24 Aralık 2013 Salı Reyting Sonuçları

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,736
Puanı
1,060
o ses türkiye akşam muhteşem bi canlı yayındı yüzdelerin gösterilmesini çok beğendim böylesi daha iyi :) reytinglerde rahat bir şekilde zirvede olacaktır artık zirve acunun

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
OST yine iki grupta da açık ara zirvede tebrikler.
Kaçak'ın dünkü bölümü çok iyiydi 7 reytingi geçmiş :)
Seksenler yeniden A/B'De 6 reytingi geçerek yükselişe geçmiş bu bölümde önemli bir şey mi oldu ki :confused:
BİÜ Total'de 3. olarak gayet iyi gitmiş.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
O ses 2 gruptada rahat zirvede
Kaçak Totalde iyi Ab'de idare eder
Biü Totalde fena değil Ab'de vasat
İki Dünya Arasında Totalde uçmuş çok iyi gitmiş
Seksenler Ab'de sıçrama yapmış
Çalıkuşu'nun Totali vasat gitmiş Ab'si fena değil

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Dediğim gibi O Ses Türkiye Ebru Gündeş gazı ile uçmuş tebrikler. :)

Benim İçin Üzülme beklediğimden daha iyi gitmiş tebrikler. :)

Bir Aşk Hikayesi düşmüş maalesef ki. :)

Kaçak iyi gitmiş tebrikler. :)

Günün bir diğer iyi giden yapımı da Seksenler olmuş tebrikler. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
O ses türkiye açık ara fark atmış. :) bu arada 4 dk lık ebru gündeş açıklaması, 2 saatlik programı nasıl uçuruyor anlamış değilim. :)

Kaçak totelde iyi ab de fena sayılmaz. Çok emin konuşuluyodu 1. Olur diye ama olamamış. :)

Çalıkuşu ne hikmetse 5 de takılı kaldı. Hiç mi sükse yapmaz bi dizi. Rakipleri bir an 6'ya 7 lere çıkıp sonra 4 lere iniyor ama çalıkuşu öylee yerinde sayıyor ilginçmiş. :)

Biü ab de vasat.
Seksenler ab de başarılı ilginç bi şekilde..

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
O ses türkiye açık ara fark atmış. :) bu arada 4 dk lık ebru gündeş açıklaması, 2 saatlik programı nasıl uçuruyor anlamış değilim. :)

Kaçak totelde iyi ab de fena sayılmaz. Çok emin konuşuluyodu 1. Olur diye ama olamamış. :)

Çalıkuşu ne hikmetse 5 de takılı kaldı. Hiç mi sükse yapmaz bi dizi. Rakipleri bir an 6'ya 7 lere çıkıp sonra 4 lere iniyor ama çalıkuşu öylee yerinde sayıyor ilginçmiş. :)

Biü ab de vasat.
Seksenler ab de başarılı ilginç bi şekilde..
Yahu Ebru Gündeş 4 DK durup gitmedi ya programdan. :)) Ya tüm program yorum yaptı konuştu. :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,736
Puanı
1,060
Yahu Ebru Gündeş 4 DK durup gitmedi ya programdan. :)) Ya tüm program yorum yaptı konuştu. :)
valla ne diyeceğimi bilemiyorum sana ben o sesin yükselmesini de ebruya bağlıyosun ya pes.Ebru ilk başında bi açıklama yaptı ve sonra zaten ufak tefek yorumlar yaptı ama o sesin yükselişi bundan değil.O ses artık canlı yayınlara geçti ve sms oylamaları başladı sonra sonuçların açıklanması yani büyük heycan geldi her canlı yayınlarda olduğu gibi yükselmesi normal.

o ses oranlarını çok iyi bi şekilde yükselterek total 10a kadar çıkmış abde 11.8 reytinge çıkmış artık çok heycanlı oldu o ses zirveyi bırakmaz pazarteside alır ozaman hem 1-2 reyting daha yüksek çıkıyo salıdan :)

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
valla ne diyeceğimi bilemiyorum sana ben o sesin yükselmesini de ebruya bağlıyosun ya pes.Ebru ilk başında bi açıklama yaptı ve sonra zaten ufak tefek yorumlar yaptı ama o sesin yükselişi bundan değil.O ses artık canlı yayınlara geçti ve sms oylamaları başladı sonra sonuçların açıklanması yani büyük heycan geldi her canlı yayınlarda olduğu gibi yükselmesi normal.

o ses oranları ço iyi bi şekilde yükselterek total 10a kadar çıkmış abde 11.8 reytinge çıkmış artık çok heycanlı oldu o ses zirveyi bırakmaz pazarteside alır ozaman hem 1-2 reyting daha yüksek çıkıyo salıdan :)
Bana öyle geldi yahu programın yükseliş etkeni olarak Ebru Gündeş'in durumu. :) Eğer haftaya da aynı standartlarda oranlar alırsa o zaman anlarız gerçeği. :)

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Çeyrek finallerin başlamasıyla O Ses yine yükselişe geçti. :)

Yükseleceğini söylemiştik, boş teorilere gerek yoktu. :))))))))))))

Her sene aynı şey: Acun batıyor. :F Ama her sene duvara tosluyor bunu diyenler. :F

Kaçak yine iyi, Çalıkuşu yine hayal kırıklığı. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,252
Puanı
1,061
:F o ses 9.99 almış yine 99 lu reytingler başladı
şu günün kolaylığına bakın yav acun un ab de en rahat olduğu gün :)

kaçak totalde düşmüş ab de o ses in özetine geçilmiş
çalıkuşu kanal d ye göre iyi ama o da oses in özetine geçilmiş ab de

rıza baba totalde 5 i geçerek yine farkını ve kalitesini konuştrmuş

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
O Ses iki grupta da çok iyi gitmiş tebrik ederim. Canlı yayınlarda heyecan olduğu için reytingler yeniden arttı. :)

Kaçak düşüş yaşamış. :)

Seksenler ab'de coşmuş. :)

Çalıkuşu iki grupta da yükselmiş. Kanal D ortalamasına göre fena değil durumu. :)

Benim İçin Üzülme iyi gitmiş. :)

Rıza Baba yeniden yükselişe geçmiş. :)