Klasik Dexter - Dizi Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayır zenci adam zaten bende şüphe uyandırmıştı ama Dexter'dan beklemezdim dedim videoyu ilk görünce birde bizim Emre bu adamı mı seviyormuş dedim. .ss
Videonun kısmındaki Dexter değil David. Ayrıca David'i de severim.ss

Tamam da Youtube'ye Dexter yazınca niye bu video geliyor? :D Al işte. .ss

Bu arada sanırım Youtube'ye "Dexter 1. bölüm tek parça" yazan ilk insan evladı benim. :F (Sahneyi göstermek için)
Hazırlayan espri yapmaya çalışmış zaar :F ne al işte, MCH oynuyor nasıl sevmem.ss

ahahahhah :F

Dexter 1x2

Bazı yerlerinde sıkılsam da gayet güzel bir bölüm oldu. Bu bölümde de Dexter'ı tanımaya devam ettik. :)

Dexter ne kadar rahat adam ya kardeşi önünde başka bir adamla öpüşüyor bu da izliyor. :F @yatutarsa

Emre bak sezon finalinde Rita ölürse çok üzülürüm, çok masum acınası bir karakter. :(

Ne polis eşiymiş be bizim zenciyle(adını bir türlü hatırlayamıyorum) bile yatmış adam haklıymış. :F

Galiba bu katil olayı daha da uzayacak gibi bu bölümde de herhangi bir iz bulamadılar, katil bölümün sonunda gösterdikleri adam mıydı acaba. (b)

8/10

Dexter 1x2

Bazı yerlerinde sıkılsam da gayet güzel bir bölüm oldu. :)

Dexter ne kadar rahat adam ya kardeşi önünde başka bir adamla öpüşüyor bu da izliyor. :F @yatutarsa

Emre bak sezon finalinde Rita ölürse çok üzülürüm, çok masum acınası bir karakter. :(

Ne polis eşiymiş be bizim zenciyle(adını bir türlü hatırlayamıyorum) bile yatmış adam haklıymış. :F

Galiba bu katil olayı daha da uzayacak gibi bu bölümde de herhangi bir iz bulamadılar, katil bölümün sonunda gösterdikleri adam mıydı acaba. (b)

8/10
O sahneyi hatırlıyorum öpüşseler yine iyi neredeyse Dex bwb kalkayım isterseniz diyecekti. :F Modern bir abi Dexter ))

Rita'yı seven birini buldum 😱 @OzaN

Sizin zencinin adı -batasıca.ss- Doakes idi. :D

Katil olayı büyük olay. Şok olacaksın 😕

O sahneyi hatırlıyorum öpüşseler yine iyi neredeyse Dex bwb kalkayım isterseniz diyecekti. :F Modern bir abi Dexter ))

Rita'yı seven birini buldum 😱 @OzaN

Sizin zencinin adı -batasıca.ss- Doakes idi. :D

Katil olayı büyük olay. Şok olacaksın 😕
Bu kadar modernlik fazla değil mi? Miami bozmuş Dex'i. )))))

@OzaN siz niye Rita'yı sevmiyorsunuz ki? Tamam sorunlu bir tip ama masum bir karakter. :D

Çok zor ezberleyemem uzun süre. :)))

Çok katil ismi geçiyor aklımdan zaten cinayet bürodan olduğu kesin onu anladım da seçenek çok işte. :D

@OzaN siz niye Rita'yı sevmiyorsunuz ki? Tamam sorunlu bir tip ama masum bir karakter. :D

Çok katil ismi geçiyor aklımdan zaten cinayet bürodan olduğu kesin onu anladım da seçenek çok işte. :D
Napsın eve mi kitlesin kızı. Özgür ruhlu biri Debra hiçbir zincir bağlayamaz onu :D

Masummuş.ss İleride anlarsın :D

Sinir bozucu olduğu için sevmiyoruz onu. :D

Dexter 1x3

Bölümü çok beğendim, dizide sık sık yer alan flashbackler de iyi oluyor bu arada. :)

Dexter ilk defa yanıldı aslında çocuk suçluydu sanırım küçük yaşta teca*üze uğradığı için acıdı.

Doakes aldı başına belayı arkadaşları feci kazık attı bakalım nasıl kurtulacak. Haketti gerçi ölürse üzülmem.

Dexter'ın ilk deneyimi süperdi haha uzun saçlı genç Dex. :F

Maria çok gıcık ne istiyor Rita'dan anlamadım şu Maria da ölse fena olmazdı. :F Katil o kadar şeyden sonra kendini gösterecek kadar saf değil Maria. :(

9/10