Karadayı 71.Bölüm Fragmanı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
doğrudur sıkıldığım bölümler daha çok reyting alıyor :)
Fan sayfalarını takip ediyorum ve yorumlara bakıyorum ikinci fragmandan sonra kadınlar arasında kıyamet koptu onların istedikleri bu anlıcan seni beni takan yok.:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Fan sayfalarını takip ediyorum ve yorumlara bakıyorum ikinci fragmandan sonra kadınlar arasında kıyamet koptu onların istedikleri bu anlıcan seni beni takan yok.:)
biz yine yabancı dizilere kaldık desene :) amerikadaki kadınlar neden bakışmalardan hoşlanmıyorda bizimkiler neden çok romantik bizim kadınlarda bir tuhaf :)

bu sorunun cevabını @Çiğdem- bilir sanırım :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ayoll ben avrupa hanımımıyım bende türk hanımıyım ve artık bizlerde aksion istiyoruz oyüzden zaten yılda dünya kadar diziler reyting almadan yayından kalkıyor hanımlarda aksion arıyor artık
:kiki::kiki:
Sen Türk hanımlarının genelini temsil etmiyorsun,ben evde oturup yemek yapıp çocuk bakan kadınlardan söz ediyorum.:)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
biz yine yabancı dizilere kaldık desene :) amerikadaki kadınlar neden bakışmalardan hoşlanmıyorda bizimkiler neden çok romantik bizim kadınlarda bir tuhaf :)

Amerikalılar iyi ve kaliteli dizilere alışmış benide True Dedective'den başkası kesmiyor.:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen Türk hanımlarının genelini temsil etmiyorsun,ben evde oturup yemek yapıp çocuk bakan kadınlardan söz ediyorum.:)
haklısın cnm ama turguttan sonra dizinin senaryosu mahir feride evlenebilciekmi şeklini aldı son 3 bölümdür bu yeni bölümde dahil feride mahir evlenebilicekmi sinan mehemt saim buna engel olucakmı dizinin konusu her bölüm böyle oldu başka birşey yok her bölüm bu şekilde devam ederseler sıkıyor artık :-):-)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
karadayının 2. fragmanı sürekli mahir feride aşkı üzerine kurulu oluyor herhalde ya da ben hep öyle denk geliyorum :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
haklısın cnm ama turguttan sonra dizinin senaryosu mahir feride evlenebilciekmi şeklini aldı son 3 bölümdür bu yeni bölümde dahil feride mahir evlenebilicekmi sinan mehemt saim buna engel olucakmı dizinin konusu her bölüm böyle oldu başka birşey yok her bölüm bu şekilde devam ederseler sıkıyor artık :-):-)
Sezon finaline kadar böyle izleyicileri oyalayacaklar ,senaryo yok çünkü..Sezon finalinde Mahir Mehmet Zalim Bey'in bu işlerin sorumlusu olduğunu öğrenip seneye intikam almayla geçecek.:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- 2.ragmanı izleyip kıskançlık krizine girdi kesin:F

galiba bende amerikn kadınlarına çekmişim destere türk dizilerinden aşk dizileri sevmiyorum hep aksion tarzı diziler takip ediyorum hareket arıyorum sürekli ama karadeniz kızlarının geneli böyledir yanı genlerimzide var galiba karadeniz kızları aksion istiyor sürekli amerikan kızları gibi yanı :F emre evet bende tam onlara laf ediyordum hahaha :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Harbiden çok mu sıkılıyrsunuz(b) llknur songül sahneleri yerine böyle sahneler olsun:bhr:
herşeyin kararında olması güzel bakışmalar kararında olursa muhteşem olur ama üstüste bir 20 dakikayı bulursa orayı terketmek lazım :)

galiba bende amerikn kadınlarına çekmişim destere türk dizilerinden aşk dizileri sevmiyorum hep aksion tarzı diziler takip ediyorum hareket arıyorum sürekli ama karadeniz kızlarının geneli böyledir yanı genlerimzide var galiba karadeniz kızları aksion istiyor sürekli amerikan kızları gibi yanı :F emre evet bende tam onlara laf ediyordum hahaha :F
zaten vadi izlemenden belli sendem bir cinslik var :)))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
herşeyin kararında olması güzel bakışmalar kararında olursa muhteşem olur ama üstüste bir 20 dakikayı bulursa orayı terketmek lazım :)

zaten vadi izlemenden belli sendem bir cinslik var :)))
tanıdığım bütün kız arkadaşlarım izliyor vadiyi hemde 2003ten beridir cnm ahh ahh okulda
okul taşıtında heryerde 1 hafta vadiyi konusurduk biz bir kız grubumuz vardı :F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
her hafta bir fragman aksiyon bir fragmanda baksiyon şeklinde oluyor :)

titreğime laf söyletmem :)
Seninkinin başı yine belada :)

BnMeEleIAAEiQx5.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
tanıdığım bütün kız arkadaşlarım izliyor vadiyi hemde 2003ten beridir cnm ahh ahh okulda
okul taşıtında heryerde 1 hafta vadiyi konusurduk biz bir kız grubumuz vardı :F
karadeniz kızlarında bir tuhaflık var o zaman bizim oralarda kızlar pembe dizi izler vadiyle işi olmaz :)

Seninkinin başı yine belada :)

BnMeEleIAAEiQx5.jpg
geçen hafta nasıl hakimeyi morartmıştı titreğim aytenim helal olsun kıza hem mahiri kap hemde gel kapıya teselli et titrek hakettiği cevabı verdi ferideye :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
karadeniz kızlarında bir tuhaflık var o zaman bizim oralarda kızlar pembe dizi izler vadiyle işi olmaz :)
bence sende birrr tuhaflık varr amerikan kızları aksion isteyince hayran kalıyorsun burfa övüyorsun karadeniz kızları isteyince tuhaf oluyor hadi ordan beee oklavayı indiririm kafana şimdi :F

Karadeniz kızları delikanlı kızlardır ne işi olur Brezilya dizileriyle :)
aynen öyle ağzına sağlık cnm nekadar güzel konustun öyle :bhr::bhr::bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Karadeniz kızları delikanlı kızlardır ne işi olur Brezilya dizileriyle :)
arasıra bende bakıyorum ama çok güzel kızlar var pembe diye geçmemek lazım :))

bence sende birrr tuhaflık varr amerikan kızları aksion isteyince hayran kalıyorsun burfa övüyorsun karadeniz kızları isteyince tuhaf oluyor hadi ordan beee oklavayı indiririm kafana şimdi :F

aynen öyle ağzına sağlık cnm nekadar güzel konustun öyle :bhr::bhr::bhr:
karadeniz kızları tuhaf derken yani farklı güzel insanlar demek istedim :)