ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Ben pc'den yarım yamalak izledim çok güzeldi,tv'den maçı izliyordum.:)
benim varya çok ufak beynimden tamamen çıkmış maç aklıma bile gelmedi muhabbete daldık kaçakı da 22.30 daki reklamdan sonra izlemedim şimdi bakacam
harbi mükemmel bölümdü son 30 dakkayı izleyince daha da mükemmel olacaktır

@sürgünüm sana bi soru sordum cevap niye vermiyon :D

benim varya çok ufak beynimden tamamen çıkmış maç aklıma bile gelmedi muhabbete daldık kaçakı da 22.30 daki reklamdan sonra izlemedim şimdi bakacam
harbi mükemmel bölümdü son 30 dakkayı izleyince daha da mükemmel olacaktır

@sürgünüm sana bi soru sordum cevap niye vermiyon :D
Aga sen yinede derslerinden geri kalma haftaya kadar nasıl olsa izlersin Kaçak'ı.

Aga sen yinede derslerinden geri kalma haftaya kadar nasıl olsa izlersin Kaçak'ı.
aga sonunu çok merak ettim içerden sesi geliyodu full aksiyon sesleri :D sınavı bi şekilde geçeriz biz ne sınavlar gördük çalışmadan girip çıktığımız :D aga inanmayacaksın ama ben ygs ye bile son gün çalıştım :kiki: hatta ygs olacağı sabah gece 1-2 maça çağırdılar halı saha :kiki:

bölümün son yarım saatini de izledim tek kelimeyle harikulade rusyalı da gitti artık yeni karakterler şart oldu

hahahah ertanın son sahnedeki bakışları mimikleri neydi öyle yaaa tarihinin en iyi mimik performansını gösterdi bence bir oyuncuda mimik nekadar önemli çok güzel bir örnekti konuşmadı ama mimikleriyle nurgule bir şürü şey anlattı o 1-2 saniye içinde :kiki::kiki:
şenerşende görmeye alışmıştık biz böyle harika mimik performanslarını ertan çok iyi bir oyuncu gerçekten kendini çok geliştirdi :love1::love1: @takas @sürgünüm @Polat Şaşmaz

müthiş bi fragman nutgül inşallah ölür :D ertan manyak yav :D

@Çiğdem- inded ediği gibi berk hakman harikalar yaratıoyor inanılmaz bi oyuncu ama Gürkan Uygun 1 gömlek daha üstün bence

müthiş bi fragman nutgül inşallah ölür :D ertan manyak yav :D

@Çiğdem- inded ediği gibi berk hakman harikalar yaratıoyor inanılmaz bi oyuncu ama Gürkan Uygun 1 gömlek daha üstün bence
Oha fragmana bakın. 😱 Yeniden başladım diziye, ara ara izliyordum zaten, bu bölümden itibaren full izliyorum artık. :D

http://goo.gl/IdCM4R

@takas , @Çiğdem- , @sürgünüm , @Polat Şaşmaz , @yatutarsa
ertan kesinlikle nurgulu seviyordu çocuğunun ölmesindende kendini sorumlu tutup üzülüyordu ama senaristler saçma şekilde senaryoyu değiştirdiler ve öyle bir hal aldıkı dizi bu sezon biticek gibi görünüyor konu kalmadı ama nurgul ölmicek serhat son anda kurtarıcak nurgul diye seslenirken biter bölüm 🙂🙂

Fragmani dun gordum fena fragman olmuş

--FF Tapatalk--Sen Bizi Bulamazsın Biz Seni Buluruz !-
--Ölüler İyi Bilir Yaşamak Güzeldir..
Bu sezon biteceğini düşünmüyorum seneye bol bol takviye yaparlar bence

Su an ATV se Kacaka bakiyorum abi bu ne heyecan ya offff super super :D Gel Rusyalim Gel :D