Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

Sezonu Bitirdim.

Game Of Thrones 3. Sezon 10. Bölüm.

İdare eder bir bölümdü çok bir şey olmadı.

Snow'un sahnesi güzeldi.
Khajessi'nin sahnesi iyiydi.
Stannis'in sahneside güzeldi.Ak Gezenler ile savaşılacak galiba.

reign 15.bölüm = çok fazla mistiğe bağladılar büyük ihtimal o şey yok gerçekte :F nosturdamusu biz kahin olarak bilirdik burada olivianın peşinde catherine nin yancısı oldu :F

revolution 2x17

the 100 1.bölüm: güzel bir başlangıç yaptı sonda çocuk ölmeyeydi iyiydi :F

mixology 3.bölüm

bruce çok kıl bir adam çıktı o ne öyle 4.kez gitmeler falan :( favorim jessica ve şu şirketi batan adam :) vanessamı göstermediler bu bölüm:( @destere @cevaa

downton abbey 4.sezon yılbaşı bölümü: sondaki sahne duygulandırdı carson<3 ms.hughes ::T edith kezbanlıktan kurtuluyor galiba :) rose ne güzel şey öyle:bhr: bates katil mi olmuş gerçekten 😱 daisy i kızıyordum ama sonunda doğru bişi yapmış saftirik :F

baby daddy 7.bölüm: danny sonunda rileyi öptü :F danny ve ben in annesi süper kameralı sohbet olayında :F tucker otiple nasıl kızları düşürüyor hayret:F

Son düzenleme:
mixology 3.bölüm

bruce çok kıl bir adam çıktı o ne öyle 4.kez gitmeler falan :( favorim jessica ve şu şirketi batan adam :) vanessamı göstermediler bu bölüm:( @destere @cevaa

downton abbet 4.sezon yılbaşı bölümü: sondaki sahne duygulandırdı carson<3 ms.hughes ::T edith kezbanlıktan kurtuluyor galiba :) rose ne güzel şey öyle:bhr: bates katil mi olmuş gerçekten 😱 daisy i kızıyordum ama sonunda doğru bişi yapmış saftirik :F

baby daddy 7.bölüm: danny sonunda rileyi öptü :F danny ve ben in annesi süper kameralı sohbet olayında :F tucker otiple nasıl kızları düşürüyor hayret:F
ben bu diziyi izliyormuydumki mixsoneji?

dowton abbey i izliyorumda mixsofonejiki izlemiyorum :)

mixology 3.bölüm

downton abbet 4.sezon yılbaşı bölümü: sondaki sahne duygulandırdı carson<3 ms.hughes ::T edith kezbanlıktan kurtuluyor galiba :) rose ne güzel şey öyle:bhr: bates katil mi olmuş gerçekten 😱 daisy i kızıyordum ama sonunda doğru bişi yapmış saftirik :F

Beni etiketleme bidaha spoiler yemiyim :D

Ben başlamadım daha izlemeye, bölümlerin birikmesini bekliyorum :D 9-10 bölüm olsun yavaş yavaş izlicem :D

Bugünkü konusu olmayan menüdekiler:

Coupling 1x4

Yine iyi bölümdü, bol bol güldürdü. Tüm karakterler çok iyi. :D

Yalnız p.rno film muhabbetini çok uzattılar.

IMDb'de 9.0 puanla dizinin en iyi bölümüymüş ama bence ilk üç bölüme göre saydığım sebepten dolayı biraz daha gerideydi. Yine de puanım:

8/10

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Veep 2x1

Uzun bir aradan sonra, artık üçüncü sezonun başlamasına kısa süre kala ikinci sezona başlayabildim nihayet. :)

Fakat bölümün ilk yarısı çok sıkıcı geldi. Zaten dili de ağır sayılabilecek bir dizi olduğu için zorlandım ama ikinci yarısında dizinin temposuna alışmaya başladım ve güldürmeyi başardı bazı yerlerde. :D

6/10

revenge 3x16
resurruction 3.bölüm
helix 4.bölüm: idare ederdi :) hatake insan değil galibakorkutucu olmaya başlıyor :( doreen e yazıkoldu hain balleseros :bağır: (umarım doğru yazmışımdır)

tomorrow people 17.bölüm: jedekiahmış en başından beri 😱 kurucu masum çıktı çok saçma oldu :F

Coupling 1x5

Bölümün başı diğer bölümlere göre düşük tempodaydı ama sonları süperdi. :D

Kızın öyle anladığını tahmin ettim aslında ama o açıdan izlemek harikaydı. :D

8/10

tomorrow people 17.bölüm: jedekiahmış en başından beri 😱 kurucu masum çıktı çok saçma oldu :F
aaa sen tomorrow peoplemi izliyorsun ortak dizileriiz artıyor :kiki::kiki:
jedekiah benim favori karakterim oyuncu olarak kendisinede hayranım bence kendisi masum kurucu timde var bişiler 🙂🙂