Kıskanmayan İnsan Sevmiyomudur

Kıskanmayan İnsan Sevmiyormudur

• Alakası yok seviyordur

Oy: 6 54.5%
  • sevmiyodur

Oy: 5 45.5%

• Kullanılan toplam oy
    11
Bak benim değil kız arkadaşımın cevabı bu sordum biri böyle böyle soruyor diye dedi ki sen beni kıskanmasan erkek değil kız arkadaşım olurdun dedi çok boyutlu bakış açısı :D

Yahu adamin kafasinda binbir cesit soru veya sorun vardir, her zaman her an kiskanilir mi?

Memleket meselesi olmus mübarek :D adam simdi girecek kapidan, söyle bir icten sarilacak olay bitmistir. :D

Yahu adamin kafasinda binbir cesit soru veya sorun vardir, her zaman her an kiskanilir mi?

Memleket meselesi olmus mübarek :D adam simdi girecek kapidan, söyle bir icten sarilacak olay bitmistir. :D
ahhh evet biter sorunlar o zaman ama kasıma doğru anca gelir o o zamana kadarda ben ne kavgalar çıkarır nelere takarım kim bilir :F

bence kıskanmıyorsa sevmiyodur ben şahsen kıskanırım öyle bi durum olursa ama kimseye aşık olmadığım için sorun yok :kiki:

objektif olarak baktığımda ki forumdan birçok arkadaşda eskiden konuştuğum çocuğun tipini biliyolar kıskanmaya hiç gerek yoktu aslında ama ben yinede kıskanıyodum tiple alakalı değil D:

"Seven insan kıskanır" diyorsun, bu da çok belli oluyor bu yazdığınla. :D

Senin dediğin şu şekil kız güzelse kaptırırsın ama kız çirkinse zaten benden başka kimse bakmaz amann boşver. :D

Aynen, onu diyorum. :D Gerçi hep böyle olmaz. Herşey de güzellik ya da yakışıklılık ile gitmiyor ki. Tarza önem veriliyor aslında. "Seven insan kıskanır" evet ama kıskanmayanda sevmiyor diye bir anlam çıkartılamaz. :)

Ne yani, simdi komsunun oglu güzel bir kiz ile takiliyor diye illa onu sevmek zorunda miyim? :D

ben arkadaslarim hatta yeni tanidigim birini bile kiskana biliyorum mesala bu forumda biriyle arkadas oldum hic yuzunu falanda gormedim kim bilmiyorum ama onun baskasiyla konusdugunu gorunce cok kotu oluyorum kiskaniyorum..bu hic iyi bir huy degil ama napim :(

Çok abartılmadığı sürece iyidir kıskançlık. :D

Kıskanmak herkes için aynı olmayabiliyor. Kimi insan fazla göstermez kıskançlığını ama kimi insan da fazlasıyla sırıtır bu tip konularda. Yani şöyle diyecek olursak iki türlüsü de bence normal. Sevginin tek ölçütü bu olamaz.

Hayır. Mesela ben annemi de severim babamı da. Ancak küçükken babamın kucağında küçük birini görünce kıskanırdım, annemde görürsem kıskanmazdım. Yani ben annemi sevmiyor muyum şimdi?

Belki de sevgilin şöyle düşünüyordur: "Kadınlar genelde kıskanılmayı sevmez, eğer ben onu kıskanırsam benden ayrılabilir, ya da daha kötüsünü yapıp trip atabilir. O yüzden fikrimi söyleyeyim ama kıskanmayayım. Zaten kendisi doğru olanı yapar." Yani belki işte. :D

Her şey dozunda olmalı bu arada. :)

Forum İstatistikleri

Konular
171,712
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94