Show Yeni Gelin - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu rezalet diziyi nasıl beğenirsin anlamıyorum. Bella dışında tek iyi bir tarafı yok. Ayrıca reytinge göre dizi izlediğini de görmüş olduk. :A
Sen beğenmediğin dizileri niye sürekli kötülüyorsun? Biz senin izlediğin dizilere rezalet diyor muyuz?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Sen beğenmediğin dizileri niye sürekli kötülüyorsun? Biz senin izlediğin dizilere rezalet diyor muyuz?
İlk bölümü izledim ve fragmanlara da denk geliyorum, 2017'ye gelmişken çekilen diziler bu olmamalı. Böyle abartılı komediler yerine daha akıllı ve mizah seviyesi yüksek işler yapılmalı. Ama Recep İvedik'i seven halkımızın bunu da sevmesine şaşırmıyorum. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İlk bölümü izledim ve fragmanlara da denk geliyorum, 2017'ye gelmişken çekilen diziler bu olmamalı. Böyle abartılı komediler yerine daha akıllı ve mizah seviyesi yüksek işler yapılmalı. Ama Recep İvedik'i seven halkımızın bunu da sevmesine şaşırmıyorum. :)
Yine de berbat diyemezsin bana göre de Poyraz Karayel abartılı ve berbat bir dizi ama demiyorum çünkü izleyenlere saygım var. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Niye La komik diziydi :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1.bölüm yorumlar...

Bu kadar iyi Reyting alan diziyi açıp izleyip merak gidermemek olmazdı. Lakin iyi ki izlemişim dedim çünkü izlerken aşırı keyif aldım ilk bölümde. Karakterler çok iyi. Bella ve Hazar iyi bir ikili olmuş ve bence klasik Türk çiftlerinden daha farklı bir pozisyona bürünmüşler.

Gidişatı güzel olmuş hikayenin. Hem dram hem komedi güzel harmanlanmış ki Zaten izleyici bunu istiyor her zaman bastıra bastıra söylüyorum.

Ferhat'ın söylediği Gesi Bağları Harika seslendirilmiş. Şirin ile de hikayeleri açılacaktır. Bella'nın üzerine iyi oynandı bayağı eziyet ettiler bakalım sonraki bölümlerde neler olacak. Zaten bu diziyi netten izlerim bakarsam da.

Ama ilk bölüm gerçekten hem çekimler hem de kurgu olarak süper olmuş.
Oyuncu şeysine Deniz'i de ekle gııı bak izlemiş. :A @xemrexxx

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Beni güldüren, kafa yormayan tarzdan bir dizi. Şaka değil her hafta 2 saat 15 dakikalık dizi çekiyor adamlar. :D Devam eder umarım.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Sezonla birlikte heyecan dolu bölümleri peş peşe izliyorum çizgisini hiç bozmadı

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Beklenen asker. :D

yeni-gelin-30-eylul-fatma-kim.jpg