Genel

Yeni Doktor’un Kimliği Sızdı Mı?

Yazan mesmeso61

Yeni sezonu ile yepyeni bir döneme başlayacak olan Doctor Who’da merakla beklenen yeni doktorun kim olacağı belli oldu galiba. Dizinin yazarlarından Russell T. Davis geçtiğimiz günlerde düzenenlenen British LGBT Awards Ödül Töreni’nde konuşmuş ve Doktor’un kim olduğunu bilmediğini fakat kararın verildiğini açıklamıştı.

Bugün ise BBC’de yayınlanan Newsnight programının sunucusu Evan Davis, yeni Timelord’un Fleabag’den tanıdığımız Phoebe Waller-Bridge olduğunu iddiaa etti. Davis teorisini “Cumartesi günü Doctor Who’nun finalini izlediyseniz yeni Doktor’un kadın olacağına dair birçok ipucu görmüşsünüzdür. Phoebe Waller-Bridge her ne kadar rolü aldığını reddetmiş olsa da Comic Relief’te Joanna Lumley’i aynı karakteri canlandırırken izlemiştik. O zaman teknik olarak doğru diyebiliriz.” şeklinde açıkladı.

Doctor Who’nun yeni sezonundaki tek büyük değişiklik Peter Capaldi’nin ayrılığı olmayacak. Dizinin başında beri showrunner’lığı üstlenen Steven Moffat da yeni bölümlerde kamera arkasında yer almayacak.

Yazar hakkında

mesmeso61

Bir yorum bırakın