Vatanım Sensin'den Amasya Genelgesi Fragmanı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Vatanım Sensin'den Amasya Genelgesi Fragmanı!

584a6afe18c77611a466751c.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanı sosyal medyaya damga vurdu.

Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Miray Daner, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Baki Davrak, Senan Kara ve Hakan Salınmış'ın paylaştığı yapımın gelecek hafta ekrana gelecek olan 8. bölümünde Mustafa Kemal başta olmak üzere birçok önemli ismin hazırladığı Amasya Genelgesi de kendine yer bulacak.

Vatanım Sensin, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Orijinal formatta oku

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Vay vay ben nasıl kaçırırım bu diziyi. Halit Ergenç kimi canlandırıyor?
Halit Ergenç, Cevdet isimli bir karakteri canlandırıyor aslında Osmanlı tarafında ama Yunan bayrağı altında yaşıyor şu an kaleyi içten fethetmek adına. Ama herkes vatan haini olarak bellemiş durumda. :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Halit Ergenç, Cevdet isimli bir karakteri canlandırıyor aslında Osmanlı tarafında ama Yunan bayrağı altında yaşıyor şu an kaleyi içten fethetmek adına. Ama herkes vatan haini olarak bellemiş durumda. :)
Anladım. Peki tarihi bir kişilik mi bu Cevdet ya da hayali mi?

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hadi ya keşke tarihi bir isim alsalardı. Ben hep Kazım Karabekir'in filmini veya dizisinin olmasını isterdim.

Şu sıralar hiç boş değilim. Belki hızlandırmış şekilde iki üç bölümüne bakarım. Sonra ona göre izlemeye çalışırım.
Dizide aşk yok gibi nerdeyse tamamen tarih üzerine kurulu bir dizi zaten 9.bölümden itibaren Atatürk hikayeside işlenmeye başlanacak bir göz at bencede :F