TV8 O Ses Türkiye - Program Yorumları

Yine mi format değiştirmişler bu ne ya? Orijinalinde de böyle mi bilmiyorum ama Acun batırdı bu sene hiç izleyesim yok bütün gece sonuçları mı bekleyeceğim çok saçma! Canlı yayınları izleyim dedim ama izlemeyeceğim geri kalanını...

Yine mi format değiştirmişler bu ne ya? Orijinalinde de böyle mi bilmiyorum ama Acun batırdı bu sene hiç izleyesim yok bütün gece sonuçları mı bekleyeceğim çok saçma! Canlı yayınları izleyim dedim ama izlemeyeceğim geri kalanını...
Herhalde yanlış anladın.İlk elenen az sonra belli oluyor :D

Canli yayini begendim heycanli gidiyor :) Muhammetin birinci olmasina sevindim haketti, Sarper ikinci olmus o da iyi soyledi bakalim Hasan mi Secil mi elenecek

Boyle cok daha adaletli oldu. :)

Çeyrek final dün bitmiş bugün yarı final var sanırım. Akşam izleyemedim maalesef. Jürilerin hangi yarışmacıları yarı finale kaldı ? @Cengo
Telefondan bulamadım. :(

Çeyrek final dün bitmiş bugün yarı final var sanırım. Akşam izleyemedim maalesef. Jürilerin hangi yarışmacıları yarı finale kaldı ? @Cengo
Telefondan bulamadım. :(
Yok yarı final Pazartesi dün 17 kişilerdi bugün 12 ler bugün 8 e düşecekler yani.Çeyrek final yine.
Hadise:
-Sarper
-Zeo
Mazhar&Özkan:
-Osman Vahit
-Ceyda
Ebru Gündeş:
-Anıl
-Elnur
-Sahil
-Hasan
Gökhan Özoğuz:
-Yana
-Muhammet
-Kaya
-Emrah

4'er 4'er yapmışlar. Asıl heyecan ikilide oluyordu, olmamış. Belki ikilileri canlı yapsaydılar iyi olabilirdi ama bu haliyle çok kötü oldu. Yarışmanın en heyecanlı bölümlerinden biri en kötü kısmı oldu...
Hic te heyecan gitmedi, bence boylesi daha adaletli.

Sonradan beğendim ben de. :):)

Anıl tamam komik falan da buralara kadar gelmesi haksızlık, Serkan mı ne vardı mesela çok çok daha iyi bir sesti.

Bizim Zeynep ne zaman elendi ya @Cengo :(
Geçen Çarşamba.Son çapraz düellolarda Karadeniz şarkısı söyleyen Muhammet'e farkla elendi.Artık Ceyda'yı tutuyoruz :)

Ceyda'ya dün rastladım baya iyiydi ama elenir bugün. :(

Yana'yı dinleyemedim ama oylama sırasında çok sempatikti ben onu da tutuyorum. :D
İlk on ikiye girmiş dört favorim var şimdi tabi ki de öncelik Ceyda'ya ait.Ceyda'nın yanında Yana,Sarper ve Elnur var.Elnur'a Eurovision'dan gelen sempatim var.Dün Yana oylamada çok iyiydi ya oylarımı devredebilir miyim dedi Acun hemen konuyu değiştirdi :D

İlk on ikiye girmiş dört favorim var şimdi tabi ki de öncelik Ceyda'ya ait.Ceyda'nın yanında Yana,Sarper ve Elnur var.Elnur'a Eurovision'dan gelen sempatim var.Dün Yana oylamada çok iyiydi ya oylarımı devredebilir miyim dedi Acun hemen konuyu değiştirdi :D
Elnur ve Eurovision derken?