Pretty Little Liars 4.Sezon---Sır-Cinayet-Aşk Üçgeni

@xemrexxx şu yeni gelen oğlancıkın imdb'sine bak bi hele Step up filmi var mı???

kaçırmaz senin kız versiyonun gibi bişi :A

işini biliyor helal olsun:) hem güzellik olarak değil zekayla işi götürüyor kız.... ormandaki hedefi kaç adım uzaklıkta kaç adım mesafede anında çıkarıyor... zehir gibi kafa var kızda, ablası melissa malın teki ablasını parmağında oynatmasını normal karşılıyorum:)

işini biliyor helal olsun:) hem güzellik olarak değil zekayla işi götürüyor kız.... ormandaki hedefi kaç adım uzaklıkta kaç adım mesafede anında çıkarıyor... zehir gibi kafa var kızda, ablası melissa malın teki ablasını parmağında oynatmasını normal karşılıyorum:)
:A birilerini oynatmak dedin mi aria dan korkucan ne demişler totosu yere yakın olandan korkucan herkesi kandırığı duriyi :F

senin istediğin manada yetenekli değil böyle milleti kandırma parmağında oynatma manasında yetenekli :A

arkadaşlarına bir yamuğunu görmedim totosu yere yakın kızın ?:)

bir ara hanna nın sevgilisi ona yaklaştı adamın gözünü oyacaktı aria? sen hannanın sevglisisin benimle işin olmaz dedi? adam arkasına bile bakmadan çekip gitti .... kıza helal olsun dedim! herkese vermiyormuş demekki kuralları varmış :)

arkadaşlarına bir yamuğunu görmedim totosu yere yakın kızın ?:)

bir ara hanna nın sevgilisi ona yaklaştı adamın gözünü oyacaktı aria? sen hannanın sevglisisin benimle işin olmaz dedi? adam arkasına bile bakmadan çekip gitti .... kıza helal olsun dedim! herkese vermiyormuş demekki kuralları varmış :)
işte bizim feriha gibi izleyiciye svimli gelen minik kız yapmaya çalışıyorlar:A