FF Film Kulübü | 1. Sezon | Her Hafta İki İyi Film İzleyelim...

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Seveceğinden eminsen izle ve sev işte. :D

Öyle yapmayalım bence karışık olur. Bence izlemelisin, ben de filme çok olumlu bakmıyorum açıkçası ama daha 3-4 yıl önce en iyi film dahil 6 tane Oscar kazanmış bir film. Herkes izlemeli bence. :)

Kathryn Bigelow bu filmle en iyi yönetmen ödülünü kazanan ilk kadın oldu.

Yanlış yazmışım. :D

Kadın olması meraklandırmadı değil ama konusundan kaybediyor. :(
Başka film izlesem ve yorumumu konusu açıldığında paylaşsam? Olmaz mı? :D Yorumumu paylaşsam da karışık olmaz ya bence. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yanlış yazmışım. :D

Kadın olması meraklandırmadı değil ama konusundan kaybediyor. :(
Başka film izlesem ve yorumumu konusu açıldığında paylaşsam? Olmaz mı? :D Yorumumu paylaşsam da karışık olmaz ya bence. :D

Ya hala konu falan diyorsun. :D Senin gibi bütün Oscar mevsimini takip eden birine yakıştırmadım. Bazı filmler sadece izlenmeli bu da öyle bir film işte. Atıyorum 1973'te olan bir film olsa neyse de yani daha 3-4 yıl önce almış ve Oscar muhabbetlerinde de çokça geçen bir film. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
What's Eating Gilbert Grape adlı filmi indirdim onu ilk olarak izleyeceğim bugün..

yorumları burdamı yapacağız @OzaN

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
What's Eating Gilbert Grape adlı filmi indirdim onu ilk olarak izleyeceğim bugün..

yorumları burdamı yapacağız @OzaN

İzleyeceğimiz her filmin konusu açılacak. Yorumlar oraya. :)

https://fav10.net/forum/threads/whats-eating-gilbert-grape-1993-film-bilgileri-yorumları.214732/#post-1755349

Ya hala konu falan diyorsun. :D Senin gibi bütün Oscar mevsimini takip eden birine yakıştırmadım. Bazı filmler sadece izlenmeli bu da öyle bir film işte. Atıyorum 1973'te olan bir film olsa neyse de yani daha 3-4 yıl önce almış ve Oscar muhabbetlerinde de çokça geçen bir film. :):)

Ama ben filmlerin sadece izlenmelik olanlarını sevmiyorum. Neyse izleriz o zaman ama seçilen filmler arasında en izlemek istemediğim filmdi. :( Şanssız bir kura oldu benim için. :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Birbirinden ne kadar uzak puanlamalar olmuş öyle. :D Bu hafta öyle olacağını düşünmüyorum. 2 filmi de merak ediyorum. Bakalım 2'sini de izleyebilecek miyim?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu haftaki filmler neler @OzaN????

@berkann açtı konuları Film Yorumları bölümünde Children of Men ve The Sting :)

Birbirinden ne kadar uzak puanlamalar olmuş öyle. :D Bu hafta öyle olacağını düşünmüyorum. 2 filmi de merak ediyorum. Bakalım 2'sini de izleyebilecek miyim?

İlginç bir ilk hafta oldu gerçekten. :D Muhtemelen bir daha bu kadar fark hiç olmaz. :D Gerçi bir tane daha var düşük alma ihtimali gördüğüm film ama önyargı olmasın diye söylemeyeceğim. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Yok aksine en çok merak ettiklerimden, umutlu olduklarımdan biri. :D Başka tahmin edersen söylemem seçenekler azalır. :D

Aslında ben de sevebileceğimi düşünüyorum. İki sevdiğim oyuncu var ama gay filmi olması katılımcıları ön yargılı hale getirebilir, diye düşünmüştüm. :D

O zaman bu film: Butch Cassidy and the Sundance Kid? :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aslında ben de sevebileceğimi düşünüyorum. İki sevdiğim oyuncu var ama gay filmi olması katılımcıları ön yargılı hale getirebilir, diye düşünmüştüm. :D

O zaman bu film: Butch Cassidy and the Sundance Kid? :D
Konusunu bilmiyordum, şimdi öğrenince şüphelendim filmden ama o kadrodan kötü iş çıkmaz herhalde. :D

Bu arada düşündüğüm filme baktım düşündüğüm gibi bir film değilmiş ya kadroda sevdiğim isimler de varmış belki de en sevdiklerimden olacak kim bilir :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Konusunu bilmiyordum, şimdi öğrenince şüphelendim filmden ama o kadrodan kötü iş çıkmaz herhalde. :D

Bu arada düşündüğüm filme baktım düşündüğüm gibi bir film değilmiş ya kadroda sevdiğim isimler de varmış belki de en sevdiklerimden olacak kim bilir :D

Geriye benim önyargılı olunacağını düşündüğüm bir film kalmadı zaten. :D No Country for Old Men'e karşı biraz olabilir ama genelin sevebileceği bir film.

Allah Allah, neymiş acaba? :D

@OzaN bir şey soracağım. Oscar için hem puanlarımızla oluşan bir sıralama yaptık hem de kendi ödüllerimizi dağıttık. Bu etkinlikte de kendi ödüllerimizi dağıtacak mıyız? :)

Son düzenleme: