Sinema Sinema Haberleri

“Yıldızlar da Kayar: Das Borak” Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Yazan ozgur2113

Yavuz Seçkin’in yepyeni filmi “Yıldızlar da Kayar: Das Borak” filminin fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Yavuz Seçkin, Larissa Gacemer, Serenay Aktaş, Ali Rıza Tanyeli, Veysel Diker, Ümit Karan, Altan Erkekli, Ali Erkazan ve Altan Gördüm’ün yer aldığı, yönetmenliğini Levent Görgeç’in üstlendiği filmin yapımcılığını Seçkin Film – Yavuz Seçkin üstlenirken, senaryosunu Enver Sülük, Yavuz Seçkin ve Olcay Onur Kaya kaleme aldı.

Filmde ayrıca Cem Belevi, Saba Tümer,  Mesut Yar, Tan Taşçı, Murat Evgin ve Bülent Serttaş konuk oyuncu olarak yer aldılar.

16 Eylül’de vizyona girecek olan filmin konusu ise şöyle;

 

Bekir ve Tayfur işleri hep ters giden iki girişimci kardeştir. Kurdukları Cast ajansıyla küçük çaplı organizasyonlara oyuncu ve dansçı göndermektedirler. Fakat işler bir türlü istedikleri gibi gitmemektedir. En sonunda ses getirecek bir projeye imza atmaya karar verirler. “Ünlülerin Benzerleri yarışması” adında bir yarışma düzenlerler. O sırada Dünyaca ünlü mega star Das Borak’ın tükenmişlik sendromuna yakalandığına dair haberler çıkar. Borak’ın organizatörü Hüseyin, konserlerin iptal olacağını öğrenince mahvolur. Zira bir sürü konser anlaşması yapılmış, milyonlarca lira zarara uğramak üzeredir. Tam da o sırada Benzerler yarışması düzenlemekte olan Bekir ile Hüseyin’in yolu kesişir. Organizatör Hüseyin, Bekir ve Tayfur’a çılgın bir teklif yapar. Bu teklifi kabul eden Bekir ve Tayfur kendilerini rüya gibi bir maceranın içinde bulurlar.

Yazar hakkında

ozgur2113

[size=5][color=#ff0000][b]SEDEF AVCI.[/b][/color]

[/size]

3 Yorum

Bir yorum bırakın