FOX Wayward Pines - Mini Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM
Süper bir bölümdü...
Oha sonu süper bitti dizinin. Beverly'nin boğazını kestiler, garibim kadın. :( Ben ve Theresa da geliyor şimdi oraya, iyice ortalık karışacak gibi. Kate ve kocasına da sinir oldum, onlar söylemiş demek. :(

3. bölüme geçtim.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1. BÖLÜM
Uzun zaman sonra yabancı dizi izledim. :D Baya değişik, güzel bir dizi. İlk 10 dakika falan sıkıcı başladı, sonra baya heyecanlı oldu. Özellikle hemşire sahnesi falan baya hoşuma gitti. :D
Dizide değişik şeyler var pek anlayamadım bende. Açıkçası ben de zaman durumuna biraz takıldım. Dizinin sonu da güzel bitti. Çin Seddi gibi duvar örmüşler, görünce direk aklıma Çin Seddi geldi. :D Hemşireli sahneler kesinlikle ilk bölüme damga vurdu.Hastanenin boş olması aklıma TWD'in ilk bölümünü getirdi. Şu şefe de sinir oldum, çok itici herif. :T:

Diğer bölüme geçtim, bugün bitiririm herhalde. :D
O hemşire Oscarlı oyuncuymuş :D Nasıl dizide oynaması için ikna ettiler şaşırdım herhalde mini dizi diye oynamayı kabul etti. :D
Diziyi beğenmene sevindim. :D Kafanda ki sorularının hepsinin bir açıklaması var. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
O hemşire Oscarlı oyuncuymuş :D Nasıl dizide oynaması için ikna ettiler şaşırdım herhalde mini dizi diye oynamayı kabul etti. :D
Diziyi beğenmene sevindim. :D Kafanda ki sorularının hepsinin bir açıklaması var. :)
Baya iyi hemşire, ilk başta güldü yüzüne, sonra iğneyi batırdı kemiğe :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. BÖLÜM
Bölümde genel olarak pek birşey olmadı ama sonu hareketleydi.
Sonu süperdi dizinin, kesinlikle orası damga vurdu diziye. Şef tam Ethan'ı vuracakken Ben arabayla çarptı ve Ethan Şef'i öldürdü. :Z Çok sevindim sinir bozucu herife. :Z Bu arada oradan çıkan sesler ürkütücüydü, yaratık falan olabilir bence de.

Bu arada demek ki Wayward Pines yolunda bu Şef herkesin arabasına yağ damlatıyor bahanesiyle bir şeyler yapıyor ve araba kaza yapıyor. Önemli bir sır bence bu.

4. Bölüme Geçtim. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM
Bölüm genel olarak sıkıcıydı..
Ben yeni okuluna başladı ama oradaki sarı kafalı kadında birşeyler var gibi.Ethan'ı yeni şef yaptılar, Ethan'ın da dediği gibi Pam'dan iyi şef olur. :A Bölüm genel olarak sıkıcıydı, öyle kayda değer birşey olmadı.

10 dakika sonra 5. bölüme geçeyim. :X

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
3. BÖLÜM
Bölümde genel olarak pek birşey olmadı ama sonu hareketleydi.
Sonu süperdi dizinin, kesinlikle orası damga vurdu diziye. Şef tam Ethan'ı vuracakken Ben arabayla çarptı ve Ethan Şef'i öldürdü. :Z Çok sevindim sinir bozucu herife. :Z Bu arada oradan çıkan sesler ürkütücüydü, yaratık falan olabilir bence de.

Bu arada demek ki Wayward Pines yolunda bu Şef herkesin arabasına yağ damlatıyor bahanesiyle bir şeyler yapıyor ve araba kaza yapıyor. Önemli bir sır bence bu.

4. Bölüme Geçtim. :X
Aynen 3. Bölümü son sahne kurtarmıştı :D
bu arada diziyi bugün bitirmeye kararlısın galiba :F

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@DarkLeqenD son yazdığın mesajı spoiler içine al. :D Diziyi izlemeyenler olabilir. :D

4. BÖLÜM
Bölüm genel olarak sıkıcıydı..
Ben yeni okuluna başladı ama oradaki sarı kafalı kadında birşeyler var gibi.Ethan'ı yeni şef yaptılar, Ethan'ın da dediği gibi Pam'dan iyi şef olur. :A Bölüm genel olarak sıkıcıydı, öyle kayda değer birşey olmadı.

10 dakika sonra 5. bölüme geçeyim. :X
4.Bölümü forumda herkes sıkıcı bulmuştu. :D 5.Bölüm harika sanırım en yüksek puanı bu bölüm aldı IMDb'den :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@DarkLeqenD son yazdığın mesajı spoiler içine al. :D Diziyi izlemeyenler olabilir. :D

4.Bölümü forumda herkes sıkıcı bulmuştu. :D 5.Bölüm harika sanırım en yüksek puanı bu bölüm aldı IMDb'den :D
Başladım bölüme ben de. :D
Yaratıklar falan çıkıyor sanıyorsam, hıphızlılar mübarek. :F Ethan'ın kolunu çizdi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5. BÖLÜM
Bazı şeyler aydınlandı derken, bu seferde farklı şeyler çıktı ortaya. :D Bölüm süperdi..
4028 yılına uçtuk. :eek: İzlediğim sitedeki yorumda da gördüm. 3. veya 4. bölümde Ethan eşini ve çocuğunu görmüştü hastanede. Demekki o sırada uyutuluyorlarmış.Abby'cikler çıktı ama bunlar baya korkunç gerçekten, hıphızlılar. :D Zombilerden farkı bu sanırım. :A Ben her şeyi öğrendi okulda, sarı öğretmen anne ve babaya söylemeyin diye iyi korkuttu ama bana göre Ben söyleyecek bunu. :(

6. Bölüme Geçtim. :X