12 Kasım 2013 Salı Reyting Sonuçları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Gani Müjde'den konu açılmışken Müjde'li bir haber vereyim sana Mert. @mrt-06 :X

Gani Müjde "Tükenmez Kalem Film" ekibi uzun süredir üzerinde çalıştığı bir dizi projesiyle ocak ayında Show TV'de izleyicisiyle buluşacak. :)
Umarım iyi bir dizidir Hayat Bilgisi gibi bir dizi yaparlar. :) Zaten Gani'nin kanalı Show TV ve ATV'dir. :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İstanbul'un Kızları vardı onu yapabilir. :D

Bilmiyorum karıştı sen arşivden bak. :F
İstanbul'un Kızları değilmiş duyduğum kadarıyla başka bir dizi projesi bu. :X

Umarım iyi bir dizidir Hayat Bilgisi gibi bir dizi yaparlar. :) Zaten Gani'nin kanalı Show TV ve ATV'dir. :A
Okul dizisi olmayacak bildiğim kadarıyla ama komedi olduğu kesin. :X

Oyuncular hakkında da bir çok isim geldi kulağıma ama hiçbiri kesinlemiş değil henüz. Ama iyi ve sevilen isimler geçiyor dizi hakkında. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
İstanbul'un Kızları değilmiş duyduğum kadarıyla başka bir dizi projesi bu. :X

Okul dizisi olmayacak bildiğim kadarıyla ama komedi olduğu kesin. :X

Oyuncular hakkında da bir çok isim geldi kulağıma ama hiçbiri kesinlemiş değil henüz. Ama iyi ve sevilen isimler geçiyor dizi hakkında. :)
Perran'ım olmasında artık garanti bir dizi ile gelsin. :( Gani'ye güveniyorum. ;) İyi bir dizi çıkacaktır. :) :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Perran'ım olmasında artık garanti bir dizi ile gelsin. :( Gani'ye güveniyorum. ;) İyi bir dizi çıkacaktır. :) :)
Eğer Deli Saraylı gibi özenli bir iş olacaksa hem kadrosuyla hem de senaryosuyla Perran Kutman'ı isterim ben Gani'nin dizisinde. :)

Ayrıca hiçbir işin garantisi yok artık. Eğer garanti istiyorsa tutmuş bir diziye sonradan dahil olur ama bu ona hiç yakışmaz...

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
o ses türkiye reklamdayken kaçakın 12 dakikası 7 reyting almış fena değil

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Eğer Deli Saraylı gibi özenli bir iş olacaksa hem kadrosuyla hem de senaryosuyla Perran Kutman'ı isterim ben Gani'nin dizisinde. :)

Ayrıca hiçbir işin garantisi yok artık. Eğer garanti istiyorsa tutmuş bir diziye sonradan dahil olur ama bu ona hiç yakışmaz...
Açık konuşmakk gerekirse Deli Saraylım dizisini 2. Bölümden sonra bozdu bence.... O yüzden Gani ile istemiyorum sonradan bir diziiyede girmemeli dediğin gibi. :( :(

Lö BİÜ'de ne oluyor? :Z :Z @xBUGRAx

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
BİU için hala bir umut varmış :D yeniden toparlaya bilir dizi heyacan artsa :)