Tablette Samsung mu? Apple mı?

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kaç senen var bilemedim ama üni için 2'si bir arada formatları daha iyi gider gibi. Hem Klavyeli hem tablet şeklinde. Bu modelin Klavyeside var ama TR'ye aksesuar olarak gelmedi. Bi üst modellerinde gelir.

@Prncss.. Sen de bak :X
Normalde 2013'te girmem lazımdı bu seneye kaldı. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tm bölümünde laptop mu daha iyi olur yoksa tablet mi bana tablet daha mantıklı geliyor. :)
Excel-World çaliştirmada ben sorun yaşamıyorum. Samsung'un kendi çıkarmiş oldugu uygulamada var. Orjinal Microsoft yazılımları da android'te. (Eğer bunu sorduysan:X)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Excel-World çaliştirmada ben sorun yaşamıyorum. Samsung'un kendi çıkarmiş oldugu uygulamada var. Orjinal Microsoft yazılımları da android'te. (Eğer bunu sorduysan:X)
Yok tam olarak sorum bu değildi fakat bu da önemli bir konuydu ve bu konu da olumlu cevaplandı. :) Samsung candır seneye alırım tablet. :)

Bu konudan sormuş olayım telefonum s3. :) Seneye kardeşim dersaneye falan gidecek bi telefon şart artık ben o telefonu kardeşime verip kendime yeni telefon alacağım. :) Sizce s5 mini mi alayım lg g3 mü?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok tam olarak sorum bu değildi fakat bu da önemli bir konuydu ve bu konu da olumlu cevaplandı. :) Samsung candır seneye alırım tablet. :)

Bu konudan sormuş olayım telefonum s3. :) Seneye kardeşim dersaneye falan gidecek bi telefon şart artık ben o telefonu kardeşime verip kendime yeni telefon alacağım. :) Sizce s5 mini mi alayım lg g3 mü?
Bence 2'sinide alma(b) Telefonda standart olarak 2GB belleği kafanda belirle. Onlar sanırım 2GB'den düşük belleğe sahipler(b)

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Şimdiden hayırlı olsun o zaman:X BEnim tabletten alıyorsun. Oyunlarda kesintisiz 4-5 saat seni götürecektir. Günlük ihtiyacını da zaten giderir. Oyunlarda ısınma da yazpmıyor 35 drc'leri ben ancak görüyorum :) Android L güncellemesi de gelir inş:X
Adam çok anlatıp övdü. Sonra "almıyorum ben bunu beğenmedim yhaa " demek ayıp geldi. :D
Özellik bakımından çok iyi ve Apple vs Samsung kapıştırması yapınca zaten ağır basan taraf bu oldu. :D

Kaç senen var bilemedim ama üni için 2'si bir arada formatları daha iyi gider gibi. Hem Klavyeli hem tablet şeklinde. Bu modelin Klavyeside var ama TR'ye aksesuar olarak gelmedi. Bi üst modellerinde gelir.

@Prncss.. Sen de bak :X
Ay bu olsaydı ya bizde de. (b)

O zamana kadar yeni modeller çıkar fiyatlarda da düşüş olur muhtemelen. Note serisi güzel ben beğeniyorum açıkçası bakabilirsin. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Zamanı gelsin konuşalım bu konuyu. :D
Evet o zamana 2GB standart olur zaten :X

Adam çok anlatıp övdü. Sonra "almıyorum ben bunu beğenmedim yhaa " demek ayıp geldi. :D
Özellik bakımından çok iyi ve Apple vs Samsung kapıştırması yapınca zaten ağır basan taraf bu oldu. :D

Ay bu olsaydı ya bizde de. (b)
Evet özellik bakımından iyi, film filan izlemek içinde ideal:X Ben de bekliyorum:(

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Note 5 çıkmadan Note 4 almam 2300 lira çok para. :D Daha bu sene tablet alacam,telefon alacam,odaya plazma alacam . Tablet 90 desek telefon 80 desek plazma 50 lira desek ayda 250 lira para eder. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Karar verdim renk konusunda da karar verdim ama babamla anlaşamıyorum. :D

Ayrıca henüz kılıflarında ve ekran için jelatininde sıkıntı var dediler bana. :(
Kılıfları benim aldiğim dönemde bedavaydı :X Kılıfı o zamanlar 100+TL'ydi ama online sitelerden bulursun. Ekran koruyucusunu da ben hepsi burada aldım 20 TL'di.

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Note 5 çıkmadan Note 4 almam 2300 lira çok para. :D Daha bu sene tablet alacam,telefon alacam,odaya plazma alacam . Tablet 90 desek telefon 80 desek plazma 50 lira desek ayda 250 lira para eder. :D
Ohoo ben odama plazma almadım daha. :D

@Prncss.. ablacım allah yardımcın olsun :D bende telefon alırken neler çektim :D
bu arada samsung da karar vermişsin galiba :)
Ablacım :eek: Samsung kesin net karar babamla sadece renkte anlaşamıyoruz siyah al diye baskı içinde. :D

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Kılıfları benim aldiğim dönemde bedavaydı :X Kılıfı o zamanlar 100+TL'ydi ama online sitelerden bulursun. Ekran koruyucusunu da ben hepsi burada aldım 20 TL'di.
Sen hangi mağazadan almıştın tableti bedava kılıf falan. :J
Ekran koruyucusu orj. olarak yok yakını var boyutuna göre kestirirsin dedi mağazadaki çocuk. :D Kılıfıda çakma alırım aman. :D

6-7 senedir 37 ekranla idare ediyorum üniye girince alacam diyordum bir türlü üniye giremedik bu sene artık girerim almak lazım plazma. :D Aileyle beraber tv izlemek gibi bir huyum yok. :D
Benim odamda da minicik tv var hatta uydusu bilem var ama tv bozuk. :D Bende istiyorum plazma ama yer yok. :(