FF Futbu Ligi 12. Sezon Hata Bildirme & Öneri Merkezi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Suan ki oynadigimiz Türkiye ligi bu sezona güncellenmis mi gercekten? @OzaN
Bu lig öncesinde Italya liginde oynadim güncellenmis hali ile, orada transfer ettigim hic bir oyuncuyu kac haftadir transfer edemedim. Ek olarak birisi Barcelona'dan Ivan Rakitic'i transfer etmis, yetenek degerleri Italya liginde transfer ettigim yetenek degerleri ile uyumlu degil.

Güncel degilse eski listemi cikarayim tekrar. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Suan ki oynadigimiz Türkiye ligi bu sezona güncellenmis mi gercekten? @OzaN
Bu lig öncesinde Italya liginde oynadim güncellenmis hali ile, orada transfer ettigim hic bir oyuncuyu kac haftadir transfer edemedim. Ek olarak birisi Barcelona'dan Ivan Rakitic'i transfer etmis, yetenek degerleri Italya liginde transfer ettigim yetenek degerleri ile uyumlu degil.

Güncel degilse eski listemi cikarayim tekrar. :D
Bir daha yenilendi değerler. :)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Mobilde iken ilk 11 düzeni degistiremiyor sadece seçeneklerde ki butonlardan degistirebiliyoruz. Buna bir çözüm bulunması lazim pc nin basina sık sık gitmek zorunda kalıyorum :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Artılara geçirdim geçici olarak, bugün aksilikler peşimi bırakmadı sıra gelmedi. :(
Tamam admin yeniden eksi yapacaksan yap şimdi 16 oyuncum oldu :)

@OzaN oha bilet fiyatlarını 50 € fazla yapınca 18 binlik seyirci gelirken 3 bin seyirci gelmiş .Maç hasılatlarım 1.700.000 € olurken şimdi 200 bincik olmuş :(:(

Son düzenleme:

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Ana mevkisi olmayanlar içindir o. :)
Ana mevkisi değil tamam ama o mevkide de oynayabiliyor olarak görünüyor o zaman biraz daha yüksek olmalı sonuçta o mevkinin de oyuncusu. :) Caner Erkin gibi hem sol bek hem sol açık şimdi sol bek oynayınca kötü sol açık oynayınca güzel mi oynuyor. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
DC DR olan oyuncuyu DRye koyduğumda 10 daha düşük olması kötü oldu. Güncellemeden önce en azından 2 puan düşüktü..

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ana mevkisi değil tamam ama o mevkide de oynayabiliyor olarak görünüyor o zaman biraz daha yüksek olmalı sonuçta o mevkinin de oyuncusu. :) Caner Erkin gibi hem sol bek hem sol açık şimdi sol bek oynayınca kötü sol açık oynayınca güzel mi oynuyor. :)
Birazcık düşük olması normal. Caner gibi örnek çok ama aksi de fazla. Mesela Kuyt AMR olarak iyi ama ST olarak o kadar iyi bir oyuncu değil. :)