Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

2x1

harika bir sezon açılışıydı. Geçen sezon Su üzerine iken bu sezon Toprak üzerine kurulu olacak.

Her sahnesinden ayrı keyif alıyorum. Şuan piyasadaki hiçbir diziyi Avatar kadar zevke izleyemiyorum, Game Of Thrones de dahil.

Avatar eğer Avatar halinde ölürse reenkarnasyon zinciri kırılırmış, çok büyük tehlike

10/10

fringe 4x21 4x22

@destere 4 sezonu bir güzeel ezdim :X
nanit (b) ya da ona benzer bir isimdeki şeylerle insanları öldürdü jones amca
meğerse onun arkasında da bell amca varimiş
ama her şeyin kaynağı walter amcanın 20 yıl önceki fikirleriymiş tren yapmışlar resmen
walter amca ondan beynindenparçalar aldırmış

eylül isimli gözcü yinee ortaya çıktı hafif de olsayardımcı oldu.son sahnede walter amcaya geliyiler dedi ne geliyi acep (b)

olive öldü sandık cortexiphanla kurtuldu bir de hamileymiş kendine benzer canlılar dünyaya getirir umarım:X acaba güçleri gitti mi oliveeciğimin:X

nina teyze de fringe ile çalışiyi artık broyles albaylıktan generalliğe terfi etti

astrid vuruldu neyse ki o da düzeldi

bell amca kaçtı yine Allah ın kepçe kulaklısı kendini tanrı sandı.ss evrenleri yok ediyidi.ss

diziyi götüren ikili astrid vee walter amca @Çiğdem- çatla:F

4x20: 9.2 point
4x21: 9.5 point

fringe 5x1
henriettee yeni favorim anası olivia gibi güzel hem de iyi ajan bir de dünyayı kurtarsınlar ana-kız @Çiğdem- çatlasın :F @destere
henriette ve peterr olive i kehribardan çıkardı ama henriettenin amiri kaptırıldı
gözcüler ne ka çoğalmışlar öyle elini sallasan gözcüye çapıyor
walter amca bilgiyi gözcüleere vermemek için kendi de unuttu helal olsun

point: 9.5

fringe 5x2
olive-peter-etta aile oldular :bhr: gözcüler de ne totoşmuş dünyayı ele geçirince neler etmişşler.ss walter amca planı kasetlere bölüp kastleri saklamış artık onları toplicez:X simon ın kafayı koparmılar güzel durmuş :F

point: 9.2

fringe 5x4 5x5 Allah cezanı vermesin @Çiğdem- :T
ettacığım öldü gitti 5 bölümcük kalabildi dizide ne güzel kızdı :( giderken yanında çok gözcü düşman götürdü ama kendi de gitti :T

peter kızının intikamını almak için mantıksız davranmaya başladı gözcülerden birini ele geçirdiler petr gözcünün beynindeki makineyi kendimne taktı bakalım gözcüler gibi duygusuz olacak mı (b)

broyles amca direnişte önemli bir isimmiş huylu huyundan vazgeçmişyor işte 21 yıl önce neyse şimdi de o :F ettayı fringe alıp eğitmiş

walter amcanın kasetlerini bulma sürecimiz devam edyor astridle komik sahneleri oluyor arada

labaratuvarı kehribarla kaplamak iyi fikirdi. firnge olaylarını artı keski fringe birimi yaratıyor güzel oldu bu

@destere bak farklı durum ve zamanlara göre 11 farklı jenereği var dizinin :X en sevdiğim 1985)

ettacığım öldü gitti 5 bölümcük kalabildi dizide ne güzel kızdı :( giderken yanında çok gözcü düşman götürdü ama kendi de gitti :T

peter kızının intikamını almak için mantıksız davranmaya başladı gözcülerden birini ele geçirdiler petr gözcünün beynindeki makineyi kendimne taktı bakalım gözcüler gibi duygusuz olacak mı (b)

broyles amca direnişte önemli bir isimmiş huylu huyundan vazgeçmişyor işte 21 yıl önce neyse şimdi de o :F ettayı fringe alıp eğitmiş

walter amcanın kasetlerini bulma sürecimiz devam edyor astridle komik sahneleri oluyor arada

labaratuvarı kehribarla kaplamak iyi fikirdi. firnge olaylarını artı keski fringe birimi yaratıyor güzel oldu bu

@destere bak farklı durum ve zamanlara göre 7 farklı jenereği var dizinin :X en sevdiğim 2.jenerik (1985)
ayy sen manyakmısın beee öldüyse öldü bana niye beddua okuyorsun :F:F

@destere bak farklı durum ve zamanlara göre 11 farklı jenereği var dizinin :X en sevdiğim 1985)

www.youtube.com/watch?v=ledHVF1ZtDI

BUNU DİNLE KENDİNE JENERİK GÖR :)

yaşlı bir teyze şarkı söylüyor (b)
Caitriona_Balfe_2.jpg

o yaşlı dediğin böyle bişey :)

Leyla ile Mecnun 1x14

Öncelikle bu diziyi Türk dizileriyle aynı kategoride görmediğim ve yabancı dizi kalitesinde olduğu için yorumlarımı burda yapacağım.

Leyla ile Mecnun'u yeniden izleyiş serüvenimde 14.bölüme geldik. Birçok detayı unutmuş olmamdan da kaynaklanabilir, uzun zamandır böyle güldüğümü hatırlamıyorum Leyla ile Mecnun hariç.

Bu bölüm mahallelerdeki evleri dolandıranlara göndermeler olduğu bölümdü. Kamil sırayla bütün mahalleyi satın alır. Belge imzalatırken İsmail hariç kimsenin okumamış olması herkesin dışarda kalmasına sebep olur.

Ayrıca Onur Ünlü'de bu bölümde sokaktan geçen adam rolünde gözüktü. İlk izlediğimde (3 yıl önce) hiç farketmemiştim. :)

Leyla'yı 3 yıl önce izlediğimde pek sevmezdim ama aslında tatlı bir karaktermiş. Sonunu düşündükçe içim gidiyor, orası ayrı. :(

9.1/10

Leyla ile Mecnun 1x14

Öncelikle bu diziyi Türk dizileriyle aynı kategoride görmediğim ve yabancı dizi kalitesinde olduğu için yorumlarımı burda yapacağım.

Leyla ile Mecnun'u yeniden izleyiş serüvenimde 14.bölüme geldik. Birçok detayı unutmuş olmamdan da kaynaklanabilir, uzun zamandır böyle güldüğümü hatırlamıyorum Leyla ile Mecnun hariç.

Bu bölüm mahallelerdeki evleri dolandıranlara göndermeler olduğu bölümdü. Kamil sırayla bütün mahalleyi satın alır. Belge imzalatırken İsmail hariç kimsenin okumamış olması herkesin dışarda kalmasına sebep olur.

Ayrıca Onur Ünlü'de bu bölümde sokaktan geçen adam rolünde gözüktü. İlk izlediğimde (3 yıl önce) hiç farketmemiştim. :)

Leyla'yı 3 yıl önce izlediğimde pek sevmezdim ama aslında tatlı bir karaktermiş. Sonunu düşündükçe içim gidiyor, orası ayrı. :(

9.1/10
yabancı dizi bölümü bu:F

Forum İstatistikleri

Konular
171,833
Üyeler
8,461
Son Üye
Khadija