FF Film Kulübü | 1. Sezon | Her Hafta İki İyi Film İzleyelim...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Seveceğinden eminsen izle ve sev işte. :D

Öyle yapmayalım bence karışık olur. Bence izlemelisin, ben de filme çok olumlu bakmıyorum açıkçası ama daha 3-4 yıl önce en iyi film dahil 6 tane Oscar kazanmış bir film. Herkes izlemeli bence. :)

Kathryn Bigelow bu filmle en iyi yönetmen ödülünü kazanan ilk kadın oldu.

Yanlış yazmışım. :D

Kadın olması meraklandırmadı değil ama konusundan kaybediyor. :(
Başka film izlesem ve yorumumu konusu açıldığında paylaşsam? Olmaz mı? :D Yorumumu paylaşsam da karışık olmaz ya bence. :D

Yanlış yazmışım. :D

Kadın olması meraklandırmadı değil ama konusundan kaybediyor. :(
Başka film izlesem ve yorumumu konusu açıldığında paylaşsam? Olmaz mı? :D Yorumumu paylaşsam da karışık olmaz ya bence. :D

Ya hala konu falan diyorsun. :D Senin gibi bütün Oscar mevsimini takip eden birine yakıştırmadım. Bazı filmler sadece izlenmeli bu da öyle bir film işte. Atıyorum 1973'te olan bir film olsa neyse de yani daha 3-4 yıl önce almış ve Oscar muhabbetlerinde de çokça geçen bir film. :):)

What's Eating Gilbert Grape adlı filmi indirdim onu ilk olarak izleyeceğim bugün..

yorumları burdamı yapacağız @OzaN

What's Eating Gilbert Grape adlı filmi indirdim onu ilk olarak izleyeceğim bugün..

yorumları burdamı yapacağız @OzaN

İzleyeceğimiz her filmin konusu açılacak. Yorumlar oraya. :)

https://fav10.net/forum/threads/whats-eating-gilbert-grape-1993-film-bilgileri-yorumları.214732/#post-1755349

Ya hala konu falan diyorsun. :D Senin gibi bütün Oscar mevsimini takip eden birine yakıştırmadım. Bazı filmler sadece izlenmeli bu da öyle bir film işte. Atıyorum 1973'te olan bir film olsa neyse de yani daha 3-4 yıl önce almış ve Oscar muhabbetlerinde de çokça geçen bir film. :):)

Ama ben filmlerin sadece izlenmelik olanlarını sevmiyorum. Neyse izleriz o zaman ama seçilen filmler arasında en izlemek istemediğim filmdi. :( Şanssız bir kura oldu benim için. :(

Birbirinden ne kadar uzak puanlamalar olmuş öyle. :D Bu hafta öyle olacağını düşünmüyorum. 2 filmi de merak ediyorum. Bakalım 2'sini de izleyebilecek miyim?

Bu haftaki filmler neler @OzaN????

@berkann açtı konuları Film Yorumları bölümünde Children of Men ve The Sting :)

Birbirinden ne kadar uzak puanlamalar olmuş öyle. :D Bu hafta öyle olacağını düşünmüyorum. 2 filmi de merak ediyorum. Bakalım 2'sini de izleyebilecek miyim?

İlginç bir ilk hafta oldu gerçekten. :D Muhtemelen bir daha bu kadar fark hiç olmaz. :D Gerçi bir tane daha var düşük alma ihtimali gördüğüm film ama önyargı olmasın diye söylemeyeceğim. :D

Yok aksine en çok merak ettiklerimden, umutlu olduklarımdan biri. :D Başka tahmin edersen söylemem seçenekler azalır. :D

Aslında ben de sevebileceğimi düşünüyorum. İki sevdiğim oyuncu var ama gay filmi olması katılımcıları ön yargılı hale getirebilir, diye düşünmüştüm. :D

O zaman bu film: Butch Cassidy and the Sundance Kid? :D

Aslında ben de sevebileceğimi düşünüyorum. İki sevdiğim oyuncu var ama gay filmi olması katılımcıları ön yargılı hale getirebilir, diye düşünmüştüm. :D

O zaman bu film: Butch Cassidy and the Sundance Kid? :D
Konusunu bilmiyordum, şimdi öğrenince şüphelendim filmden ama o kadrodan kötü iş çıkmaz herhalde. :D

Bu arada düşündüğüm filme baktım düşündüğüm gibi bir film değilmiş ya kadroda sevdiğim isimler de varmış belki de en sevdiklerimden olacak kim bilir :D

Konusunu bilmiyordum, şimdi öğrenince şüphelendim filmden ama o kadrodan kötü iş çıkmaz herhalde. :D

Bu arada düşündüğüm filme baktım düşündüğüm gibi bir film değilmiş ya kadroda sevdiğim isimler de varmış belki de en sevdiklerimden olacak kim bilir :D

Geriye benim önyargılı olunacağını düşündüğüm bir film kalmadı zaten. :D No Country for Old Men'e karşı biraz olabilir ama genelin sevebileceği bir film.

Allah Allah, neymiş acaba? :D

@OzaN bir şey soracağım. Oscar için hem puanlarımızla oluşan bir sıralama yaptık hem de kendi ödüllerimizi dağıttık. Bu etkinlikte de kendi ödüllerimizi dağıtacak mıyız? :)

Son düzenleme: