Klasik Dexter - Dizi Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
6x12

Bu bölüm, dizide tahmin ettiğim, edilebilecek bir olay gerçekleşti. :D

Bahsettiğim olay Debra'nın Dex'in gerçek yüzünü öğrenmesi elbette. Öğreneceğini dizinin en başından beri tahmin ediyordum zaten o yüzden bu sefer bir şok geçirmedim. :D Ama şimdi sezon öyle bir yerde bitti ki insan diğer bölümü beklemeden izlemek istiyor. Yine de bir süre bekleyeceğim. :D

Bunun haricinde Travis'ten de kurtulmamız iyi oldu. Başlarda saf gibi gözüktüğü için sevmiştim aslında ama işin gerçek yüzü anlaşılınca dizide fazlalık oldu bence. Neyse geçti gitti. :D

Dizi için dönüm noktalarından birisini yaşadık bu bölüm. :) O yüzden;

Puanım: 10/10

Böyle esprili seri katil hangi dizide var :D
10686891_924276600916349_6633599296147051158_n.jpg

Dexter 1x4

Zorunlu olarak verdiğim aranın ardından kaldığım yerden devam ettim diziye. Tek kelimeyle efsane bölüm oldu, soluksuz izledim...

Dexter bu sefer yaklaşmıştı katile çok yakındı, bu bölümden sonra katilin Dexter'a çok yakın birisi olduğunu anladım. Katil bu bölüm iyice aştı kendini adamı öldürmeden kesti ve parçalarını gönderdi neyseki adamı kurtardılar.

Rita coştu yine. :F Sessiz sessiz durdu sonunda patladı ahaha. :D

James ucuz kurtuldu o adamlar herhalde işini bitirir dedim ama kurtardılar, James'in az da olsa masum olduğu ortaya çıktı.

Angel'ın aldığı her kolyede bir şey buldu Dexter en sonunda Morgan'a (Kız kardeşi) danıştı ama sonu mutsuz bitti bu olayın. :(

Bazı sahnelerde gözlerim doldu. :( Köpek olayı da iyiydi Rita'nın yeni yan komşusu tam bir psikopat çıktı. :D

Yabancı dizilerde Noel ve Cadılar Bayramı olan bölümleri ayrı seviyorum niyesi. :X

10/10

Dexter 1x4

Zorunlu olarak verdiğim aranın ardından kaldığım yerden devam ettim diziye. Tek kelimeyle efsane bölüm oldu, soluksuz izledim...

Dexter bu sefer yaklaşmıştı katile çok yakındı, bu bölümden sonra katilin Dexter'a çok yakın birisi olduğunu anladım. Katil bu bölüm iyice aştı kendini adamı öldürmeden kesti ve parçalarını gönderdi neyseki adamı kurtardılar.

Rita coştu yine. :F Sessiz sessiz durdu sonunda patladı ahaha. :D

James ucuz kurtuldu o adamlar herhalde işini bitirir dedim ama kurtardılar, James'in az da olsa masum olduğu ortaya çıktı.

Angel'ın aldığı her kolyede bir şey buldu Dexter en sonunda Morgan'a (Kız kardeşi) danıştı ama sonu mutsuz bitti bu olayın. :(

Bazı sahnelerde gözlerim doldu. :( Köpek olayı da iyiydi Rita'nın yeni yan komşusu tam bir psikopat çıktı. :D

Yabancı dizilerde Noel ve Cadılar Bayramı olan bölümleri ayrı seviyorum niyesi. :X

10/10
hangi sahnede gözlerin doldu :F köpek olayıyla ilgili caps aldım üst mesaja bak :bhr:

Katilin kaçırdığı adamın annesi bul onu lütfen dediği sahne. :D Ondan sonra kilisedeki sahne. :D

Ahaha. :F DeXteR <3 Ben. :A
O anne bana ilk izlediğimde de gıcık gelmişti. Kadının oğlunu parça parça ediyolla bir tane geri zekalı polis oğlunu seri katil ilan ediyor hala bir aşırı sakinlik durumu.ss
??????!!!!!!

O anne bana ilk izlediğimde de gıcık gelmişti. Kadının oğlunu parça parça ediyolla bir tane geri zekalı polis oğlunu seri katil ilan ediyor hala bir aşırı sakinlik durumu.ss
??????!!!!!!
Yahu o sakinlik kadın dini bütün birisi kiliseden çıkmıyor böyle birinden küfürlü bağırtılı bir tepki bekleyemezsin zaten. Ama o polisin gerizekalı olduğuna hemfikiriz. :F O katil kim ya?? Minnak ipucu ver bari. :(

Yahu o sakinlik kadın dini bütün birisi kiliseden çıkmıyor böyle birinden küfürlü bağırtılı bir tepki bekleyemezsin zaten. Ama o polisin gerizekalı olduğuna hemfikiriz. :F O katil kim ya?? Minnak ipucu ver bari. :(
Tamam küfür değil de en azından "seni lanet oğluma bunu nasıl yakıştırdın =(" tepkisini beklerdim :F
Spoiler vermeyeyim, o katil çok büyük olay 😱 Şok olacaksın.

Tamam küfür değil de en azından "seni lanet oğluma bunu nasıl yakıştırdın =(" tepkisini beklerdim :F
Spoiler vermeyeyim, o katil çok büyük olay 😱 Şok olacaksın.
Sen bir imamdan yahut hacı birinden seni lanet olası diye bir laf duydun mu? :F Zaten büyük olay olacak ama daha çok bekleyecek miyim? Bari onu söyle. :bağır:

Sen bir imamdan yahut hacı birinden seni lanet olası diye bir laf duydun mu? :F Zaten büyük olay olacak ama daha çok bekleyecek miyim? Bari onu söyle. :bağır:
Lanet duymadım daha yerli şeyler söylüyor ama onun dengi işte :D Zorla gel dizinin en büyük olayını boz diyorsun :S Sabret :D

Dexter 1x5

Güzel bölüm oldu katile git gide yaklaşıyorlar.

Katile yaklaştılar iyice aslında o adamı öldürmemesi kötü oldu onun için. :)

Son sahne şok etti. 😱 Dexter yine kötü adamları cezalandırıyordu işi bitirip torbaladı arabaya yerleştirdi ama hemen arkadaki arabanın içinde birisi vardır sadece gözü gözüküyordu o katil mi acep Dexter'ı mı izliyor yoksa adamların rehin aldığı sıradan birisi mi. (b) @yatutarsa

9/10