FOX Gotham 1. Sezon Yorumları

1x12

Yine oldukça iyiydi. Açıkçası diziyi bu kadar seveceğimi hiç tahmin etmiyordum. :)

Gordon polis departmanına geri döndü. Jack Gruber delisinin yakalanması bir lastik ayakkabıyı bakıyormuş. :)

Fish Money, Don Falcone'den şehri terk etmesini istedi. Falcone'da ununu elemiş eleğini asmış tabii Liza ile şehri tek edecekti ta ki Liza'nın casus olduğunu Penguen'den öğrenene kadar. Falcone gibi Godfather'a bu yapılırmıydı tabii yanlarına bırakmayacaktı. Aslında Fish'i öldürmesini beklerdim, Liza'ya yazık oldu. :(

Liza öldüğüne göre Dr. Tompkins yengeniz olur sakın yan gözle bakmayın. Özelliklede @destere sen. :)
8.5/10

1x12

Yine oldukça iyiydi. Açıkçası diziyi bu kadar seveceğimi hiç tahmin etmiyordum. :)

Gordon polis departmanına geri döndü. Jack Gruber delisinin yakalanması bir lastik ayakkabıyı bakıyormuş. :)

Fish Money, Don Falcone'den şehri terk etmesini istedi. Falcone'da ununu elemiş eleğini asmış tabii Liza ile şehri tek edecekti ta ki Liza'nın casus olduğunu Penguen'den öğrenene kadar. Falcone gibi Godfather'a bu yapılırmıydı tabii yanlarına bırakmayacaktı. Aslında Fish'i öldürmesini beklerdim, Liza'ya yazık oldu. :(

Liza öldüğüne göre Dr. Tompkins yengeniz olur sakın yan gözle bakmayın. Özelliklede @destere sen. :)
8.5/10
ayy zaten bir senle ben anlıyoruz bu bölümlerin kıymetini sevgili hemşerim 😉😉😉
@OzaN ve @destere beğenmesi için kedi kızın 40 dakıkalık dizide 35 saniye görünmesi gerekiyor diğer karakterler 1 er saniye pay edip kalan 5 saniyeyle yetinirler:F:F
@destere sonunda @OzaN ıda kendisine benzetmeyi başardı :F:F:F

ayy zaten bir senle ben anlıyoruz bu bölümlerin kıymetini sevgili hemşerim 😉😉😉
@OzaN ve @destere beğenmesi için kedi kızın 40 dakıkalık dizide 35 saniye görünmesi gerekiyor diğer karakterler 1 er saniye pay edip kalan 5 saniyeyle yetinirler:F:F
@destere sonunda @OzaN ıda kendisine benzetmeyi başardı :F:F:F
ben doğru yoldan şaşmadım her zaman istikrarımı koruyorum :) @sürgünüm ün seçiminde sorun var :)

1x12

8.5/10
barbarayı kaparım nasıl olsa @Forumdash yok ortada :)

@Çiğdem- 'in başına taş düşmüş demekki normalde benim izlediğim dizileri hep eleştirir kendisi, bir hemşeriliğini göremedik bu zaman kadar. :)
işte böyle yiyin birbirinizi:)
siz anlaşırsanız benim moralim bozuluyor:) hakiki hemşeri dediğin hemşerisinin kuyusunu kazandır :)
hahhha ayy bu @destere nin lafına hiçç bakma @sürgünüm :F:F:F
ben izlemeyipte senin izlediğin dizilerimi kötülüyorum hayır kendi izlediğim diziler hakkında yorum yapıyorum 🙂🙂🙂
dizi falan boşş şeylerr ben senin şahsına sna hiçbir zaman kötü birşey söylemedim her yerdede sana destek veriyorum zaten sevgili hemşerim 😉😉😉

hahhha ayy bu @destere nin lafına hiçç bakma @sürgünüm :F:F:F
ben izlemeyipte senin izlediğin dizilerimi kötülüyorum hayır kendi izlediğim diziler hakkında yorum yapıyorum 🙂🙂🙂
dizi falan boşş şeylerr ben senin şahsına sna hiçbir zaman kötü birşey söylemedim her yerdede sana destek veriyorum zaten sevgili hemşerim 😉😉😉
Yerli dizilerden hep benim izlediğim dizileri izliyorsun sende. Allah'tan Gotham ve Resurrection'dan başka ortak yabancı dizimiz yok. :)

İzlediğim dizileri bende eleştiriyorum ama senin gibi yerden yere vurmuyorum. Aramızdaki fark bu. :)

Divxplanet ve dizi sitelerinde de dizilerin yorumları yapılıyor, iki çeşit insan var.

1- İzlediği dizide sevdiği sahneleri öne çıkaran, yani olumlu gözle bakmaya çalışan.
2- İzlediği diziyi yerden yere vuran, yani kötümser olan. Hep kötüyü ön plana çıkaran.

Şimdi sormazlarmı madem bu kadar nefret ediyorsun niye izliyorsun? :)

Ben bu kötücü yorumlara hiç bakmam. Dizileri güzel vakit geçirmek için izliyorum. Niye canımı sıkayım. :)

Yerli dizilerden hep benim izlediğim dizileri izliyorsun sende. Allah'tan Gotham ve Resurrection'dan başka ortak yabancı dizimiz yok. :)

İzlediğim dizileri bende eleştiriyorum ama senin gibi yerden yere vurmuyorum. Aramızdaki fark bu. :)

Divxplanet ve dizi sitelerinde de dizilerin yorumları yapılıyor, iki çeşit insan var.

1- İzlediği dizide sevdiği sahneleri öne çıkaran, yani olumlu gözle bakmaya çalışan.
2- İzlediği diziyi yerden yere vuran, yani kötümser olan. Hep kötüyü ön plana çıkaran.

Şimdi sormazlarmı madem bu kadar nefret ediyorsun niye izliyorsun? :)

Ben bu kötücü yorumlara hiç bakmam. Dizileri güzel vakit geçirmek için izliyorum. Niye canımı sıkayım. :)
hahahahah yokk cnm tabikide seviyorum zorla izlttiren yok şöyle birşey var ama ben izlmeyip senin izlediğin dizilere laf söylersem sen haklı olursun cnm başka türlü ben kendi izlediğim dizilere kendimce istediğim yorumu yaparım ve senin dizine laf atmıs olmuyorum kendi dizimi yorumluyorum eğer birgün izlemeyipte senin izlediğin bir diziye birşey söylersem ozaman sana aksıtlı birşey yapmıs olrurum ama benim izlediğim diziyle senin alakan yok tabikdie cnm üstüne alınıcak birşey yok 🙂🙂🙂

hahahahah yokk cnm tabikide seviyorum zorla izlttiren yok şöyle birşey var ama ben izlmeyip senin izlediğin dizilere laf söylersem sen haklı olursun cnm başka türlü ben kendi izlediğim dizilere kendimce istediğim yorumu yaparım ve senin dizine laf atmıs olmuyorum kendi dizimi yorumluyorum eğer birgün izlemeyipte senin izlediğin bir diziye birşey söylersem ozaman sana aksıtlı birşey yapmıs olrurum ama benim izlediğim diziyle senin alakan yok tabikdie cnm üstüne alınıcak birşey yok 🙂🙂🙂
hah işte böyle, devam devam :Z

Ben kavgacı bir insan mıyım? Hemde hemşerimle yok daha neler. Sadece dırdırından bıktım sürekli şikayet ediyor onu dile getirdim @Çiğdem- yaşca benden çok büyük evde kalmış kız :))
bu lafı düşmanıma bile söylemem :)

@Çiğdem- görüyormusun sürgünüm sana neler söylemiş evde kalmış falan diyor :))

kavğa çıkmayacak gibi:) ortam durulmadan biraz daha karıştırayım en iyisi:))

bu lafı düşmanıma bile söylemem :)

@Çiğdem- görüyormusun sürgünüm sana neler söylemiş evde kalmış falan diyor :))

kavğa çıkmayacak gibi:) ortam durulmadan biraz daha karıştırayım en iyisi:))
Ben kavgacı bir insan mıyım? Hemde hemşerimle yok daha neler. Sadece dırdırından bıktım sürekli şikayet ediyor onu dile getirdim @Çiğdem- yaşca benden çok küçük lafıma alınmaz. :))
ayy boşuna uğraşma @destere ben kendimden yaşça büyüklere birşey yapmam:F

1x12

İlk kısımları harika olmasa da özellikle sonları çok iyiydi. :)

Jim'in uğraştığı kötü adamlar hiç ilgimi çekmiyor. Jim'in suyla adamı halletmesi de fazla basitti sanki. :D

Koskoca Don Falcone'un Fish tarafından kolayca etkisiz bırakılacak gibi olması da bence çok saçmaydı.

Liza öldü, iyi karakterdi. Kalan sağlar bizimdir. :(

Fish'in batışı çok iyi oldu. :Z Keşke o ölseydi de kurtulsaydık. :(

Penguen komikti gerçekten. Hem bayılmasıyla hem ayıldığında saçmalamasıyla yine güldürdü. :D Cidden harika karakter, o olmasa dizinin tadında ciddi bir azalma olur.

Barbara'nın ailesi de tuhafmış. Bundan sonra hikayeye nasıl katkısı olacağını merak ediyorum. Jim'i kaptırdı çünkü. :):)

8/10

Forum İstatistikleri

Konular
171,745
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94