Futbu - Hata Bildirme Merkezi

Herhangi bir mesajın varmı daha önce bilmiyorum ama

Barca-Livert maçının ayrıntılarına baktın mı? :D Olmayan adam kırmızı yiyor felan. :D

@OzaN

hotmail uzantili. Niye ne oldu? :D
Foruma geldiğimde eski üyelik şifremi öğrenemedim, onay kodunuda alamadım bazı sistemlere spam diye düşüyor ama hotmail tarzı yerlere hiç gelmiyor mesele. Foruma üye akışının kesimesinin sebebi bu, istersen facebooka, twittera bağla yine sistemde gözükmüyorsun. :D

Birde olay şu ki onay gelse dahi birde onun üstüne Ozan onaylamak istiyor. :D

@OzaN içimde kalmıştı konu açılınca yazayım dedim. :D

Foruma geldiğimde eski üyelik şifremi öğrenemedim, onay kodunuda alamadım bazı sistemlere spam diye düşüyor ama hotmail tarzı yerlere hiç gelmiyor mesele. Foruma üye akışının kesimesinin sebebi bu, istersen facebooka, twittera bağla yine sistemde gözükmüyorsun. :D

Umutsuz vaka olmus desene. Cocugu da bir heveslendirdim yani adam denemek istiyordu. Neyse PS3'ünde FIFA oynamaya devam etsin onay gelinceye kadar. :D

Hotmaille başa çıkmak baya zor, o sorunu çözemedim bir türlü. Kendi hesabımda deniyorum çalışıyorum başkalarında çalışmıyor.

Kendimiz onaylıyoruz artık sürekli inceleyip (bir ara onaylamıyorduk o yüzden dediğin gibi üyeler kesildi) bunun sebebi de fake üyelikleri önlemek. Maalesef kötüye kullanım oluyor biz onaylamadan. :(

@Yakamoz-Asi ben kendim atarım maili şimdilik. :):)

Umutsuz vaka olmus desene. Cocugu da bir heveslendirdim yani adam denemek istiyordu. Neyse PS3'ünde FIFA oynamaya devam etsin onay gelinceye kadar. :D

Huyum kurusun, googleden üyelik ismimin gözükmediğini için anlayıp gmail yapmıştım. Ozan o an onaylamasa bir daha bulamazdınız beni, tatile gidiyordum 2 saatim vardı. :A

Hotmaille başa çıkmak baya zor, o sorunu çözemedim bir türlü. Kendi hesabımda deniyorum çalışıyorum başkalarında çalışmıyor.

Kendimiz onaylıyoruz artık sürekli inceleyip (bir ara onaylamıyorduk o yüzden dediğin gibi üyeler kesildi) bunun sebebi de fake üyelikleri önlemek. Maalesef kötüye kullanım oluyor biz onaylamadan. :(

Sistem onayını kapatıp, kendin onaylasan sırf, tek işlem?

Tamam, ileteyim, biraz daha beklesin. :D

Stadyumda ki 2. sınıf kapasitede 7. bin kişi sınırı varmış bendede 7bin varmış, ben 3 kere felan bastım para çekti ama ben anca toplam kapasite aynı kaldığı an olayı anlayabildim.

Yaptığım işlemleri görüyormusun yoksa, üstüne soğuk su mu içeyim? :D @OzaN
Problem çözüldü. Problemi bildirdiğin için teselli parası olarak 1.500.000 € hesabına yattı. :D

Gereksiz birşey belki ama söylemeliyim. :D

Güncel bilgilerle

Oyuncu Kadrosu sağdaki tabloda: En Asistçi Oyuncu:
Zikiryi Bargdech (6)

Fakat Lig'e gelip asist sıralamasına gelince hiçbir oyuncum gözükmüyor, O tablo yanlış olabilir mi? @OzaN :D
Sağdaki asist sayısı lig+kupa toplamı. Asist sıralaması ise lig (kupanınki kendi bölümünde ayrı). Bu senin adam 1 asist kupada yapmış, 5 asist ligde. 5 asist yapanların hepsi listeye sığmadığı için de gözükmüyor sanırım. :)

Bir takımda artık en az 15 futbolcu bulunmak zorunda. Sanırım 1-2 açık noktası var ama en azından yabancı takımların böyle durumlarda oyuncu almayacağı kesin. Bu da 15'in altına düşme ihtimalini epey azaltıyor. :)

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94