FF Futbu Ligi 12. Sezon Hata Bildirme & Öneri Merkezi

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Gosso kırmızı gördü ama gelecek maç oynayabiliyor. Kadroda da kırmızı kart işareti yok. @OzaN

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Beşiktaş maçında Volkan Demirel damga vurdu @OzaN Korner kullandı 3 kere kaleciyle karşı karşıya kaldı ve golleri kaçırdı. Bu da ispatı. Yanlışlıkla forvete falan da koymadım kaledeydi maçı katletti yenildik. :(

W41rM2.png

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Beşiktaş maçında Volkan Demirel damga vurdu @OzaN Korner kullandı 3 kere kaleciyle karşı karşıya kaldı ve golleri kaçırdı. Bu da ispatı. Yanlışlıkla forvete falan da koymadım kaledeydi maçı katletti yenildik. :(

W41rM2.png
Volkan Demirel yazdigina bakma sen oyuncu isimi hatasi olmuş :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Korneri kimin kullandığına bak taktiğinde belki Volkan'a ayarlamışsındır yanlışlıkla.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Korneri kimin kullandığına bak taktiğinde belki Volkan'a ayarlamışsındır yanlışlıkla.
Sadece korner değil 3 kere kaleciyle karşı karşıya kaldı. Bu arada şimdi baktım tüm duran toplardı Diego Ribas kullanıyordu onu yedek bırakınca Volkan'a geçmiş. :( Ama penaltı atışını Volkan değil Feghouli attı. Duran topu Volkan'a ayarladık diye atağa da çıkmış o zaman.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gosso kırmızı gördü ama gelecek maç oynayabiliyor. Kadroda da kırmızı kart işareti yok. @OzaN
Çift sarı görünce ceza almıyor sonraki maç. O dönem araştırmıştım kural öyleydi galiba. (b)

W41rM2.png
Onun skora pek etki etmemesi lazım aslında orada Volkan'ın görünmesi hata tabii ama asıl hata Volkan'ın kornerlere konulabilmesinde. :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Çift sarı görünce ceza almıyor sonraki maç. O dönem araştırmıştım kural öyleydi galiba. (b)

Onun skora pek etki etmemesi lazım aslında orada Volkan'ın görünmesi hata tabii ama asıl hata Volkan'ın kornerlere konulabilmesinde. :D
Direk kirmizi görürse cezali duruma düsüyor, iki sari karttan kirmizi yerse sadece iki sari kart yemis gibi görünüyor. 4 sari kart olursa cezali duruma düsüyor bir mac.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Ha yani Volkan ataklara çıkmadı sadece öyle mi gözüktü? :) O zaman iyi. :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
@OzaN bütçem eksilere düştü ve bana Realden teklif geldi 1 oyuncu için sonra bu teklifi kabül ettim böyle yazı çıktı : Takımda en az 15 futbolcu olmalıdır diye ee şimdi benim bütçem eksilerde olduğu için transferde yapamıyorum .Sonuç olarak elim kolum bağlandı.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN bütçem eksilere düştü ve bana Realden teklif geldi 1 oyuncu için sonra bu teklifi kabül ettim böyle yazı çıktı : Takımda en az 15 futbolcu olmalıdır diye ee şimdi benim bütçem eksilerde olduğu için transferde yapamıyorum .Sonuç olarak elim kolum bağlandı.
İlginç bir durum düşünmem lazım. Bir hafta beklesen stadyum geliri artılara geçmeni sağlamaz mı?

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Yeni kredi alamıyor musun?

Nasıl bir borç batağına girmişsin öyle ya. :D
2 kredi çektiğim için alamıyorum :(.Şimdi ben kaşiften gelen oyuncuyu almak için tüm bütçeyi kullandım sonra dedim ki bu maçta transfer teklifi gelen oyuncumu oynattıktan sonra satarım diye ama evdeki hesap çarşıya uymadı :(. -800 Bin açığım var:D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2 kredi çektiğim için alamıyorum :(.Şimdi ben kaşiften gelen oyuncuyu almak için tüm bütçeyi kullandım sonra dedim ki bu maçta transfer teklifi gelen oyuncumu oynattıktan sonra satarım diye ama evdeki hesap çarşıya uymadı :(. -800 Bin açığım var:D
Ona bir şey bulmak zor olacak ya. Şu an aklıma iyi bir çözüm gelmiyor yarın sağlam kafayla düşüneyim bir de. :):)