Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

reign 16.bölüm= kral kafayı yedi bizim sülo yine iyi bunun yanında :F önce kraliçeyi zehirledi sonra oğlunu öldürmeye kalktı sonra öteki oğluyla kendi metresini evlendirdi en son hizmetçiyi kraliçe yaptı başımıza :F @destere @Çiğdem-

the 100 2.bölüm= idare ederdi büyük ihtimal arktaki tamirci kız esas oğlanın sevgilisi :) 9 günde nası ltamir edecek bakalım 130 yıllık makineyi

reign 16.bölüm= kral kafayı yedi bizim sülo yine iyi bunun yanında :F önce kraliçeyi zehirledi sonra oğlunu öldürmeye kalktı sonra öteki oğluyla kendi metresini evlendirdi en son hizmetçiyi kraliçe yaptı başımıza :F @destere @Çiğdem-

the 100 2.bölüm= idare ederdi büyük ihtimal arktaki tamirci kız esas oğlanın sevgilisi :) 9 günde nası ltamir edecek bakalım 130 yıllık makineyi
1.bölümünü izledim bende the 100 dizisinin hoşuma gitti yarında 2.bölüme bakıcam spoi tuşunu neden kullanmıyorsun :kiki::kiki:

Coupling 1x6 (Sezon Finali)

Sezona dair genel değerlendirmeyi şurada yaptım bölüme ayrı yorum yok. :):)

https://fav10.net/forum/threads/son-bitirdiğiniz-yabancı-dizi-sezonu-ve-yorumu.213625/page-2

8/10

---------------------------------------------

Veep 2x4

Sezonun şu ana kadarki en iyi bölümüydü herhalde. :D Dizi öyle bir dizi ki sıkıcı gibi gidiyor gözükürken bir espri bir anda sesli güldürebiliyor. :D

Fıkrasına gülünmeyen Selina olayı süperdi. :D

Julia Louis-Dreyfus, Tony Hale ikiniz de harikasınız. :):)

7/10

seninlemi bildiğim kadarıyla seninle 4 ortak dizimiz var
the walking dead, orphan blac, resurrection ve black sails 🙂🙂🙂
believe dizisinide önermiştim sana bakabildinmi :bhr::bhr::bhr:
bakamadım bilive ufo dizisimiydi? öyle bişey hatırlıyorum sanki bilim kurgu demiştiniz sanırım ?,

true detective dizisine başlamadınmı hala ?

bakamadım bilive ufo dizisimiydi? öyle bişey hatırlıyorum sanki bilim kurgu demiştiniz sanırım ?,

true detective dizisine başlamadınmı hala ?
ayol ne ufosu :kiki::kiki: özel güçleri olan bir kızı idam mahkumu olan bir adamı kaçırıp ona emenet ediyorlar şehir şehir dolaşarak peşindeki ajanalrdan kaçıyorlar 3 bölüm oynadı henüz yetişebilirsin orphan blac ve resurrection tarzında bir dizi
true dedective izlemem ben bana uygun değil :kiki::kiki:

ayol ne ufosu :kiki::kiki: özel güçleri olan bir kızı idam mahkumu olan bir adamı kaçırıp ona emenet ediyorlar şehir şehir dolaşarak peşindeki ajanalrdan kaçıyorlar 3 bölüm oynadı henüz yetişebilirsin orphan blac ve resurrection tarzında bir dizi
true dedective izlemem ben bana uygun değil :kiki::kiki:
çiğdem, truda bir maggie var muhteşem bişey! hem arada bir manken gibi kızlar çıkıyor, konusuda muhteşem daha ne istiyorsun :)

Dexter 5*8

Güzel bölümdü :) Lagerta'dan soğumaya başladım iyice .ss

Quinn Dex'le çok uğraşıyor sonu Doakes gibi olacak inşallah :A

Veep 2x5

Bugün ilginçtir iki dizi izledim iki dizi de Amerikan başkan yardımcılarını konu alan diziler ve ikisinin de 2. sezon 5. bölümlerini izledim. :D

Neyse dizi iyi gidiyor, sezonu yarıladık bile. :):)

7/10

Dexter 5*9

Sezon ortalamasının üstünde bir bölümdü :) Bu sezonu genel olarak sıkıcı bulduğumu söylemiştim ama bu bölüm fikrimi değiştirecek gibi. :D

Astor geldi ortalığı karıştırdı durup dururken. Cody'yi de özledim görürüm diye düşündüm ama atladılar o sahneyi :(

jordan ne dikkatli çıktı öyle iki damla kan eksildi anladı hemen 😱 son sane süperdi Lumen gizli değil artık..

8/10

tomorrow people 18.bölüm

jedekiah mı suçlu kurucu mu çözemedik :F
stephenın babası dönse de işler çözülse artık :)

Coupling 4x3

Güzel bir bölümdü. Patrick'in fantezileri süperdi :D Jeff'in yerine gelen aptal rolünü oynayan adamı beğenemedim bir türlü, Jeff'in yerini tutmuyor :(