Klasik Dexter - Dizi Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ya bunlar bir bar gibi bir yerde kafa kesip göz oyan ve dil kesen kardeşleri yakalayacaktı sonra Laguerta olaya dahil oldu tüm operasyonu mahvetti. Onun sorumluluğunu Deb'e attı yani kendini kurtarmak için. :D
tamam böyle anlatınca canladı gözümde o sahneler. :D sağolasın :X

5x9

Yine çok iyi bir bölümdü. Özellikle sonunu çok beğendim. :)

Dexter'ın kolyedeki kanı alırken iz bırakması kötü oldu Jordan Chase her şeyi öğrendi sanırım. Sonda racon kestiği sahne de gerçekten çok iyiydi. :D

Quinn her ne kadar Dex'in yakasından düşse de iş verdiği adam işin ucunu bırakmayacak gibi. Dolayısıyla o cephede de önemli gelişmeler oluyor. Bakalım sezon bitmeden bu sorunlar ortadan kalkacak mı? :)

Puanım: 9/10

5x10

Yine ve yine çok iyi bir bölümdü. Zaten genel olarak dizi sezonun 6. bölümlerinden sonra üst düzey bir hal alıyor. :)

Başlarda Quinn'in Dexter'ı takip etmesi için gönderdiği adamı pek önemsememiştim ama git gide önemli bir hal almaya başladı. Dexter'ın da bu durumu daha anlayamaması da gıcığıma gitmeye başlamadı değil. :D

Jordan zeki bir adam aslında yaptığı plan da çok iyiydi ama bir faktörü unuttu. O da Dexter. :D

5x11

Bu kadar hızlı gitmek istemem ama buna mecburum maalesef. :( Yine çok iyi bir bölümdü. :)

Dexter ava giderken avlandı. Bence komik bir sahneydi. :D Geçen dediğim bu bölüm sonlandı sanırım. Çünkü Dexter'ı izleyen adam layığını buldu. :D Ama sanırım daha bitmiş sayılmaz çünkü Quinn'in doğal olarak şüphelenmesi gerekir.

Lumen'ın Jordan'ın eline geçmesi de kötü oldu. Sonradan da olaylar oldu ama biz göremedik, neyse gelecek bölüm anlarız herhalde neler olduğunu. :)

5. sezondan sonra ara ver bence, bu kadar çabuk harcamak istemezsin Dexter'ı. Yeri dolmuyor, dolmayacak gibi de. :( @gundix123
Katılıyorum. :D Ben sezona başlamışken gitmeden bitirmenin derdindeydim. Ondan sonra hem isteyerek hem de istemeyerek zorunlu bir ara vermek durumundayım zaten. Bu açıdan o zorunlu ara iyi olacak. :)

5x12 (Sezon Finali)

Aslında beklenilen birçok olay oldu bu bölüm ama beklenmeyen olaylar da olmadı değil.

Jordan'la başlayalım ölümü beklenilen bir şeydi ve öldü. :D Ama az uğraştırmadı Dexter reyisi. :)

Debra, Dex'in gerçek kimliğini öğrenmeye bu bölüm çok yaklaştı ama aynı şekilde kendisinden uzaklaştırdı. :D Güzel sahneydi ve böyle bir sahne beklemiyordum açıkçası.

Lumen beklediğim gibi ölmeden gitti. Ayrılması iyi oldu sebebini bilmiyorum ama pek ısınamadım açıkçası Lumen karakterine. O yüzden gitmesi en hayırlısı oldu. :D

Liddy'nin ölümü neredeyse Quinn'in üstüne kalacaktı ama Dexter büyüklüğünü gösterip kurtardı yine de. Daha önce de söylemiştim ara ara yanlış şeyler yapsa da seviyorum Quinn'i. :D

Puanım: 9.5/10

10419578_877989755545034_1546313120584082297_n.jpg

gardaşım sen bu capsi görmüş müydün :F @mrt-06
:F

Son düzenleme:
Dexter 1x1

Başlarda çok itici bir karakter olarak geldi bana daha sonra sevmeye başladım. Hayata karşı hiçbir şey hissetmeyen, insanlara yabani denişik bir adam bu Dexter Morgan. Özellikle bazı şeylere karşı ilgisizliği güldürdü tam kendine göre birini de bulmuş. :F

Tüm bunların yanında çok zeki bir adam en küçük ipuçlarıyla olayı çözebiliyor bizdeki Rıza Baba gibi. :) Neyse diziyi sevdim sanırım devam edicem gibi zaten o cinayet olayını epey merak ettim. :D

@yatutarsa senin Miami sevgini anladık dizi Miami de geçiyor. :F Ne hoş yermiş cidden, partili martili. :D

O katil nasıl öyle öldürdüğü adamların tüm kanını temizliyor nasıl o kadar ince iş yapabiliyor çok şaşırdım, hatta komple etini temizleyip kemik bile bırakmış bu adam kesin cinayet birodan birisi. :D

Zenci adam gay bence Dexter'e aşık buna başka yorum getiremedim. :F Dexter'ın aşk hayatı da ayrı komik bulduğu kız 2 çocuklu dul bir kadın, o da Dexter gibi ama bölümün sonunda bir coştu telefon çalmasa neler olacaktı kim bilir. :F

Maria'nın Debra'ya "giyinik olduğunuz için tanıyamadım" demesine kahkaha attım. :F

İMDb puanı 9 imiş vuv. :)

Dexter 1x1

Başlarda çok itici bir karakter olarak geldi bana daha sonra sevmeye başladım. Hayata karşı hiçbir şey hissetmeyen, insanlara yabani denişik bir adam bu Dexter Morgan. Özellikle bazı şeylere karşı ilgisizliği güldürdü tam kendine göre birini de bulmuş. :F

Tüm bunların yanında çok zeki bir adam en küçük ipuçlarıyla olayı çözebiliyor bizdeki Rıza Baba gibi. :) Neyse diziyi sevdim sanırım devam edicem gibi zaten o cinayet olayını epey merak ettim. :D

@yatutarsa senin Miami sevgini anladık dizi Miami de geçiyor. :F Ne hoş yermiş cidden, partili martili. :D

O katil nasıl öyle öldürdüğü adamların tüm kanını temizliyor nasıl o kadar ince iş yapabiliyor çok şaşırdım, hatta komple etini temizleyip kemik bile bırakmış bu adam kesin Cinayet birodan birisi. :D

Zenci adam gay bence Dexter'e aşık buna başka yorum getiremedim. :F Dexter'ın aşk hayatı da ayrı komik bulduğu kız 2 çocuklu dul bir kadın, o da Dexter gibi ama bölümün sonunda bir coştu telefon çalmasa neler olacaktı kim bilir. :F

Maria'nın Debra'ya "giyinik olduğunuz için tanıyamadım" demesine kahkaha attım. :F

İMDb puanı 9 imiş vuv. :)
karşim benim yaa diziye başladın demek :bhr:
o zenci adamı hiç sevmezdim ben tam bir lanet.ss
birinci bölümü daha birkaç gün önce izledim ama maria debra konuşmasını hatırlayamadım :F
bence şu replik çok komikti :F
zeki.png
9 az bile az 🙄

karşim benim yaa diziye başladın demek :bhr:
o zenci adamı hiç sevmezdim ben tam bir lanet.ss
birinci bölümü daha birkaç gün önce izledim ama maria debra konuşmasını hatırlayamadım :F
bence şu replik çok komikti :FEkli dosyayı görüntüle 42678
9 az bile az 🙄
2 yıldır Dexter avatarında artık merak etmeye başladım hazır elimde dizi varken izleyeyim ilk bölümü dedim. :) Yani öyle sıkıcı bir dizi değil gayet her şey dozunda, Dexter'ın içinden konuşmaları da ayrı güzel. :D O niye takık ki ona? :(

Evet gülümsetti o kısım. :X Nasıl yok ya isimleri mi karıştırdım acaba. (b)

Eeee ben haklıymışım;

Zenci gaymiş, doktor bu video ne Dexter'dan soğudum. :(

2 yıldır Dexter avatarında artık merak etmeye başladım hazır elimde dizi varken izleyeyim ilk bölümü dedim. :) Yani öyle sıkıcı bir dizi değil gayet her şey dozunda, Dexter'ın içinden konuşmaları da ayrı güzel. :D O niye takık ki ona? :(

Evet gülümsetti o kısım. :X Nasıl yok ya isimleri mi karıştırdım acaba. (b)

Eeee ben haklıymışım;

Zenci gaymiş, doktor bu video ne Dexter'dan soğudum. :(
İyi yapmışsın, birini daha Dexter'a başlatmak büyük zevk :X Adam sadece kendi kendine konuşurken rahat olabiliyor, ne yapsın :'(
O kesit Dexter'dan değil Six Feet Under'dan :)

İyi yapmışsın, birini daha Dexter'a başlatmak büyük zevk :X Adam sadece kendi kendine konuşurken rahat olabiliyor, ne yapsın :'(
O kesit Dexter'dan değil Six Feet Under'dan :)
Bana benzettim aslında adamı. :) Hemen kapadım tam net bakamadım ama çok benziyorlar? :D