21 Mart 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Günün yorumunu ekledim.

Galip Derviş'i izledikten sonra başarılı olacağını tahmin ediyordum ama bu kadarı beni de şaşırttı. Umarım devam eder bu çizgide. :)

Günün yorumunu ekledim.

Galip Derviş'i izledikten sonra başarılı olacağını tahmin ediyordum ama bu kadarı beni de şaşırttı. Umarım devam eder bu çizgide. :)
yaaa admin reis....yorumlardan çıktıktan sonraki sistem niye değişik....bu değişikliğe ülke olarak hazır değiliz henüz...:abnormal:

Bu tartışmalar niye anlamıyorum.Çünkü 2 side yani intikamda kvp'de gayet başarılı oranlar alıyor.Az reklam vermiş çok vermiş ne fark eder?Birini överken diğer diziyide küçümsemeyin lütfen..Sonuç olarak kvp birinci,ama intikam ab de hala kendini gösterebiliyor.2.olması çok iyi bence.

Reklamın etkisi mantıken reklamda kaybedilen izleyiciyi yayın tekrar başlayınca ekrana yeniden bağlama zorluğu.Bu açıdan düşünürsek süreden çok ne sıklıkla böldüğün ve izleyiciye ne kadar çok şok yaşattığın önem kazanıyor.Bir dizi 100'e yakın dakika izleyiciye şok yaşatmamış,başka biz dizi 45 dakikada bir,hatta 35 dakikada bir şok yaşatmış,ikisi eşit etkilenmiş diyemeyiz.Neyse kanallar bizden daha iyi biliyorlardır ve kendi yayın politikalarına en uygununu yapıyorlardır.

Bence de sorun kaç dakika reklam verdiği değil. İkisinin de YENİ BÖLÜM reklam süreleri aynı. Sadece verilme süreleri farklı.

Herhangi bir dizide o zaman hiç reklam vermesin, dizinin bitmesine 5 saniye kalmış tam 3 saat reklam versin, sonra diziyi başlatıp kalan 5 saniyesini versin, sonra da 3 saat reklam verdi diye kasılalım.

KVP yine zirvede tebrikler :) Galip Derviş çok çok iyi gitmiş 30 shr almış :) :)

Galip Derviş yakında İntikam'ı geçerse şaşırmayın :F

Vadi toplamda 47 dakika reklam almış. İntikam 42 :F (Hesapladım kafadan atma fln yok :D)

İntikam A/B'de Vadi'nin bu vasat bölümünü bile geçemiyosa ve 1,7 reyting fark yiyorsa, bence siz hiç ama hiç hayal kurmaya devam etmeyin. Çünkü hayalden öte gitmez.

AB İntikam 1. diye kesin tahmin ediyorum:) Galip'in'de 2.olacağini emin değilim ama Galip 2.olsun isterim.

Helal ya. Çok iyi tahmin yapmışın gerçekten :F

aga o 47 ye bi de 15 ekle oha 62 dk :kiki: revan vadi full reklamıyla bile intikamı geçiyo ne bekliyodun sen :kiki:

Galip Derviş yakında İntikam'ı geçerse şaşırmayın :F

Vadi toplamda 47 dakika reklam almış. İntikam 42 :F (Hesapladım kafadan atma fln yok :D)

İntikam A/B'de Vadi'nin bu vasat bölümünü bile geçemiyosa ve 1,7 reyting fark yiyorsa, bence siz hiç ama hiç hayal kurmaya devam etmeyin. Çünkü hayalden öte gitmez.

Helal ya. Çok iyi tahmin yapmışın gerçekten :F
71. defa söylüyorum sorun süre değil, reklamı verilme zamanı.

@takas Bu yüzden tartışıyorum işte, her zaman kendi bildiğini okuyorsun karşıdakini dinlemiyorsun.

Burada mesele YENİ BÖLÜM. Özetin reytinglerini tartışmıyoruz.

Sen özetteki reklamı da sayıp Vadi 4 kuşak reklam verdi diyorsun. Özetteki reklam özet bağlar. Biz burada YENİ BÖLÜMÜ konuşuyoruz.

Yeni bölümde iki dizi de jenerikten sonra reklama girdi. Buraya kadar ikisi de normal.

Ama İntikam her saatte reklama girdiği halde, Vadi 100 dakika reklamsız gidip, sonda 2 reklamı ard arda yayınladı. Olay bu.

Bence de sorun kaç dakika reklam verdiği değil. İkisinin de YENİ BÖLÜM reklam süreleri aynı. Sadece verilme süreleri farklı.

Herhangi bir dizide o zaman hiç reklam vermesin, dizinin bitmesine 5 saniye kalmış tam 3 saat reklam versin, sonra diziyi başlatıp kalan 5 saniyesini versin, sonra da 3 saat reklam verdi diye kasılalım.

Bu iki mesajıma cevap bekliyorum.