Karadayı 71.Bölüm Fragmanı

Bu arada Yurdaer Okur'un ismi hala jenerikte yazıyor,ölmemiş olabilir mi?:)
yok artık o kadarda değil onu çok derine gömdük artık o çıkmaz ordan ama jenerikte yazma sebebi şu olabilir dizide turgutun duvara yazdığı yazılarla ilgili veya başka sebeplerle ilgili geriye dönüş sahneleri çekilebilir o açıdan ismi geçiyordur ?

@Çiğdem- i tenzi etme :) her fırsat bulduğunda arkamdan dedikodu yapıyorlar:))
@Çiğdem- kardeşimizi tenzi ederim ama senin de dediğin gibi @xemrexxx için dua etmekten başka bişey yok :X
Bu arada Yurdaer Okur'un ismi hala jenerikte yazıyor,ölmemiş olabilir mi?:)
tşşk ederim forumdash çok incesin :bhr::bhr:
destere sen yokkende seni konusuyoruz işte daha ne istiyorsun :kiki::kiki:
sürgünüm yurdaer okur star tvde bahadırların yaptığı dizi kadrosuna katıldı başka dizide oynayacak yani oyüzden karadayıya gelme ihtimali kalmadı :T

tşşk ederim forumdash çok incesin :bhr::bhr:
destere sen yokkende seni konusuyoruz işte daha ne istiyorsun :kiki::kiki:
sürgünüm yurdaer okur star tvde bahadırların yaptığı dizi kadrosuna katıldı başka dizide oynayacak yani oyüzden karadayıya gelme ihtimali kalmadı :T
beni konuşuyorsunuz bari güzel yönlerimden bahsedin ne kadar seki çevik yakuşuklu oluşumdan bahsedin hep kötü hep kötü nasıl bahsetmedir bu :))

beni konuşuyorsunuz bari güzel yönlerimden bahsedin ne kadar seki çevik yakuşuklu oluşumdan bahsedin hep kötü hep kötü nasıl bahsetmedir bu :))
hahahah illa söylememmi gerekiyor cnm ben kötü konusurum ama biliyorum nekadar terbiyeli bir insan olduğunu :F

feride yine mektup yazıyor sanırım 🙂🙂 aşk tabikdie olucak ama diziye bir an önce hareket gelmezse eğer seyirciler kaçmaya devam edicektir aşırı şekilde sıkıcı bir hal aldı senaryo :T
feride çok zeki melihin daktilosunun tek dişinin kırık olduğunu nasıl anladı şıp diye :)) kafa zehir gibi kızda :)

feride yine mektup yazıyor sanırım 🙂🙂 aşk tabikdie olucak ama diziye bir an önce hareket gelmezse eğer seyirciler kaçmaya devam edicektir aşırı şekilde sıkıcı bir hal aldı senaryo :T
Yabancı dizi izlediğin için bizim türk dizileri sana haliyle sıkıcı geliyor ama türk hanımları Mahir ve Feride arasındaki aşkı seviyor.:)

Yabancı dizi izlediğin için bizim türk dizileri sana haliyle sıkıcı geliyor ama türk hanımları Mahir va Feride arasındaki aşkı seviyor.:)
ayoll ben avrupa hanımımıyım bende türk hanımıyım ve artık bizlerde aksion istiyoruz oyüzden zaten yılda dünya kadar diziler reyting almadan yayından kalkıyor hanımlarda aksion arıyor artık
:kiki::kiki: