu arada Berfin'i eleyen Gökhan'ı da affedebilmiş değilim. Berfin buralarda olsa en güçlü favorilerden olurdu...

Diğer yarışmacılara bakarsak...

Zeo gerçekten çok başarılı birinci bile olabilir. Önü açık. :)

Osman Vahit'ti sanırım TSM söyleyen. Çok iyi bir ses, alanında harika...

Şu Yana ile sona kalan çocuk normalde çok iyi ama çok kötü şarkı seçimi yapılmış. Elenmeyi hak ediyor ama bakalım. :)
En azından Ceyda'nın kadınlarda son ikiye kalması beni sevindiriyor.Bence yarışmanın kazananlarından biri o.En azından habire oy toplamadı.Yok karadenizliyim filan demedi.Eğer o da habire Karadeniz'e teşekkürler deseydi onu da burada görmeye devam edecektik.

@OzaN bile ekrana kilitlemiş acun :D helal olsun :D

Ceyda yanlış seçmiş @Cengo gerçekten kötüydü )) ama kız geleceği açık

Elnur adlı arkadaşımız ise taktik uygulayarak aynı şarkılarin benzer şeyleri söylüyor ve sonda da hep bağırıyor birde tipte iyi tabi )) kazanmasi normal

Ukraynali kızda çok iyi değil ya geçen ki Hürrem ninnisi ıyiymis ama bu şarkı felaket @xemrexxx izler artık )))

Ben osmana hayran kaldım çok güzel söylüyor kesinlikle 1.olmali
16 yaşındaki çocuk için birsey diyemeyecegim ama çok iyi değildi oda
Birde zeynep vardı onuda elenmişler yazık olmuş
Nasıl kötüydü çok güzel şarkı seçmiş.Sadece halkımız o güzel sesin farkına varamadı.

En azından Ceyda'nın kadınlarda son ikiye kalması beni sevindiriyor.Bence yarışmanın kazananlarından biri o.En azından habire oy toplamadı.Yok karadenizliyim filan demedi.Eğer o da habire Karadeniz'e teşekkürler deseydi onu da burada görmeye devam edecektik.

Nasıl kötüydü çok güzel şarkı seçmiş.Sadece halkımız o güzel sesin farkına varamadı.
Zeynep daha iyiydi sen biraz kızı beğenmişsin :D

O ses Türkiye 20.00 da başladı 00.25 de bitmiş bende son 1 saati izledim :D yuh acun ya :D
Kusura bakma ama artik canli yayinlara gecildi tabii ki uzayacak hem niye bukadar karsisiniz ki acun un artik kendi kanali oldu istedigi kadar uzatir

Az once basladi hadi bakalim Zeo ve Muhammete basarilar :)