26 Ekim 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Arka Sokaklar dün geç saatte bitseydi ikinciydi garanti. :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Kanal D`ye bu hafta bir şey oldu. :D Total abidesi Arka Sokaklar bile totalde düşüş yaşamış. Yükselen yapımı yok neredeyse. :X

Kayıp 3 Adam karşısında iyi direnmiş. Arka Sokaklar biraz daha uzasaydı belki daha iyi oran alabilirdi. Kanal D aslında Kayıp dizisini Pazartesi 20.00`de deneyebilir. En azından gününü idare eder. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yst yine iki grupta da rahat bir şekilde zirvede yer almış.

Şefkat Tepe süresi artmasına rağmen eski oranlarına dönmeye başlamış. Yine de çok iyi totalde aldığı oran.

Arka Sokaklar süresi azaldığı için totalde biraz düşmüş. Ab'de yükselerek kendi seviyesine göre gayet iyi gitmiş.

Kayıp yeni gününde yükselmiş. İzleyici alıştıkça zamanla daha da yükselecektir bence. Ab'si daha iyi olmalı.

3 Adam iyi sayılabilecek oranlar almış.

Fatih Harbiye düşüş yaşamış. Bakalım haftaya yükseliş yakalayabilecek mi?

Lale Devri totalde ortalama gitmiş ab'de ise vasat.

Kim Milyoner Olmak ister ab'de çok iyi gitmiş.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben Bilmem Eşim Bilir çok kötü gitmiş. Sıradan dizi tekrarı ile aynı seviyede. Harcıyor resmen Kanal D gündüz kuşağında programı. Onun yerine ara verip yazın devam etmeli. Hala direniyor yarışma iyice yıprandı.

Hiç olmazsa PT2`de daha iyi gidiyordu.

Salı-Perşembe 23.15 olsun en azından.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
O değil de Adını Kalbime Yazdım'ı unutmuşum yorum yaparken.:F Dizi totalde 22, ab'de 20. olarak çok kötü bir başlangıç yapmış. Bundan sonra da yükselebileceğini sanmam. Yanlış bir günde başladığı için yazık oldu diziye.

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Kayıp'ın ipi ne zaman çekilecek. :)

Boş ortamda reklamsız gidiyosun bari ilk 5'e gir be Kayıp, Arka Sokaklar'a bile geçilmen cidden komik olmuş. :F

Neyse İrfan Şahin kendi tükürdüğünü yalamayacak gibi. :):)

Veliaht da kötü.

Diğer yapımlar iyi gitmiş. :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Adını Kalbime Yazdım reytinglerde adını yazıdramadı, çok üzüldüm :(

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Arka Sokaklar dün geç saatte bitseydi ikinciydi garanti. :D

Erken başlayarak Şefkat tepeden seyirci kapmış işte haftaya bu saat belki ikinci yapar diziyi.. Adına kalbine yüzümü bence normal başlamış yavaş yavaş yükselir özellikle Şefkat tepeden reyting kapar
Atv'nin Velihat ısrarı gözler yaşatıyor sanatçılar kavga dahi etti olmuyor. Kapanmadan kazanın koysa daha fazla reyting alır vallahi)))

Tns 3 adama hafif ayar vermiş gibi duruyor bu Program bu reytingleri yarısını anca hak ediyor. Kanal D kaybın yerini buldu artikin degistirmesin kayıp fanları dizinin yeni gününü saatini bulana kadar canı çıkıyor vallahi)))

Adını Kalbime Yazdım reytinglerde adını yazıdramadı, çok üzüldüm :(
Eski furkan geldi espri yapmaya baslamisin))

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,707
Puanı
1,060
yst total 9.6 reytingle rahat zirvede abde de 9.57 alarak ilk ikiyi kapatmış:gangnam:
arka sokaklara artık ölüm de yaramıyor:eek:dizi total 6.02 ye düşmüş ab biraz yükselerek 4.79 almış
kayıp yeni gününe total 3.73 ab 4.07 ile başlamış gayet iyi
aky total 2.05 ab 1.86 almış:eek:bukadar kötü beklemezdim
ve bbeb yazık valla ne halde total 1.61 ab 1.22 almış

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
:D Yav beyazsoy geçen gün bu dizi ağir total dizisi şefkat tepeyi birinci yapacak demedinmi vallaha bukadarı pes yani :D

Yetenek Sizsiniz Tanıtımı Fena alpi köpek kovaliyor :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Düştü çünkü Total'i güçlü olan Arka Sokaklar dizisinde yine bir ölüm heyecanı vardı. Ama haftaya Fatih Harbiye iki grupta da yükselecektir. Çünkü haftaya bomba gibi bir bölümle ekrana gelecek dizi. :)
Fatih Harbiye Fox'un en iyi reytingli 2.dizisi. Haftaya dediğin gibi yükselmesini umalım o zaman. :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Erken başlayarak Şefkat tepeden seyirci kapmış işte haftaya bu saat belki ikinci yapar diziyi.. Adına kalbine yüzümü bence normal başlamış yavaş yavaş yükselir özellikle Şefkat tepeden reyting kapar
Atv'nin Velihat ısrarı gözler yaşatıyor sanatçılar kavga dahi etti olmuyor. Kapanmadan kazanın koysa daha fazla reyting alır vallahi)))

Tns 3 adama hafif ayar vermiş gibi duruyor bu Program bu reytingleri yarısını anca hak ediyor. Kanal D kaybın yerini buldu artikin degistirmesin kayıp fanları dizinin yeni gününü saatini bulana kadar canı çıkıyor vallahi)))

Eski furkan geldi espri yapmaya baslamisin))

Ama beyazsoy gerçekten çok güzel dizi, hiç hak etmiyor bu oranları..

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Fatih Harbiye nin artık saatiyle oynanmasa yükseleceğini sanmıyorum kız bir türlü seçim yapmıyor bi oyana bi buyana bu konu bukadar Sundurulmez zaten başkada konusu yok dizinin

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,508
Puanı
1,060
Fatih Harbiye nin artık saatiyle oynanmasa yükseleceğini sanmıyorum kız bir türlü seçim yapmıyor bi oyana bi buyana bu konu bukadar Sundurulmez zaten başkada konusu yok dizinin

Dizide heyecan artacak. Neriman artık bambaşka birisi olacak. O yüzden dizi yine güzel oranlar alacaktır @beyazsoy merak etme. :)