Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Yeter’ Dizisinin Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

Yazan ozgur2113

Atv’nin geçtiğimiz sezon ilgiyle izlenilen dizisi Yeter’in yeni sezon tarihi belli oldu.

Başrollerinde Pelin Karahan, Yurdaer Okur, Ekin Türkmen, Wilma Elles, Tolga Evren, Fatih Koyunoğlu, Selen Domaç ve Rüçhan Çalışkur’un yer aldığı, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar’ın kaleme aldığı Koliba Film imzalı dizi, yeni sezonuna 22 Eylül’de başlıyor.

Yeter, yeni sezonuyla 22 Eylül Perşembe 20.00’da atv’de!

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

ozgur2113

[size=5][color=#ff0000][b]SEDEF AVCI.[/b][/color]

[/size]

11 Yorum

  • Bence bu sezon erken final yapabilir. Geçen sene çokta yüksek reytingler almıyordu , sezon sonuna doğru zaten bayağı düşüş yaşamıştı.

  • o değil bayram dönüşü sezon başlıyo büyük kapışmalar yaşanacak kimler ezileçek kimler ayalta kalabileçek görecez. Yeni başlıyanların en azından 13 bölüm eskilerinde anlamsızca bitmediği bir sezon olur temennim o yönde

  • uzun dizi süreleri yüzünden iki sezonu kaldırabilecek dizi sayısı oldukça azaldı. ki geçen sene sonlara doğru reytingleri epey düşmüştü. kısa sürede yayından kaldırılacaktır. görünen köy kılavuz istemez.

    yeni yapımlar yayına koyan kanallar  daha avantajlı, eğer iyi dizileri varsa. geçen seneden kalma yapımlarda mutlaka düşme olacaktır.

Bir yorum bırakın