FOX Wayward Pines - Mini Dizi Yorumları

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Eğer detaylı anlatsalardı birkaç bölümlük iş o ve kötü bir son için milleti oyalamış olacaklardı.

Bu şekilde "ne kadar uğraşsan da , bazı şeyler hep aynı kalır" gibi bir şey vermişler izleyiciye. Eğer anlatsalardı asıl o zaman sinirlenirdim ben, bunu mu bekledik diye. :):)

Bence saçma. Bir şeyi yapıyorsan tam yap. Ne olduğunu bilelim. O zaman o işe hiç girmeyeceklerdi ve doğru düzgün bir son yapacaklardı. Ya da 1 saat çekselerdi adam gibi açıklasalardı.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ozan iyi diyorsun da IMDb de puanı düşmüş 8.1 olmuş. Bence yakın zamanda 8. altına da düşer kesinlikle. :) herkes olumsuz yorum yapıyor kimse memnun değil. :D
Ben 7 verdim imdb'de. Bence 8.1'e düşmesi normal, dizide zaten bir sürü saçma olay var. Benim finalden o nedenle beklentim çok düşüktü. Çoğunluk finalde çok büyük sürprizler falan olmasını bekledi herhalde. Ben klişe bir final bekliyordum ve farklı olması öyle olmasından daha iyi geldi. :)

Bence saçma. Bir şeyi yapıyorsan tam yap. Ne olduğunu bilelim. O zaman o işe hiç girmeyeceklerdi ve doğru düzgün bir son yapacaklardı. Ya da 1 saat çekselerdi adam gibi açıklasalardı.
Bazı şeyleri yoruma bırakmak bazen daha klas oluyor. :):)

Öğrencilerden gerizekalı bir grup bir şekilde güçlenip gücü eline almış işte. Bunun nesini detaylı açıklayacaklardı ki. Ben böyle bir şey için 1 saat izlemek istemezdim. Bu şekilde en azından bir "yok artık" durumu yaşadım, şaşırttı. İşin doğrusu biraz da tüyler ürpertti. :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x10
Allah sizi yok etsin be. 10 bölüm boyunca harika gittiler sezon finali de çok iyi bir şekilde gidiyordu ama son sahneyle batırdılar. Resmen devam etmek için sonradan eklemişler çok belli. WP öldü artık :T:
Ethan'ın bombayı kurup beklediği sahnede gözlerim doldu be :( Bu kadar sevdiğimi bilmiyordum.
Pilcher sana laflar hazırladım ama uygun bir platformda değiliz...
Hani en son Kate ve Pam konuşurken daha fazla gözetleme yok falan diyordu o iş ne oldu?
Ay yazdıkça sinirleniyorum neyse :F
Son 4 dakikaya kadar 9/10 son 4 dk 3/10 ortalama: 5.5/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x10
Allah sizi yok etsin be. 10 bölüm boyunca harika gittiler sezon finali de çok iyi bir şekilde gidiyordu ama son sahneyle batırdılar. Resmen devam etmek için sonradan eklemişler çok belli. WP öldü artık :T:
Ethan'ın bombayı kurup beklediği sahnede gözlerim doldu be :( Bu kadar sevdiğimi bilmiyordum.
Pilcher sana laflar hazırladım ama uygun bir platformda değiliz...
Hani en son Kate ve Pam konuşurken daha fazla gözetleme yok falan diyordu o iş ne oldu?
Ay yazdıkça sinirleniyorum neyse :F
Son 4 dakikaya kadar 9/10 son 4 dk 3/10 ortalama: 5.5/10
Ne kadar uyumluyuz. [emoji7]

9df0f3be488a5e0c0630b164dd9647f3.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,375
Puanı
1,060
2.bölüm
ne yazsam bilemediğim bir bölüm oldu benim için ailesi
neden bir türlü ethana ethan neden ailesine ulaşamıyor neden kimse
wayward pines diye bir yer bilmiyor kafamı bayağı karıştırdı
burası nasıl bir yer böyle herkes şeriften korkuyor ve bir şerif
nasıl herkesin içinde bir kadını öyle öldürebilir :eek:acımadan öldürdü be
kadını ethan yalnız kaldı bakalım ne yapacak

@Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2.bölüm
ne yazsam bilemediğim bir bölüm oldu benim için ailesi
neden bir türlü ethana ethan neden ailesine ulaşamıyor neden kimse
wayward pines diye bir yer bilmiyor kafamı bayağı karıştırdı
burası nasıl bir yer böyle herkes şeriften korkuyor ve bir şerif
nasıl herkesin içinde bir kadını öyle öldürebilir :eek:acımadan öldürdü be
kadını ethan yalnız kaldı bakalım ne yapacak

@Harunnn60
Beğendiğine sevindim. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ay yok senin lafın tabi bünyeme işlemişti ama @AlemTo nun durum güncellemesi beni çok etkiledi. :D

Ayol niye öyle söylüyorsun, senin lafını dinlemiyormuşuz gibi. :T:
Tmm Tmm :D Güzel dizi ya zaten 10 bölüm olmasi insanı izlettirmeye yetiyor. Kararına cok sevindim. :Z Anlamadıgın yerler olursa ben anlatırım sana. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,375
Puanı
1,060