vadikızı'nın Forumda 5. Yılı ve Kraliçe 25.000'ler Klubünde!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bir gün sen de söyle de bu eleştirilerin bir anlamı olsun :A
eleştiri hakkı kazanmak için şarkıcı olmammı gerekiyor yani :) o zaman dizi beğenmeyen anca oyuncu olmalı, manken beğenmeyen manken olmalı, don beğenmeyen don olmalı bu sondaki örnek sanırım olmadı neyse yani senin mantık doğru bir mantık değil :)

aa bana özel sarki yollar hep :D cokta begenirim sesini :Z

bak almanlar kendi askerlerine moral vermek için lili marleen dinletirmiş :)
lili marleen i @denizz19 in söylediğini düşünsene :) almanlar 4 yıl yerine iki haftada bozğuna uğrarlardı :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
eleştiri hakkı kazanmak için şarkıcı olmammı gerekiyor yani :) o zaman dizi beğenmeyen anca oyuncu olmalı, manken beğenmeyen manken olmalı, don beğenmeyen don olmalı bu sondaki örnek sanırım olmadı neyse yani senin mantık doğru bir mantık değil :)

bak almanlar kendi askerlerine moral vermek için lili marleen dinletirmiş :)
lili marleen i @denizz19 in söylediğini düşünsene :) almanlar 4 yıl yerine iki haftada bozğuna uğrarlardı :)

Hayır sen de söyle ki ben de seni eleştirebileyim yani :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
:love1:Ayy fatihh çok güzel çok tşk ederim sevdiğin kişilerden olmak çok güzell çok sevindim ya bende seni çok seviyorum tanıştığımız günden beri hep çok iyi anlaştık senle sağol adını sevdiğim :D
Evet benim için bir sorun çıkarmadın sorun çıkaranları sevmem :D :D Gerçekten güzel ismim var ama ya :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,211
Puanı
1,060
Evet benim için bir sorun çıkarmadın sorun çıkaranları sevmem :D :D Gerçekten güzel ismim var ama ya :D

Bende sorun çıkarmayı sevmem o yüzden ne güzel anlaştık seninle fatih :D evet ya ismin çok güzel babamda çok sever fatih ismini büyük abim 29 mayıs istanbulun fethinde doğdu babam fatih ismini koymayı çok istemiş ama büyüklerine saygıdan koyamamış abime mustafa ismini istemiş dedemin akrabaları içinde kalmış adamın yıllar sonra 6 yıl önce işte abimin oğlu 27 mayısta olunca babam dediki içimde kaldı torunumun adını 29 mayısa yakın fatih koycam dedi fatih oldu ismi 6 yaşında şuan oda o yüzden Fatih ismini bir başka severim ben :love1:

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bende sorun çıkarmayı sevmem o yüzden ne güzel anlaştık seninle fatih :D evet ya ismin çok güzel babamda çok sever fatih ismini büyük abim 29 mayıs istanbulun fethinde doğdu babam fatih ismini koymayı çok istemiş ama büyüklerine saygıdan koyamamış abime mustafa ismini istemiş dedemin akrabaları içinde kalmış adamın yıllar sonra 6 yıl önce işte abimin oğlu 27 mayısta olunca babam dediki içimde kaldı torunumun adını 29 mayısa yakın fatih koycam dedi fatih oldu ismi 6 yaşında şuan oda o yüzden Fatih ismini bir başka severim ben :love1:
Yani evet özel bir yeri varmış :) Ben adaşlarımla hiç anlaşamıyorum. 5-6 tane Fatih diye arkadaşım oldu 1 hariç hiçbirini sevmem :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,211
Puanı
1,060
Çözemedim ben de. Bir tanesi çok yakın arkadaşım diğerleri de çok itici geliyor :D Belki bende öyleyimdir bilemiyorum :D

:D Valla tanıştığım günden beri bana hiçmi hiç itici gelmedin gayet hoş bir şekilde konuşmalarımız oluyor senle keyifli oluyor sohbetlerimiz