Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

cwnin ergenizmasına bir kişi daha katılmış:X

imam mescit dershane birliği küçük kanallara çalışıyor 5 kanala karşılar:X
pll 8 puanda hakedene hakkı veriliyor gördüğün gibi :)

@Forumdash ve @Çiğdem- den sonra bir kişiyi daha kaybettik fantazi dünyasına karışıp gitti mert :)
Çok abartıyorsunuz dizide öyle ergenik bir şey yok. :) Sadece başroldeki iki oğlan parlak o kadar. :A

Supernatural 1S1B

@Çiğdem- izledim sonunda. :D 45 DK nasıl izleyeceğim sıkılırım diye düşündüm ama çabucak geçti gerçekten ilk bölüm sürükleyici olmuş. Başları bir aile dizisi gibi başladı sonra paranormal aktiviteye döndü sonra olan oldu zaten. :F Çok kötü oldu o kız, aslında tahmin etmiştim o kızın öleceğini. Şimdi babalarını arayıp bu kızın da ölüm nedeni araştıracaklardır.

Kız çok güzeldi ya. :( Bu arada ataçla kelepçeyi açması saçma olmuş sanki oyuncak kelepçe. :A Neyse devam edicem. :D
ayyy başlayacam şimdi kızından cnm @destere yi örnek almayın kendinize :F:F:F

@mrt-06 ayrıca başlamana çok sevindim sen @xemrexxx ve @destere ye bakma devam et cnm ama bu arada yorumlarını süpernatural konusuna yaz bir katkın olsun oraya cnm😉

https://fav10.net/forum/threads/supernatural-10-sezon-yorumları.235161/

@mrt-06 ayrıca başlamana çok sevindim sen @xemrexxx ve @destere ye bakma devam et cnm ama bu arada yorumlarını süpernatural konusuna yaz bir katkın olsun oraya cnm😉

Bugün 2. bölümü de izlerim. :Z

Yazacaktım da orası 10. sezon yorum konusu ben 1. sezonu o konuda yorumlayamam herhalde. (b) @OzaN

Bugün 2. bölümü de izlerim. :Z

Yazacaktım da orası 10. sezon yorum konusu ben 1. sezonu o konuda yorumlayamam herhalde. (b) @OzaN
cnm süpernaturalla ilgili herşeyi oraya yazarsın 1.sezon 2.bölüm onra 2.sezon diye ekelr yorum yaparsın 11.sezona bize yetişirsin gerçi ekim ayına kadar 🙂🙂🙂
@gözlemci de başlayacak olmazsa siz ikinize 1.sezon konusumu açılsa acaba (b)

Ya da o konu genel yorum konusuna çevrilebilir. :D
hayırr olmaz öyle şeyy @Forumdash ben kaan legolas falan her yıl özel konu istiyoruz sen ve gözlemci 10.sezon konusuna yazın zaten ekime akdar 11.sezona gelirsiniz 7-8 ay var seneyede 11.sezon konusu açılır olur biter cnm 🙂🙂🙂
izlediğiniz sezon bölümleri belirtip 10.sezona yazın hiç fark etmez 😉😉😉

Çok abartıyorsunuz dizide öyle ergenik bir şey yok. :) Sadece başroldeki iki oğlan parlak o kadar. :A
sen kapılmışsın fantaziye ne desek artık boşuna :) @Çiğdem- in aramızdan bir kişiyi daha kötü yola sürüklediğini görmek üzücü olsada yapacak bişey yok :))

@mrt-06 inn yaptığı en güzel yorum kızla ilgili olanıydı ben yorumun o kısmını çok sevdim :)

fringe 4x13 4x14 x15
@destere bak doktor napmış
kendi spermlerini feda etmişş adam 200 kadına tüp bebek için sperm şey etmiş doğan çocukların da genlerini değiştirmiş helal

kel adam yinee geldi petera doğru yolu gösterdi ve kayboldu gtti peter zamandan silinmeden önce öteki evrende oğlu olduğunu öğrendi

oliviayı kaçırdılar ninayı da ama nina sahte ninaymış orjinali dönmüş bile
olive in yetenekleri ortaya çıktı adamı çarptı inşallah daha da artar

peter olive in orjinal oliivia olduğunu anladı kavuştular
walter amca corteciphanı içerek test etmesi falan yine güldürdü

4x1: 9.1 point
4x14: 8.9 point
4x15: 9.4 point

The Goldbergs 2x2 2x3

Nihayet ikinci sezona devam etmeye başladım. Dizi harika gidiyor. Bir an bile sıkmıyor çok eğlendiriyor. Bir kez daha hatırladım diziyi ne kadar sevdiğimi. Bence ekranlardaki en iyi komedi dizilerinden biri ama değeri pek bilinmiyor, Türkiye'de Türkçe çevirisi bile yok. :(

9/10 9/10

Tamam o zaman. :) Daha birkaç diziye daha başlayacaktım muhtemelen onların da konusu yoktur. :A
bu yaşta başlarsan tabi bulamazsın konusunu :F

fringee 4x16
olivianın aklı karışmış kendi ile bilgilerin %40 ını yanlış hatırliyi :(
ilk sezon uçakta çıkan yaratı kyine geldi bu sefer daha ayrıntılı gördük
jones amca var sandık işin arkasında ama son sahneler kafa karıştırdı(b)
en iyi baba ödülü yine walter amcaya gidiyor
lincoln a yazık bence gitsin artık

@destere bak walter amca oğluna 16 yaşındayken erotik dergiler alıyormuş ne düşünceli baba :X

fringee 4x16

@destere bak walter amca oğluna 16 yaşındayken erotik dergiler alıyormuş ne düşünceli baba :X
Haklısın. :bilmem:

fringee 4x16

aynen böyle babaların kıymetini bilmek lazım, güçükken çocuğun çükündürük problemler hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyor :) böyle kaliteli baba herkese nasip olmaz :)

fringe 4x17 4x18
oliveciğim alternatif evrende de ortağını kaybbetti yazık kıza:(
alternatif nina teyze şeytanın teki çıktı jones ile işbirliği yapiyimiş neyse ki yakanlandı
lincoln bizim evrende mutsuz olduğundan bir süre daha ötekinde kalmaya karar verdi
broyles totou hainliği ile uyuz etti

broyles totou tam evrenleri yok edecek derikene bizim broylesa teslim oldu
walter amca bu olayı da çözdü :F helal olsun
lincoln totoşu paralel evrendeki olive e yanaşıyor orada kalacak gibi
jones totoşu iki evrende de insanları aynı anda öldürmeye başladı artık yakalanmalı çok uzadı

4x17:8.8 point
4x18:9 point

fringe 4x19 4x20

geleceğe gittik totoş gözcüler dünyayı ele geçirmiş
.
olivianın kızı bile @Çiğdem- i çatlatıyor:F lost un desmond u konuk olmuş bir bölüm daha gelecek imdb ye göre:X nina teyze elden ayaktan düşşmüş ama hala etkiliydi:X kehribardan çıkarma sahneesi iyiydi.walter amca bell amcayı hiç sevmiyi galiba kehribardan adamın elini çıkardı kendisini bıraktı:F

20.bölümde iki evren ayrıldı belki de jones amcanın amacı iki evreni yok etmk değil de ayırmaktı belli olmaz o totoşa:X lincoln paralel evreni seçti orada kaldı.walter amcaların konumaları iyiydi her evrende dizinin en iyi oyuncusu. nick totoşuu ilk geldiğinde de sevmemiştim şimdi de oyun oynadı.ss

4x1: 9.2 point
4x2: 9 point

fringe 4x19 4x20

geleceğe gittik totoş gözcüler dünyayı ele geçirmiş
.
olivianın kızı bile @Çiğdem- i çatlatıyor:F lost un desmond u konuk olmuş bir bölüm daha gelecek imdb ye göre:X nina teyze elden ayaktan düşşmüş ama hala etkiliydi:X kehribardan çıkarma sahneesi iyiydi.walter amca bell amcayı hiç sevmiyi galiba kehribardan adamın elini çıkardı kendisini bıraktı:F

20.bölümde iki evren ayrıldı belki de jones amcanın amacı iki evreni yok etmk değil de ayırmaktı belli olmaz o totoşa:X lincoln paralel evreni seçti orada kaldı.walter amcaların konumaları iyiydi her evrende dizinin en iyi oyuncusu. nick totoşuu ilk geldiğinde de sevmemiştim şimdi de oyun oynadı.ss

4x1: 9.2 point
4x2: 9 point
ne ara izledin :F