FOX Wayward Pines - Mini Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6. BÖLÜM
Sıkıcı bir bölüm olsa da yine gözümü ayırmadan izledim, yine sorular aydınlatıldı. :)
Bölüm bombası yine sonda patladı. Kate'ler çitleri yıkmak için plan yapmışlar, kaçacaklar. :D Bu olmaz gibime geliyor, Ethan bu olayı kurtarır bir şekilde.

Arka planda baya değişik şeyler oluyormuş. Demek Ethan'ın telefon görüşmelerine gönüllüler cevap veriyordu. :F

7. bölüme geçtim. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7. BÖLÜM
Bölüm fena değildi ama asıl bomba finalde oldu tabi..
Ben ile Amy kamyon arkasındayken bomba patladı. Umarım Ben ölmemiştir, ben seviyordum kendisini. :( Bu arada oğlunu o şekilde gören Ethan'ın duyguları der susarım. Ne ruhsuz çıktı adam, oğlunun yüzünün yarısı kanlarla kaplı. Bir ağla falan demi?

Kate falan bir şeyler karıştırıyor ama bana David'in dediklleri doğru geldi, hangi taraf doğru pek çıkaramıyorum şu an.

8. Bölüme Geçtim. :X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
7. BÖLÜM
Bölüm fena değildi ama asıl bomba finalde oldu tabi..
Ben ile Amy kamyon arkasındayken bomba patladı. Umarım Ben ölmemiştir, ben seviyordum kendisini. :( Bu arada oğlunu o şekilde gören Ethan'ın duyguları der susarım. Ne ruhsuz çıktı adam, oğlunun yüzünün yarısı kanlarla kaplı. Bir ağla falan demi?

Kate falan bir şeyler karıştırıyor ama bana David'in dediklleri doğru geldi, hangi taraf doğru pek çıkaramıyorum şu an.

8. Bölüme Geçtim. :X
Yiğitt yavaşşş. :eek::confused:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
8. BÖLÜM
Bölüm genel olarak sıkıcıydı sonu bi güzeldi. :)
Ben'in ölmemesine sevindim. :D Bunlar nasıl anne baba, insan biraz üzülür, insan ağlar yani. :F

Abby'ler finale damgasını vurdu. Aslında beklediğim bir hamleydi, kamyon ile çitten geçince kesin Abby'lere yem olacaklarını düşünmüştüm zaten. İnşallah içeri girmezler bare. :D

9. Bölüme Geçtim. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
9. BÖLÜM
Bence çok iyi bir bölümdü..
Picher iyice kafayı yedi. :D Etham ve Kate'nin halka doğruyu söylemesinden sonra tüm elektiriği kesti, az değil bu adam. :D

Army'nin durumuna ne oldu bir anda? :( Kafasında şişlik varmış, finalde sonuçlanır heralde.

Akademi öğrencilerinin o Holdram ve arkadaşlarını öldürmesi sahnesi de çok iyiydi kesinlikle, Kate son anda kurtuldu oradan.

Bakalım final nasıl olacak, çok merak ediyorum. :X

Finale Geçtim. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10. BÖLÜM
Son 5 dakikaya kadar her şey süperdi diyebilirim...
Final çok güzel başladı ki son 5 dakikaya kadar.

David'in ablası Pam tarafından öldürülmesine çok sevindim. :Z O vurmasa da Kate vuracaktı ama olsun tam vaktinde yetişti. :D

Ethan reyiz boş yere öldü gitti o sonu gördükten sonra :(

Abby'lerin gelişi falan müthişti, o sarı kafalı hocayı da parçalamışlardır, oh olsun ona. :A

Sonu neydi öyle? :( Ben reyiz 3 yıldır uyutuluyormuş, bölgede yine izleme/dinlenme başlamış.Benim aklıma direk o gençler geldi. David bize erzak bıraktı dediler ve orada rahat kalmışlardır. Zaten o adamın heykelini o gençler dışında kimse dikmezdi. Olan Ethan'a oldu. Tüm uğraşları boşa gitmiş oldu, boş yere öldü. :(

Dizinin sonu aslında devamı gelecek niteliğinde olmuş. Ama Ethan ayrıldı, David ayrıldı.Yaşlılar öldü, ee hangi kadroyla devam edecek? Ben'in savaşmasıyla devam edebilir ancak dizi ama onlada dizinin içine ed.rler yani.

Neyse final iyiydi yine, bölümlere genel olarak bakılarak söylenmeli iyi diziydi.

Diziye Puanım: 8.00

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
10. BÖLÜM
Son 5 dakikaya kadar her şey süperdi diyebilirim...
Final çok güzel başladı ki son 5 dakikaya kadar.

David'in ablası Pam tarafından öldürülmesine çok sevindim. :Z O vurmasa da Kate vuracaktı ama olsun tam vaktinde yetişti. :D

Ethan reyiz boş yere öldü gitti o sonu gördükten sonra :(

Abby'lerin gelişi falan müthişti, o sarı kafalı hocayı da parçalamışlardır, oh olsun ona. :A

Sonu neydi öyle? :( Ben reyiz 3 yıldır uyutuluyormuş, bölgede yine izleme/dinlenme başlamış.Benim aklıma direk o gençler geldi. David bize erzak bıraktı dediler ve orada rahat kalmışlardır. Zaten o adamın heykelini o gençler dışında kimse dikmezdi. Olan Ethan'a oldu. Tüm uğraşları boşa gitmiş oldu, boş yere öldü. :(

Dizinin sonu aslında devamı gelecek niteliğinde olmuş. Ama Ethan ayrıldı, David ayrıldı.Yaşlılar öldü, ee hangi kadroyla devam edecek? Ben'in savaşmasıyla devam edebilir ancak dizi ama onlada dizinin içine ed.rler yani.

Neyse final iyiydi yine, bölümlere genel olarak bakılarak söylenmeli iyi diziydi.

Diziye Puanım: 8.00
o son 5 dk'yı sonradan eklediler bence. :D