FOX Gotham 1. Sezon Yorumları

1x11

Ben sizin kadar çok sevemedim bölümü. Son 10 dakikası hariç baya sıkıcıydı ama son 10 dakikası güzeldi. :)

Morena Baccarin'in kadroya katılması güzel oldu. :) Karakterini de sevdim. :)

Akıl hastanesindeki olaylar sıkıcı geldi bana en sonu haricinde.

Don Maroni ile Penguen'in sahneleri çok güzeldi fakat bölüm içinde 1-2 dakikalık yer bölümü kurtarmaya yetmiyor.

Kedi kız az gözüktü. Bruce Wayne hiç yoktu. :(

Barbara bölümün kaybedeni oldu, Jim'i bırakıp kaçan sen değil miydin? :):)

7/10

1x11

Ben sizin kadar çok sevemedim bölümü. Son 10 dakikası hariç baya sıkıcıydı ama son 10 dakikası güzeldi. :)

Morena Baccarin'in kadroya katılması güzel oldu. :) Karakterini de sevdim. :)

Akıl hastanesindeki olaylar sıkıcı geldi bana en sonu haricinde.

Don Maroni ile Penguen'in sahneleri çok güzeldi fakat bölüm içinde 1-2 dakikalık yer bölümü kurtarmaya yetmiyor.

Kedi kız az gözüktü. Bruce Wayne hiç yoktu. :(

Barbara bölümün kaybedeni oldu, Jim'i bırakıp kaçan sen değil miydin? :):)

7/10
morena baccarin i homeland da pek sevmemiştim buraya yakışmış demekki konu güzel olunca haliyle oyuncuda çiçek açıyor :)

akıl hastanesindeki sahnelerin son bölümü bayağı iyiydi bruce un olmaması pek umrumda değilde kahya gözükmeyince olmuyor o adam renkli biri
akıl hastanesiyle ilgili bölümü bende pek sevmiyorum akıl hastanesinden kaçan vatandaşın peşine düşecektir gordon o yüzden hastaneli sahneler azalır umarım :)

morena baccarin i homeland da pek sevmemiştim buraya yakışmış demekki konu güzel olunca haliyle oyuncuda çiçek açıyor :)

akıl hastanesindeki sahnelerin son bölümü bayağı iyiydi bruce un olmaamsı pek umrumda değilde kahya gözükmeyince olmuyor o adam enkli biri
akıl hastanesiyle ilgili bölümü bende pek sevmiyorum akıl hastanesinden kaçan vatandaşın peşine düşecektir gordon o yüzden hastaneli sahneler azalır umarım :)
Homeland'de ben de pek sevmemiştim. Aslında 3-4 dizide izledim kendisini ama hiçbirinde sevemedim. Fakat iyi oyuncudur. Özellikle Homeland'de iyi oynuyordu. İlk kez sevilebilecek bir karakterde oynuyor. Ben kesin burada da bizim Fish tarzında kötü bir karakteri oynar diye tahmin ediyordum. :D

Homeland'de ben de pek sevmemiştim. Aslında 3-4 dizide izledim kendisini ama hiçbirinde sevemedim. Fakat iyi oyuncudur. Özellikle Homeland'de iyi oynuyordu. İlk kez sevilebilecek bir karakterde oynuyor. Ben kesin burada da bizim Fish tarzında kötü bir karakteri oynar diye tahmin ediyordum. :D
firefly da da oynamış morena, orda daha bir genç dahada bir güzel duruyordu bir 20 dakika izlemiştim diziyi ama morena da kurtaramamıştı :)

gotham a yakışmış kadın süper duruyor :)
yalnız hala dizideki favorim ne barbara ne de leslie, hanı şu fish in falcone un peşine taktığı kız vardı ya ondan şaşmamalı :)

firefly da da oynamış morena, orda daha bir genç dahada bir güzel duruyordu bir 20 dakika izlemiştim diziyi ama morena da kurtaramamıştı :)

gotham a yakışmış kadın süper duruyor :)
yalnız hala dizideki favorim ne barbara ne de leslie, hanı şu fish in falcone un peşine taktığı kız vardı ya ondan şaşmamalı :)
Sahi o kız da yoktu ortalarda. :):)

Gotham setinden Cat ve Ivy selfie.

B7KlYFCIQAEBr-5.jpg

@OzaN @destere @Arslan Bey @sürgünüm @Forumdash @BesaleT @yatutarsa
12.bölümü izledim
@OzaN bunuda beğenmezse artık oklavayı alıcam elicem :F:F:F
@destere senin için çok üzücü bir bölüm olucak :kiki::kiki::kiki:
jack gruber çok renk kttı diziye bkadar kolay yakalanmasına çok şaşırdım yanı bukadar zeki bir adam bukadar basit bir şekilde yakalanması bölüme gölge düşürdü braz 😱
ama en azından ölmedi diğer bölümler tekrar görebiliriz 🙂🙂🙂
@destere liza öldü artık 40 gün yas tutarsın bence sen hahaha :F:F:F
victoruda görmek çok güzeldi dizide daha çok yer alması lazım bence o adamın 🙂
penguen bu bölümde çok komikti çarpıldıktan sonra ambulansta uyanıp konuşması hali çok komikti :F:F:F bölümün sonunda fish denen kadına çok iyi ders verdiler penguenin oraya gelmesi çok havalıydı :love1::love1::love1:

12.bölümü izledim
jack gruber çok renk kttı diziye bkadar kolay yakalanmasına çok şaşırdım yanı bukadar zeki bir adam bukadar basit bir şekilde yakalanması bölüme gölge düşürdü braz 😱
penguen bu bölümde çok komikti çarpıldıktan sonra ambulansta uyanıp konuşması hali çok komikti :F:F:F bölümün sonunda fish denen kadına çok iyi ders verdiler penguenin oraya gelmesi çok havalıydı :love1::love1::love1:
ben diziyi izlemiyorum çiko :X

1x12. Bölüm

sonlara doğru heyecan arttıysada biraz gevşek bir bölümdü :)

bir ara işler çok çabuk hallolunca forever ın henry morgan ını çağrıştırdı işleri çarçabuk halletmek henry morgan a yakışıyor ama jim gordon biraz daha ayrıntılı halletmeli :)
jack gruber in yakalanışı çok basit oldu jack tüm tüm polis departmanını elektro şokla bayılttı ama bir tas su ile gazı gitti adamın yakalanış şekli çok tırttı :)
bir lastik ayakkabının jim gordon u kurtarmış olması fazla kolaycılıktı ?

üzüldüm
lizayı kaybettik, penguen in ispiklemesi sonucu falcone tarafından boğultturuldu güzel kız dizideki en sevdiğim şeydi :)

sevindik
fish money sonunda falcone un pençesine düştü kadının totosu kalkmıştı son zamanlara fazla şımarmıştı :)

güldük
penguen in elektrik yedikten sonra kalkıp maroniye falcone un yanına gideceğim dediği sahnede :)

şimdide izleyici arkadaşları ekleyeyim özellikle @yatutarsa bu diziyi kaçırmıyormuş özel istek üzerine onun ismini başa alayım :)

@Çiğdem- @sürgünüm @OzaN @xemrexxx

Son düzenleme:
1x12. Bölüm

sonlara doğru heyecan arttıysada biraz gevşek bir bölümdü :)

bir ara işler çok çabuk hallolunca forever ın henry morgan ını çağrıştırdı işleri çarçabuk halletmek henry morgan a yakışıyor ama jim gordon biraz daha ayrıntılı halletmeli :)
jack gruber in yakalanışı çok basit oldu jack tüm tüm polis departmanını elektro şokla bayılttı ama bir tas su ile gazı gitti adamın yakalanış şekli çok tırttı :)
bir lastik ayakkabının jim gordon u kurtarmış olması fazla kolaycılıktı ?

üzüldüm
lizayı kaybettik, penguen in ispiklemesi sonucu falcone tarafından boğultturuldu güzel kız dizideki en sevdiğim şeydi :)

sevindik
fish money sonunda falcone un pençesine düştü kadının totosu kalkmıştı son zamanlara fala şımarmıştı :)

güldük
penguen in elektrik yedikten sonra kalkıp maroniye falcone un yanına gideceğim dediği sahnede :)

şimdide izleyici arkadaşları ekleyeyim özellikle @yatutarsa bu diziyi kaçırmıyormuş özel istek üzerine onun ismini başa alayım :)

@Çiğdem- @sürgünüm @OzaN @xemrexxx
bir resurrection bir bu :) ikisini de hiç kaçırmam :)

12.bölümü izledim
liza yı öldürenleri ve de senaristleri lanetliyorum kınıyorum dizideki en nadide varlıktı şimdi kalakaldık dr. lee tomkins kertenkelesine :)

bir resurrection bir bu :) ikisini de hiç kaçırmam :)
yorumunu bekliyoruz bölümle ilgili :))

hahahaha bölümü izlemeden neden spoi bakıyorsun beee manyak :F:F:F
izledim yukardaki mesajdada bölümle ilgili yorumum var :)))

sen nereye bakıyorsun :))

izlemek istediğim bir dizi ama izleyemedim bir türlü
bazı dizilerde üç sezon geriden başlayıp yeni bölümlere yetişiyoruz sen bişey kaçırmış sayılmazsın izlesen çabuk yetişirsin bize daha hem ilk sezonu sıcağı sıcağına izle :)

izledim yukardaki mesajdada bölümle ilgili yorumum var :)))

sen nereye bakıyorsun :))

bazı dizilerde üç sezon geriden başlayıp yeni bölümlere yetişiyoruz sen bişey kaçırmış sayılmazsın izlesen çabuk yetişirsin bize daha hem ilk sezonu sıcağı sıcağına izle :)
anladım
tam olarak hangi forumdan izleyebilirim bana yardımcı olurmusun