Pretty Little Liars 4.Sezon---Sır-Cinayet-Aşk Üçgeni

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
nerde kalmıştık ?

hanna ya araba çarptı kız zor durumda?
ben kaçtım hannalı dakikalar başladı size iyi geceler ..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
senin alison gelecek birazdan dikkatli bak:A

o zaten habire bir yerlerden çıkıyor kız öldü ama her zaman her yerde hem geçmişe dönüşlerde hemde hanna nın rüyasına giriyor canlı gibi .. bu arada alisondan nefret etmeye başladım herkesle dalğa geçen erospunun tekiymiş :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
o zaten habire bir yerlerden çıkıyor kız öldü ama her zaman her yerde hem geçmişe dönüşlerde hemde hanna nın rüyasına giriyor canlı gibi .. bu arada alisondan nefret etmeye başladım herkesle dalğa geçen erospunun tekiymiş :)
:A kesin seninle de dalga geçermiş:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
:A kesin seninle de dalga geçermiş:A

benimle dalğa geçmeleri önemli değil, hanna ile dalğa geçiyor dizideki bazı zibidi ergenler:)

ona sinir oluyorum?... kız pasta yiyor karşısına geçip oink oink diye domuz taklidi yapıyor kazıkyiyesiceler:))

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
benimle dalğa geçmeleri önemli değil, hanna ile dalğa geçiyor dizideki bazı zibidi ergenler:)

ona sinir oluyorum?... kız pasta yiyor karşısına geçip oink oink diye domuz taklidi yapıyor kazıkyiyesiceler:))
iyi fikirmiş ben kazığı aldım hannayla dalga geçenlere hediye etmeye gidiyom:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben pretty little liars izlemeden yan dizisi ravenswood izlemeye başladım ve daha kaliteli bir dizi gibi geldi bana
:love1::love1::love1:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

tyler blackburn için bile izlenir çok başka bir karizması var :love1::love1::love1:

ben yabancı dizilerde fantastik türe aşırı önem veren birisiyim fantastik doğa üstü seviyorum ben pretty dizisi
konu itibariyle benim ilgimi çekmemişti ve izlemedim ama raveswood fantastik bir konu üzerine gidiyor gelirim korku
yaratık falan ilgimi çeken bir konu şu ana kadarki bölümleride harikaydı çok hoşuma gitti :Z:Z:Z

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
tyler blackburn için bile izlenir çok başka bir karizması var :love1::love1::love1:

ben yabancı dizilerde fantastik türe aşırı önem veren birisiyim fantastik doğa üstü seviyorum ben pretty dizisi
konu itibariyle benim ilgimi çekmemişti ve izlemedim ama raveswood fantastik bir konu üzerine gidiyor gelirim korku
yaratık falan ilgimi çeken bir konu şu ana kadarki bölümleride harikaydı çok hoşuma gitti :Z:Z:Z
tahmin ettiğmi nedendenmiş :A sen de mns ciymişsin :A