Sinema Sinema Haberleri

Yok Artık 2’nin Başrol Oyuncuları Belli Oldu!

Yazan Aserat

Geçtiğimiz sezonun ilgi gören komedi filmlerinden Yok Artık, devam filmiyle yeniden izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bir taksicinin anlattığı hikayeleri konu alan yapımın devam halkası bu sefer bir berber dükkanında gelişecek. Başrollerini Zafer Algöz, Şebnem Bozoklu (ilk filmde de vardı), Şahin Irmak, Yağmur Tanrısevsin, Kaan Yıldırım, Onur Buldu, Berna Koraltürk, Cem Gelinoğlu, Nazlı Tosunoğlu gibi isimlerin paylaşacağı yapımın yönetmen koltuğunda tekrar Caner Özyurtlu oturacak ve aynı zamanda kadroda da yer alacak.

Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu, Serkan Keskin, Algı Eke, Çağlar Çorumlu, Demet Evgar, Murat Akkoyunlu, Necip Memili ve Funda Eryiğit’in paylaştığı ilk film, 250 binden fazla kişi tarafından izlenmişti.

Yok Artık 2, 7 Ekim’de sinemalarda!

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

4 Yorum

  • Nazlı Tosunoğlu, Arka Sokaklar da oynuyor anlaşılan aynı anda iki dizide oynayacak.

    Eğit. Dizi sanmışım [emoji2]

  • Nazlı Tosunoğlu, Arka Sokaklar da oynuyor anlaşılan aynı anda iki dizide oynayacak.

    Bu dizi değil, sinema filmi.  🙂

  • İlk filmi hiç güzel değildi, tam anlamıyla hayal kırıklığı olmuştu. Her oyuncuyla ayrı bir hikaye çekmişlerdi, yapmacık güldürme amaçlamışlardı. Tamam güldüğüm, eğlendiğim sahneler oldu ama film olmadı.

    İkinci gelmemeliydi.

Bir yorum bırakın