Karadayı 71.Bölüm Fragmanı

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Savcıya mı yoksa Necdet'e mi söylüyor kararsız kaldım.Sinan'da olabilir.:)
nejdette birini indiriyor ama kimi o da belirsiz indiren indirmeye çalışan çok ama inen yok :)

Yok birisine bi postta 2 haftada demiştim sana mı demiştim çıkaramadım şimdi(b) Keşke bir haftalık olsaydı:)

Benim için gün 18 saat gece 6 saat:X
bu iş neydi çok özel bişeymi yoksa evlendinmi naptın sır gibi saklıyorsun işi ? :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
nejdette birini indiriyor ama kimi o da belirsiz indiren indirmeye çalışan çok ama inen yok :)

bu iş neydi çok özel bişeymi yoksa evlendinmi naptın sır gibi saklıyorsun işi ? :)
Necdet ve Sinan seneye çekilmez ikiside ölsün ama kim öldürecek?Malum Mahir eline silah almıyor.:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Necdet ve Sinan seneye çekilmez ikiside ölsün ama kim öldürecek?Malum Mahir eline silah almıyor.:)
mahir aslında çok çok övülüyor hem mahalleli hem kendi ailesi tarafından -- oooow mahir yakar yıkar aman mahir duymasın mahir bir başka falan filan ama mahir daha şöyle seyircinin nistediği bir şekilde kodumu oturtacak bir gösteri sergilemedi?
gök çok gürlüyor ama yağmur yok :))

Evlendim :A Ama evlilik anlamında değil:X
kendine bir ev aldın yani :)

nasıl zeki biriyim hemen anladım olayı :) @Çiğdem- ve @ totoş @xemrexxx benim onda birim kadar zeki olsaydı keşke:)))

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
mahir aslında çok çok övülüyor hem mahalleli hem kendi ailesi tarafından -- oooow mahir yakar yıkar aman mahir duymasın mahir bir başka falan filan ama mahir daha şöyle seyircinin nistediği bir şekilde kodumu oturtacak bir gösteri sergilemedi?

nasıl zeki biriyim hemen anladım olayı :) @Çiğdem- ve @ totoş @xemrexxx benim onda birim kadar zeki olsaydı keşke:)))
Mahir delikanlığından vazgecmemeli zalimlerin karşısında adaletsizliğin karşısında merhametli olunmaz.bu dizi bir mütavazi mahallede yetişen mangal yürekli bir delikanlıyı anlatıyor cünkü..bu çizgide devam etmeli :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,289
Puanı
1,061

glu glu yaptırtma bana şimdi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Mahir delikanlığından vazgecmemeli zalimlerin karşısında adaletsizliğin karşısında merhametli olunmaz.bu dizi bir mütavazi mahallede yetişen mangal yürekli bir delikanlıyı anlatıyor cünkü..bu çizgide devam etmeli :)
ama delikanlının kızkardeşini kaçırdılar hemde evin içine kadar getirip bağlayıp öyle bıraktılar delikanlı sadece gidip adamın elini burktu :) bir evin içine girip kızkardeşini bir odanın köşesinde bağalıp çekip gitmek o haneye o hanedekilere tecavüz etmiş demektir aynı anlama gelir mahir kaldırdı bunu :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060

@Çiğdem- kardeşimizi tenzi ederim ama senin de dediğin gibi @xemrexxx için dua etmekten başka bişey yok :X

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ama delikanlının kızkardeşini kaçırdılar hemde evin içine kadar getirip bağlayıp öyle bıraktılar delikanlı sadece gidip adamın elini burktu :) bir evin içine girip kızkardeşini bir odanın köşesinde bağalıp çekip gitmek o haneye o hanedekilere tecavüz etmiş demektir aynı anlama gelir mahir kaldırdı bunu :)
Her önüne gelen dizide kanun tanımıyor önüne gelen psikopatlığı yapıyor Mahir'e gelince tırt yok.:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Benim asıl merak ettiren Songül'ün yarın öbürgün SAVCI olarak Mahir'in yada Orhan'ın karşısına geçmesi..:) @destere @Forumdash
ona daha çok var, o dediğinin olması için zaman atlaması lazım en az 7 yıl lazım ?

songül yeni okula başladı önce hele bir okulu bitirsin sonra atansın sonrada stajyerlik dönemi geçsin sonraki savcı olsun ve tesadüfen bu davaya atansın ? :) normal hayatta imkansız ama dizide, senaristin iki kalem oynatmasına bakar :))

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ona daha çok var, o dediğinin olması için zaman atlaması lazım en az 7 yıl lazım ?

songül yeni okula başladı önce hele bir okulu bitirsin sonra atansın sonrada stajyerlik dönemi geçsin sonraki savcı olsun ve tesadüfen bu davaya atansın ? :) normal hayatta imkansız ama dizide, senaristin iki kalem oynatmasına bakar :))
Bu arada Yurdaer Okur'un ismi hala jenerikte yazıyor,ölmemiş olabilir mi?:)