Show Yeni Gelin - Dizi Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Amaçsız boş bir dizi hızlı çöker. Recep kadar komikti.:)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Dün akşam bir espri Aşk Yeniden'de vardı. (Dini Nikah kısmında) Ve oyunculukların çoğuda Aşk Yeniden'le aynıydı. (Oynayan oyuncular arasında) Ve töre olayları çok abartılmış saçmalıklar vardı. Kısacası beklediğime göre berbattı. :A @Aserat @mrt-06 @xemrexxx

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Dün akşam bir espri Aşk Yeniden'de vardı. (Dini Nikah kısmında) Ve oyunculukların çoğuda Aşk Yeniden'le aynıydı. (Oynayan oyuncular arasında) Ve töre olayları çok abartılmış saçmalıklar vardı. Kısacası beklediğime göre berbattı. :A @Aserat @mrt-06 @xemrexxx
Daha bakmadım ama muhtemelen meyve veren ağaç taşlanır misalidir şuan yorumlarınız. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Esprileri kötü bulmuştun ama beğendim dediğini hatırlıyorum İDK kadar olamayacağını herkes biliyordu zaten :A
Şimdi İDE'deki yorumlara baktım tek bir tane beğendiğime dair mesaj yok sadece Mediha'yı övmüşüm o da övgüyü hak ediyordu. :A

Sosyal medyaya baktım gayet olumlu yorumlar var abartmışsınız. :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
İdare eder simdilik

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
1.bölüm yorumlar...

Bu kadar iyi Reyting alan diziyi açıp izleyip merak gidermemek olmazdı. Lakin iyi ki izlemişim dedim çünkü izlerken aşırı keyif aldım ilk bölümde. Karakterler çok iyi. Bella ve Hazar iyi bir ikili olmuş ve bence klasik Türk çiftlerinden daha farklı bir pozisyona bürünmüşler.

Gidişatı güzel olmuş hikayenin. Hem dram hem komedi güzel harmanlanmış ki Zaten izleyici bunu istiyor her zaman bastıra bastıra söylüyorum.

Ferhat'ın söylediği Gesi Bağları Harika seslendirilmiş. Şirin ile de hikayeleri açılacaktır. Bella'nın üzerine iyi oynandı bayağı eziyet ettiler bakalım sonraki bölümlerde neler olacak. Zaten bu diziyi netten izlerim bakarsam da.

Ama ilk bölüm gerçekten hem çekimler hem de kurgu olarak süper olmuş.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
1.bölüm yorumlar...

Bu kadar iyi Reyting alan diziyi açıp izleyip merak gidermemek olmazdı. Lakin iyi ki izlemişim dedim çünkü izlerken aşırı keyif aldım ilk bölümde. Karakterler çok iyi. Bella ve Hazar iyi bir ikili olmuş ve bence klasik Türk çiftlerinden daha farklı bir pozisyona bürünmüşler.

Gidişatı güzel olmuş hikayenin. Hem dram hem komedi güzel harmanlanmış ki Zaten izleyici bunu istiyor her zaman bastıra bastıra söylüyorum.

Ferhat'ın söylediği Gesi Bağları Harika seslendirilmiş. Şirin ile de hikayeleri açılacaktır. Bella'nın üzerine iyi oynandı bayağı eziyet ettiler bakalım sonraki bölümlerde neler olacak. Zaten bu diziyi netten izlerim bakarsam da.

Ama ilk bölüm gerçekten hem çekimler hem de kurgu olarak süper olmuş.
Bu rezalet diziyi nasıl beğenirsin anlamıyorum. Bella dışında tek iyi bir tarafı yok. Ayrıca reytinge göre dizi izlediğini de görmüş olduk. :A