12 Kasım 2013 Salı Reyting Sonuçları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Açık konuşmakk gerekirse Deli Saraylım dizisini 2. Bölümden sonra bozdu bence.... O yüzden Gani ile istemiyorum sonradan bir diziiyede girmemeli dediğin gibi. :( :(

Lö BİÜ'de ne oluyor? :Z :Z @xBUGRAx

deli saraylı gibi dizi ab kesimine hitap ediyor o zamanın şartlarında tutmadı
bu denek yapısıyla öyle bir dizi şimdi hiç tutmaz

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
deli sarayılı bana göre gani müjdenin hayat bilgisinden sonra en iyi işiydi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Hafta içi bomboş FOX maalesef bu yayın akışıyla izlediğim söylenemez.. :T

Ekrar gibi olacak ama UB Pazartesi Salı olsa İtalyana söylese Haluk keşke. :( :(

deli saraylı gibi dizi ab kesimine hitap ediyor o zamanın şartlarında tutmadı
bu denek yapısıyla öyle bir dizi şimdi hiç tutmaz
Gerçekten Deli Saraylı iyi bir dizi değildi ilk 2 bölüme bayıldım ama sonra konusu dışında gitti. Tutmazdı yani....

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
deli sarayılı bana göre gani müjdenin hayat bilgisinden sonra en iyi işiydi
Aynen katılıyorum. Deli Saraylı'nın saatiyle oynanmasaydı dizi bence en az "Hayat Bilgisi" kadar fenomen ve efsane olabilirdi. AB'de 7 alan bir dizinin saatini değiştirdi Show ya hala inanamıyorum. :T

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
AB'de 6.36 ile başladı her bölüm düştü.... :T: :T:
7 aldı diye hatırlıyorum. İlk bölüm mü aldı sonraki bölüm mü onu hatırlamıyorum ama 7 aldı diye hatırlıyorum...

Ayrıca 6 aldıysa bile AB'de 6 almak kadar iyi bir şey mi var? Neyse, dizinin bitmesi iyi oldu en azından AFK'ım için. :)

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
750
Puanı
224
Deli sarayli demisken gani mujdenin cogu dizisi gibi komedi garantili bi diziydi bende cok severdim cabuk bitti

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Doğrudur ben onu FOX'a dizi yaparsa bir daha diye dedim onu yapabilir diye. :D
Aslında İstanbul'un Kızları "Hepsi 1" ve "Romantik Komedi" kadar kaliteli bir şey olacaksa ben başlasın çok istiyorum o diziyi ama Gani söz konusu olunca artık pek kaliteden söz etmek mümkün değil. Her dizisi iyi başlayıp zorunlu final yapıyor zamanında final yapmadığından. :X

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Aslında İstanbul'un Kızları "Hepsi 1" ve "Romantik Komedi" kadar kaliteli bir şey olacaksa ben başlasın çok istiyorum o diziyi ama Gani söz konusu olunca artık pek kaliteden söz etmek mümkün değil. Her dizisi iyi başlayıp zorunlu final yapıyor zamanında final yapmadığından. :X

Sinem Kobal'ın adı geçiyordu hiç sevmem. :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Sinem Kobal'ın adı geçiyordu hiç sevmem. :D
Ben severim ya. Neden sevilmediğini anlamıyorum ama ben seviyorum şahsen, oyunculuğu da fena değil. Son imajını da çok yakıştırıyorum. Saçına yaptırdığı ışıltı çok modern bir hava katmış kendisine. Kesinlikle kaliteli bir dizide dram veya komedi fark etmez ben izlemek istiyorum Sinem Kobal'ı. :)

SBT'ye hala inanlar var, hey Allah'ım. Onlar için sadece üzülüyorum. :X:T:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ben severim ya. Neden sevilmediğini anlamıyorum ama ben seviyorum şahsen, oyunculuğu da fena değil. Son imajını da çok yakıştırıyorum. Saçına yaptırdığı ışıltı çok modern bir hava katmış kendisine. Kesinlikle kaliteli bir dizide dram veya komedi fark etmez ben izlemek istiyorum Sinem Kobal'ı. :)

SBT'ye hala inanlar var, hey Allah'ım. Onlar için sadece üzülüyorum. :X:T:

Dizi başlasın tutsun iyi reyting alsın severiz. :A @mrt-06