26 Ekim 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xBUGRAx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Okan Mahzun'u düzeltti ama hala vardır bi ilgisi diyo. :F Konuklar kötü.

3 Adam'da Mevlütün annesi var kırdı geçirdi resmen. :F

Eser: Hani içi dışı bir derler o sen misin?
Mevlütün annesi: Evet o benim yavrum. :F

Reyting skeçten değil ki konuktan zaten. :F
3+1'e de iyi konuklar geliyordu yani. Murat Dalkılıç, Hilmi Cem ve Murat falan vardı. Daha ne olsun? 3 Adam O Ses Türkiye skeci bölümünde farklıydı sadece. Diğer bölümler 3+1'le aynıydı hemen hemen.

Benim anlamadığım Total dizisi diye aşağılanıyor diziler bugün Arka Sokaklar baştacı oldu. :) Gerçekten anlamak güç. :)

Bazen @Lordly 'i çok hak veriyorum çok....

Aga boşver onlar öyledir Kanal D o gün hangi grupta yüksekse o grupcu olurlar. :F Yemiyoruz artık. :))))

3+1'e de iyi konuklar geliyordu yani. Murat Dalkılıç, Hilmi Cem ve Murat falan vardı. Daha ne olsun? 3 Adam O Ses Türkiye skeci bölümünde farklıydı sadece. Diğer bölümler 3+1'le aynıydı hemen hemen.
Unuttugunuz bişey var. Eskiden cuma ve yaz aylarina denk geliyordu 3+1.

3+1'in tek sendeliği nokta yeni yayın döneminde 3+1'e ara verip tekrar 3+1 olarak geri dönüp tekrar 3+1'e başlayip bu sefer Acun'a geçince ilk konuk olarak Murat Boz cağrıldı. O zamanlarda 8 reytingi gördü(anlıkta sanırsam).

Murat Dalkılıç gelmiş sıcak bi sohbet edebilmiş mi?

Daha sıcak bi ortam var şuan...

Unuttugunuz bişey var. Eskiden cuma ve yaz aylarina denk geliyordu 3+1.

3+1'in tek sendeliği nokta yeni yayın döneminde 3+1'e ara verip tekrar 3+1 olarak geri dönüp tekrar 3+1'e başlayip bu sefer Acun'a geçince ilk konuk olarak Murat Boz cağrıldı. O zamanlarda 8 reytingi gördü(anlıkta sanırsam).
3+1 mayısta da kötü gidiyordu. Mayıs ayında normal reytingler alınır yani. Ayrıca o cümleden hiçbir şey anlamadım. :F

Murat Dalkılıç gelmiş sıcak bi sohbet edebilmiş mi?

Daha sıcak bi ortam var şuan...
Aksine 3 Adam'ın daha sıcak olduğunu söyleyenler var. Ben yaklaşık 3-4 reytinglik artışı gerçekten merak ediyorum. Ben de izliyorum 3 Adam'ı zaten de insan reytinginin bu kadar artmasında başka sebepler aramıyor değil..

3+1 mayısta da kötü gidiyordu. Mayıs ayında normal reytingler alınır yani. Ayrıca o cümleden hiçbir şey anlamadım. :F
Ya orayo yazarken zaten zorlandım:F napıyom la dedim:F:F Yazın devam etti sonra tekrar başlayip tekrar studyo yenilenecek diyip 3 adam diye geri dönmediler mi? Onu diyorum:X

Ya orayo yazarken zaten zorlandım:F napıyom la dedim:F:F Yazın devam etti sonra tekrar başlayip tekrar studyo yenilenecek diyip 3 adam diye geri dönmediler mi? Onu diyorum:X
Evet şimdi biraz anladım gibi. :F Ama hala sendelediği nokta kısmını anlamadım. Niye sendelemiş 3+1? Oradan sonra da epey bir anlatım bozukluğu var. :F

Aksine 3 Adam'ın daha sıcak olduğunu söyleyenler var. Ben yaklaşık 3-4 reytinglik artışı gerçekten merak ediyorum. Ben de izliyorum 3 Adam'ı zaten de insan reytinginin bu kadar artmasında başka sebepler aramıyor değil..
Söz konusu star, her yapımı bir numara, kusursuz. Ve ihtimallere kapalı bi kanal star. İçi dışı bir :))))

Bu ölçülen haneler yapım prodükyonuna göre tv yi açıyorlar heralde:))) baksana acun medya yarışmanın yapımcılığını yaptıktan sonra ; 3 adamın "3" ünden bile bahsetmeyenler şimdi 3 adamı savunmaktan kendini alamıyolar. :)))))) boşuna şüpelenmiyomuşuz demek ki. :))))

Son düzenleme:
3 Adam Ucması Konuklardan Ve Hazırlanan Skeclerden Sürekli Birazdan Birazdan Meraklanıyor Geceleyin Reklamda 4 Reyting Aliyor

Kendin yazmışsın evet 3 Adam daha sıcak. :))) 3+1'de format farklıydı zaten. 3+1'i izlerdim forumda herkes yorumlarımdan görmüştür zaten ama sora bölümlere doğru baymıştı. Okan'ı izleyecektim ama baktık 3 Adam sezona iyi başlado tekrar ona baktık.

Ayrıca çevremde de herkes 3 Adam'ı çok beğendiğini söylüyor. :))) Forumdash da haklı ayrıca.

Altında başka bi neden arayacaksak o Türkiye'de herkesin yaptığı gibi meyveli ağacı taşlamak olur. :))

Acun'un her yaptığı tutsaydı şuan hala Yok Böyle Dans izliyo olurduk değil mi? :)))

Bırakın artık şu Kanal D sevdanızı. Kanal D reytigleri düşünce reyting sistemine çamur atmalar falan bunlar çocukların kaybedince mızıkçılık yapması gibi komik oluyor. :)))